Strona 15 z 654
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 6536

Październikowe mamy 2017

Junior Member
    skarbosia

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Witajcie ja wg obliczeń jestem w 7 tyg ciąży, jednak nie byłam jeszcze u ginekologa bo niestety miał urlop, bede dopiero w 8 tyg, obawiam się czy to nie za późno??

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Witam nowe mamy i gratuluję
    Ja nadal umieram :/ mdłości nie odpuszczają nawet w nocy a dzisiaj to już w ogóle z łóżka nie wychodzę. Dobrze, że mąż mial weekend wolny ale od jutra idzie do pracy więc ja będę musiała jakos funkcjonować żeby córką się zająć.
    Trzymam za wszustkie Was kciuki, szczególnie za te które od samego początku maja sporo stresów.
    Mira już jutro wszystko się wyjaśni i wierzę że bedzie dobrze

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Dziękuje i vice versa.
    Dzisiejsza bhcg 114 966. Tydzień temu 89 302. Przyrost 25 tyś w ciągu 7 dni. Jak uważasz? Wystarczający?
    Nie potrafię na to pytanie jednoznacznie powiedzieć tak lub nie. Wiem na pewno, że przy tak dużych wartościach ten przyrost nie jest już tak oszałamiający jak na początku i nie ma już tak ogromnego znaczenia jak w 4 czy 5 tygodniu . Nie napiszę Ci wyluzuj i nie przejmuj się, bo tak się nie da po tym co przeszłaś. Doczytałm, że jutro masz wizytę. Trzymam mocno kciuki i wierzę, że tym razem już będzie dobrze

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    A ja trzymam kciuki za Twoja piękna betę jutro!

O mnie
    Dopóki Mira nie przekroczymy tych magicznych 12 tc to każdego dnia strach będzie pomieszany z radością. Wiem, że istnieje domowe ktg, ale to już na samą końcówkę ciąży... Czy istnieje jakieś urządzenie pomagające sprawdzać czy wszystko jest ok od momentu rozpoczęcia bicia serca.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    A ja trzymam kciuki za Twoja piękna betę jutro!
    Dam znać wieczorem. Większy strach będzie w środę.
    Jak jutro beta wskaże ciążę to od razu w piątek do gina. Wprawdzie niewiele zobaczę, ale dostanę leki.

A Ty pewnie jutro serduszko już usłyszysz

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    Dopóki Mira nie przekroczymy tych magicznych 12 tc to każdego dnia strach będzie pomieszany z radością. Wiem, że istnieje domowe ktg, ale to już na samą końcówkę ciąży... Czy istnieje jakieś urządzenie pomagające sprawdzać czy wszystko jest ok od momentu rozpoczęcia bicia serca.
    Istnieją domowe detektory tętna ale te najlepsze wykrywają je od 10 tc, większość od 12 tc, także nic nie zmniejszy męki 1 trymestru.

Powinnam. Czy usłyszę, to się okaże.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Witam nowe mamy 8tc to nie za późno ba wizytę, jeśli nic Cię nie niepokoi, nie masz jakichś złych ciążowych przeżyć na koncie to bym tak zostawiła.

Cerleum co u Ciebie? (Przepraszam bo chyba przekręciłam nick) trzymam kciuki

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez skarbosia Zobacz posta
    Witajcie ja wg obliczeń jestem w 7 tyg ciąży, jednak nie byłam jeszcze u ginekologa bo niestety miał urlop, bede dopiero w 8 tyg, obawiam się czy to nie za późno??
    Uważam, że to nie jest za późno o ile nic zlego się nie dzieje. Przynajmniej będzie to już wizyta na której spokojnie będzie można zobaczyć serduszko więc będziesz miała dużo mniej stresu.

Ceruleum jak tam sytuacja?
    Cichon trzymam kciuki za bete

Senior Member Awatar ies
    Mieszka w
    Warszawa/Glasgow
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-01-29 zobacz kalendarz
    Ja pierwsze usg mam dopiero dziś 7+0 czyli początek 8 tc. Wizytę u położenj pierwszą w 11 tc (ale mieszkam w Szkocji, tutaj inaczej się prowadzi ciąże) W każdym bądz razie jeśli nie ma żadnych niepokojących sygnałów 8 tc to nie jest za późno na wizytę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów