Strona 149 z 667
Pokaż wyniki od 1,481 do 1,490 z 6666

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Masz racje Blanka

Witaj kiora nie mogę wypowiedzieć się za wszystkie Dziewczyny, ale chyba raczej mimo różnych dołków dopisuje nam pozytywne nastawienie. Skąd u Ciebie stany depresyjne? Nikt się nie cieszy? U nas każdy wyczekiwał wiadomości o ciąży bo nie ukrywaliśmy że chcemy rodzeństwo dla synka. NO i u mnie różnie bywa z humorami, ale na szczescie szybko mija. Rozgosc się i mam nadzieje znajdź pozytywną energię

Mira rzeczywiście pech :/ za to jutro jakie będzie szczescie na prenatalnych!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Kiora, mam wrażenie, że wcale. A bywało ciężko (dużo problemów ze zdrowiem) i miałam prawo mieć gorsze momenty, to mimo wszystko w generalnym rozrachunku jest super. Taki mam chyba charakter, że się nad sobą nie rozczulam, tylko poprawiam koronę i walczę dalej

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Asiu-takie mam odczucia, że tak jakby się coś pogorszyło w zachowaniu innych w stosunku do mnie. Ale wytrwam w postanowieniu, że są najwyraźniej ludźmi, którzy nie potrafią się cieszyć z cudzego szczęścia, no dobra-staram się.

Mira-No moja korona to już dawno gdzieś upadła i znaleźć jej nie potrafię. Nie lubię się nad sobą rozczulać, bo koniec końców to niewiele daje, zresztą wokół siebie mam wielu ludzi, którzy wiecznie na coś narzekają albo wiecznie ich coś boli. Ja wolę zachować dla siebie swoje bolączki.
    Wiem, co to ból, co to strach, co to strata-mam za sobą 4 poronienia z czego 3 tuż przed tą ciążą. Może to wszystko się tak dziadowsko skumulowało ? Nie wiem.

Tak nawiasem-jak wyglądają badania prenatalne ? Chodzi o te pierwsze w 12 tc ? To moje pierwsze w życiu takie badanie i nie wiem czego się na nim spodziewać ?
    Ostatnio edytowane przez Kiora88ŚL ; 03-04-17 o 21:29

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Sama się zastanawiam co mnie jutro czeka.

Kioro, zostań z nami, bo jak Asia pisze, mimo różnych problemów, atmosfera jest bardzo pozytywna i siła rzeczy człowiek tu tym nasiąka.

Dobranoc
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 04-04-17 o 07:09

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Sama się zastanawiam co mnie jutro czeka.

Kioto, zostań z nami, bo jak Asia pisze, mimo różnych problemów, atmosfera jest bardzo pozytywna i siła rzeczy człowiek tu tym nasiąka.

Dobranoc
    Zostanę tutaj na pewno. Dlatego też tak intensywnie szukałam forum, na którym się coś dzieje. Wolę posiedzieć z ludźmi z pozytywnym nastawieniem niż żyć w swoich gorszych momentach.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Witaj Kiora fantastycznie że Nas znalazłaś. Niczym się nie martw bo to nie pomaga wszystko się ułoży. Zostań i zobaczysz że u nas jest jak w rodzinie

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kiora88ŚL Zobacz posta
    Asiu-takie mam odczucia, że tak jakby się coś pogorszyło w zachowaniu innych w stosunku do mnie. Ale wytrwam w postanowieniu, że są najwyraźniej ludźmi, którzy nie potrafią się cieszyć z cudzego szczęścia, no dobra-staram się.

Mira-No moja korona to już dawno gdzieś upadła i znaleźć jej nie potrafię. Nie lubię się nad sobą rozczulać, bo koniec końców to niewiele daje, zresztą wokół siebie mam wielu ludzi, którzy wiecznie na coś narzekają albo wiecznie ich coś boli. Ja wolę zachować dla siebie swoje bolączki.
    Wiem, co to ból, co to strach, co to strata-mam za sobą 4 poronienia z czego 3 tuż przed tą ciążą. Może to wszystko się tak dziadowsko skumulowało ? Nie wiem.

Tak nawiasem-jak wyglądają badania prenatalne ? Chodzi o te pierwsze w 12 tc ? To moje pierwsze w życiu takie badanie i nie wiem czego się na nim spodziewać ?
    Witaj prenatalne to nic strasznego dłuzsze usg dokładniejsze z pomiarami dziecka.

Ja mimo problemów nie miałam negatywnych myśli, wręcz odwrotnie byłam bardzo szczęśliwa dowiadując się o ciąży zupełnie nie planowanej.. Uwierz mi tutaj między dziewczynami możesz napisać wszystko i znajdziesz wsparcie A jak trzeba to postawią do pionu

Mirunia dzisiaj kciuki za Ciebie na pewno wszystko jest jeszcze lepiej niż ostatnio!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Jak mi się dzisiaj nie chce wstawać... dobrze że tylko do 11-30 mam lekcje w tym.w-f i zajęcia plastyczne to zleci
    Muszę się wybrać w poszukiwaniu bluzek bo nie mam w czym chodzić do pracy.
    Miłego dnia!

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kiora88ŚL Zobacz posta
    Aż boli patrzeć na to
    Witajcie drogie przyszłe mamy.
    Wchodzę do klubu.
    Termin na 9 października, ale planowo rozwiązanie ma być około 2 tygodnie wcześniej z uwagi na 2 poprzednie cesarki, słaby wzrok.
    Mam nadzieję, że tutaj dzieje się więcej aniżeli na innych forach, które wręcz umierają. Chciałabym się zadomowić.
    To będzie twoje 3 dziecko tak? Nie miałaś w poprzednich ciąża badania prenatalnego?

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kiora witaj w naszym gronie

Mira oczywiście trzymam kciuki za wizytę dziś przynajmniej nie musisz czekać do popołudnia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów