Strona 151 z 646
Pokaż wyniki od 1,501 do 1,510 z 6455

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Bąbelku kiedy masz termin porodu i najbliższą wizytę?
    Mamy taką tabelę i chciałabym ją pouzupełniać.

Ella, Agnieszka0610 i jabłuszko a także dziś wizytujące proszę o podanie dat kolejnych wizyt lekarskich
    Porządek musi być, hihi
    Mira wizytę mam 12 kwietnia a poród 20 pażdziernika

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar Ella83
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-05 zobacz kalendarz
    A swoich wyników pappa się nie doczekam chyba... Miały być w zeszłym tygodniu, ale coś laboratorium zawaliło i nie przesłali do lekarki wyników. Na złość teraz jej nie ma bo jest na wyjeździe. Miałam dowiadywać się gdzieś tam telefonicznie ale jak na razie niczego się nie dowiedziałam. Zdenerwowałam się tylko i w końcu stwierdziłam, że poczekam do powrotu lekarki po 12 kwietnia i wtedy od niej się dowiem. Normalnie czeski film nikt nic nie wie i nie idzie się niczego dowiedzieć. Teraz to w sumie nie wiem po co te badania robiłam jak i tak jaki by nie był wynik to i tak nic z tym nie zrobię.

*Mira - trzymam kciuki, powodzenia

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez blanka32 Zobacz posta
    To będzie twoje 3 dziecko tak? Nie miałaś w poprzednich ciąża badania prenatalnego?
    Nie, moja ostatnia ciąża była prawie 10 lat temu Wtedy o prenatalnych mało kto słyszał a nawet jeśli to nawet lekarze nie polecali robić bo to było strasznie drogie.
    Dziewczyny dziękuję za wsparcie, naprawdę każde słowo się przydaje. W czwartek i ja mam prenatalne. Jestem ciekawa całego procesu, jak to wygląda, co widać, jak widać. Ech-doczekać się nie mogę ! Badania miały być w poniedziałek, ale przeniesiono je na czwartek no i tak wegetuję

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira???

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Moje maleństwo jest idealne wszystko jest w normie
    Było dziś całkiem spokojne i dało się pomierzyć wzdłuż i wszerz. Mierzy 59,2 mm (prawie 6 cm człowieka!), NT=1,5 mm, kość nosowa obecna, tętno 162 ud/min.
    Obwód brzucha, głowy, długość kości udowej - norma, norma, norma Przepływy obecne, pępowina prawidłowa, dłonie i stopy dwie sztuki. Absolutnie żadnych powodów do zmartwień, jest książkowo.

Udało się załatwić reklamację Harmony i w innej klinice oddać krew na Nifty, także znowu czekam na wynik, ma być w piątek.
    06.06 USG połówkowe, od razu mnie zapisali. Oddałam też krew na PAPPA, bo jak mam refundowany to co sobie będę żałowała a on poza trisomiami sprawdza funkcje łożyska, tu wynik będzie za ok dwa tygodnie.

No i najważniejsze - płci nie dało się określić na 100%, ale lekarz powiedział, że najprawdopodobniej chłopczyk, więc Asia wiedźmo Ty moja miałaś rację!!

Termin porodu dziś wyszedł na 14.10, także cały czas w tych samych okolicach.

Najlepszy moment całego badania - w pewnym momencie maluch wypiął idealnie obydwie stopy do głowicy (badanie w całości przez brzuch, w końcu!). Widok, który zostanie w pamięci na zawsze. Nagle na ekranie tylko dwie stópki było widać
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 04-04-17 o 14:57

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    No i dwa zdjęcia
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0240.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	105.3 KB
ID:	100588Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0241.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	96.0 KB
ID:	100589

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Doskonale ! Oby tak dalej. Jeju jak to cieszy !

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Mira cudowne wieści! I piękne zdjęcia. Teraz czas zastanawiać się nad imieniem. Dobrze ze wyniki Nifty będą tak szybko to zaraz płeć sie potwierdzi. Podobno łatwiej wlasnie pomylić chłopca z dziewczynka niż na odwrót bo narzady dziewczęce mogą byc powiększone od hormonow i wygladac na narzady chłopca. Ciekawe czy u Ciebie sie potwierdzi.
    U mnie dzisiaj dzień jakoś powoli się ciągnie. Byla dzisiaj u mnie koleżanka w 37tyg, już ledwo chodzi taki ma duży brzuch, czeka nas to niebawem.
    Muszę przyznac ze moje samopoczucie zaczyna się poprawiać. Za to Zuzia mi dzisiaj cały dzień kicha i boje się czy czasem nie złapała jakiegos przeziębienia.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ale super czyta się taką wiadomość, z której tryska tyle radości bardzo się cieszę razem z Tobą Mira no i jeśli potwierdzi się chłopczyk to faktycznie nasza Asia będzie forumową wróżką

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Mira gratuluję! Jak mama????

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów