Strona 150 z 665
Pokaż wyniki od 1,491 do 1,500 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ano, pierwszy raz mam wizytę tak wcześnie.
    Moja mama już od kilku dni przeżywa, bo mogę ze sobą zabrać jedną osobę towarzyszącą i idzie ze mną, także ekscytacja poziom milion, że zobaczy wnuka

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar PatiM
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-15 zobacz kalendarz
    Mira trzymam kciuki za dzisiaj,
    U mnie juz test Papa wykonany, wyniki okolo 1-2 tyg,
    ale to było piękne, bobas cały czas sie wiercił, nie chciał dac sie pomierzyc, ma dwie nozki i rączki, nosek, serduszko biło 157, nawet żołądek, lekarz była bardzo cierpliwa, czekała aż sie ułozy do zdjecia, raz nawet obrociło sie tyłem do nas i pieknie odsłoniło kręgosłup, plci nie chciała potwierdzac tylko wspomniała ze moze byc chlopak bo cos jej smigło na monitorze Ale jestem szcześliwa, tylko czekac na pozytywny wynik

Senior Member Awatar PatiM
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-15 zobacz kalendarz
    Aha a jutro mam prenatalne w szpitalu na nfz, mysle ze to bedzie to samo badanie, ale pewności nie mam

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Dziękuje Dziewczyny za wsparcie
    Evlin, u mnie 13 tygodni i 1 dzień z OM 13 i 4 z USG
    Mira to samo mówiła pani ginekolog, że do 22 tyg trofoblast powinien się przemieścić i bedzie ok
    Trzymam kciuki za Ciebie, Dzidziusia i Mamę

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mira kciuku zacisniete i przekaż mamie żeby się nie denerwowala
    Ja dziś już przed 5 się obudziłam i spać nie mogłam z wrażenia że widziałam dziecko moje uparte
    Dziś jadę do pracy zawieść zwolnienie to pogadam z dziewczynami i już się cieszę

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Hehe, widziałam. Ja od 6 z emocji nie śpię.

Mam wrażenie, że one wszystkie to małe uparciuchy. Moje też ostatnio ledwie co się dało pomierzyć i generalnie słabo współpracowało. Dziś specjalnie nie jem nic słodkiego, to może będzie trochę spokojniejsze.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira jak nie zjesz słodyczy to znowu dziecko może sobie słodko spać w jednej pozycji i też będzie problem z pomiarem wszystkiego tak naprawdę nie ma złotego środka, nasze dzieci żyją sobie swoim własnym życiem i to nie roboty, które w trakcie wizyty zademonstrują się powoli z każdej strony jak modelka na wybiegu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    mira powodzenia na wizycie, nie dziwię się że mama tak przeżywa ja tym razem wezmę męża bo chce iść.

kiora jest tu nas pare po stratach, nie mniej pewnie Twoje trzy miały wpływ na upadek Twojej korony. Trzeba wierzyć że już będzie dobrze

miłego dnia ja dziś w końcu idę do dentysty, mały w tym czasie do babci więc w końcu jakaś odskocznia od codzienności.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Asia pierwsze słyszę żeby się ktoś cieszył z wizyty u dentysty jako odskoczni fajne perspektywy dla nas jak już będziemy mamami..

Ja jadę szybko do domu biorę dokumenty i lecę na wizytę bo zadzwonili przełożyło z piatku. Miałam do wyboru po świętach lub dzisiaj na 12 ani chwili wahania. Hura zobaczę Hanie oby było wszystko ok.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    o blanka to powodzenia hehe żebyś wiedziała po ciąży zaczęłam leczyć zęby i trochę się tego nazbierało, na co dzień jestem 24 h z dzieckiem więc taka godzina dla siebie u dentysty to jest to a przy burczeniu narzędzi zasypiam, relaks jakich mało

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów