Strona 141 z 665
Pokaż wyniki od 1,401 do 1,410 z 6649

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Dzień dobry
    Gratuluje Wam Dziewczyny udanych wizyt, u mnie od wczoraj mama więc mam troche mniej czasu
    Ubranka da mojego Alka miałam takie i takie
    Agag miałam to samo na porodówce co Ty, ze sobą rozmiary 56 i 62. Alek urodził się malutki - 50 cm . W tych najmniejszych pływał. Udało mi się w ciąży wyszperać w h&m bodziaka w smerfy rozmiar 50 i miałam wyprasowany w domu, na szczęscie. To było jedyne pasujące ubranko

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar Jolasia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Czesc Dziewczyny, dawno sie nie odzywałam ale te dni tak zasuwają..
    mam do Was pytanie, chodze do gina prywatnie bo czuje sie bardziej komfortowo niz na NFZ i tu ale czy kazda z Was ktora chodzi prywatnie wykonuje cały szereg badan ( jak to powiedziala Pani w laboratorium ponad normę ) wyszło mi dzis prawie 450 zł za całosc + naciska mnie na badania prenatalne :/ jeszcze gdzie mi do 30-stki ale On mowi ze zapobiegawczo każdej je zleca .... i tak pomysle czy aby napewno tak nad tym skakać ? znajome mówią ze nie ale moze warto

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Jolasia Zobacz posta
    Czesc Dziewczyny, dawno sie nie odzywałam ale te dni tak zasuwają..
    mam do Was pytanie, chodze do gina prywatnie bo czuje sie bardziej komfortowo niz na NFZ i tu ale czy kazda z Was ktora chodzi prywatnie wykonuje cały szereg badan ( jak to powiedziala Pani w laboratorium ponad normę ) wyszło mi dzis prawie 450 zł za całosc + naciska mnie na badania prenatalne :/ jeszcze gdzie mi do 30-stki ale On mowi ze zapobiegawczo każdej je zleca .... i tak pomysle czy aby napewno tak nad tym skakać ? znajome mówią ze nie ale moze warto
    U mnie badań też ogrom, a jako ze chodzę prywatnie do gina to wszystko płatne. Prenatalne mam akurat refundowane ze względu na wiek, ale nawet gdybym nie miała to i tak bym je zrobiła, ale to już indywidualna decyzja.

PatiM jak wizyta??
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 31-03-17 o 19:21

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Jolasia ja też chodzę prywatnie i robię wszystkie badania jakie mi gin zleci. Nie wiem które badania według pani w laboratorium są ponad normę, ale fakt, że ja nigdy 450zl na badania nie wydalam. Co do prenatalnych ja robiłam tylko usg genetyczne, bardzo szczegółowe.

Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Joasia nawet na NFZ masz robione badanie prenatalne 12 tygodnia i jest to bardzo ważne badanie, które jeśli tym bardziej wyjdzie dobrze, warto poprzeć wynikami testu Pappa. A jakie badania Ci zlecił, że wyszło Ci 450 zł?

O mnie
    anty-tpo, cmvigm, cmvigm,hbs,hcv, kiła, mocz,p/c,test obciazenia glukoza,toksoplazmoza igm, toksoplazmoza igg, rozyczka, mosfologia krwi, tsh i tak wszystkiego nie robiłam jak grupa krwi itp bo robiłam to 5 mies temu i Pani z labolatorium uznały ze sa zbedne
    a na prenatalne tez tylko usg, krew / bo moja siostra przy porodzie zmarła miala duzo wad wiec zapobiegawczo wykonam w 12 tyg ciazy

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Jolasia chodzę prywatnie i zapłaciłam ostatnio niecałe 300 zł. Ale ale. Ceny mogą się też różnic ze względu na laboratorium, nie raz nam wychodziły duże różnice. Napisz co Ci zleciła ja pózniej znajdę moje wyniki i napiszę Ci co miałam w tych 300 zł. Co do badań prenatalnych możliwe że dostanę skierowanie od mojej lekarki i pójdę na NFZ, ale jeśli nie chcę iść na usg genetyczne Ok 12 i 20 tc co kosztuje u mnie w mieście 200 zł.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Kurcze a dzis dzwoniłam do Białegostoku i jest 400 :/ prenatalne cos drogo u Nas

O mnie
    tak sie dzis wypłacze Wam... wyszła mi dzis glukoza na czczo 98 :/ jak dla mnie bardzo wysoko i naprawde z reka na serdu ja mocno unikam cukru

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Jolasia ja za komplet badań zapłaciłam prawie 450zł. Robiłam też gr krwi. Bo musi być oryginal A po wypadku miałam tylko krzyzowke. U mojej gin prenatalne 120zł. Ja robiłam na NFZ. Pappa u nas 250 ja go nie robiłam. Też miałam wysoki cukier na czczo i po obciążeniu. W dzień ok tylko rano wysoki okazało się że,to dlatego że nie jadłam kolacji i mi w nocy rósł. Teraz jem i kontroluje. Jak narazie pomiary są ok.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów