Strona 153 z 665
Pokaż wyniki od 1,521 do 1,530 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mira fantastyczna wiadomość śliczne imię
    Byłam dziś zawieźć zwolnienie do pracy i przy okazji kupiłam bluzeczke i spodenki a teraz mam nerwa.... telefon nie miał zasięgu.. nie czytał karty SIM. już wcześniej tak miał i oddawalam go do naprawy. Więc z moim w samochód. Po drodze usunąłam wszystko z telefonu... a w sklepie zaczął magicznie działać... wróciliśmy do domu i znów coś nie tak......

2. dzieckozakupy.pl
    Mira wiem widziałam jaki pełny wachlarz imion mamy do wyboru np Tulia zamiast Julia zawsze to jakas egzotyka

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Mira, wspaniałe wieści, obie z Mamą dayście radę
    Piękne wybrałaś imię

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Blanko piękna Hania nie martw sie na zapas. Wszystko będzie dobrze. Musisz w to wierzyć.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Oj Blanko, to rzeczywiście masz powody do niepokoju, ale Clexane czyni cuda, czego jestem najlepszym przykładem. Igły są cienkie, choć czasem wściekle tępe, jak będziesz miała pytania co do zastrzyków, to pisz. Faktycznie powinien być od początku, ale kto to mógł przewidzieć. Będziesz chodziła do pracy czy wracasz na zwolnienie?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Blanka-nawet sobie nie wyobrażasz jak mocno trzymam za małą kciuki. Błagam Cię , nie dołuj się, to jej tylko zaszkodzi. Ja wiem-pitolenie, co ja tam wiem jak nie jestem w tej sytuacji. Sama jestem przed prenatalnymi i jestem ciekawa jakich rewelacji się dowiem. W domu mam dziecko autystyczne. Czy wyczerpałam już limit chorych w domu ? Mam nadzieję.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Co jeszcze mam skierowanie do ortopedy na pilne.. terminy grudzień ale Nowa ustawa działa i mam w czwartek! Na 12.05 gotówkowe A 24.04 wizytę.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Ja pilne skierowanie dostałam do kardiologa, miałam czekać 1,5 miesiąca, gdzie serce nie wyrabiało i dostawałam zadyszki po przejściu kilku schodów. W końcu się politowano nade mną i dostałam termin na jutro, czekając raptem 2,5 tygodnia. Serce się już względnie uspokoiło ale niech już mnie przebada.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny a jak to u Was jest z wynikami Pappa? Ile czekacie? Czekałyście?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Oj Blanko, to rzeczywiście masz powody do niepokoju, ale Clexane czyni cuda, czego jestem najlepszym przykładem. Igły są cienkie, choć czasem wściekle tępe, jak będziesz miała pytania co do zastrzyków, to pisz. Faktycznie powinien być od początku, ale kto to mógł przewidzieć. Będziesz chodziła do pracy czy wracasz na zwolnienie?
    Mam zwolnienie nie dam rady chodzić. Jeszcze teściowa powiedziała mojemu ze tylko znalazł sobie problem.. kazał jej się odwalic i się nie interesować jego zyciem.

Mirunia te zastrzyki to obojętnie kiedy robić bo nie dopytalam.
    Aha i co do detektora to i tak musiala bym to kupić. Spokojnie bo małą może spać w kregoslupie i tętna wtedy nie znajdę i poczekać 2 godz i spróbować.

Miałam chwilkę 3D włączone śliczna jest moja kruszynka..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów