Strona 135 z 665
Pokaż wyniki od 1,341 do 1,350 z 6647

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    o matko i tak to widzisz jest, dziecko może być zdrowiutkie, a coś innego zagrozi ciąży. Oby unormował jej się ten płyn, pewnie teraz czeka ją leżenie plackiem... ale oby było dobrze!

aguś, ja nie piję kawy w ciąży. Jeśli już to chyba najlepiej pić mieloną, najlepiej świeżo mieloną z mlekiem, rozpuszczalne czy zwykłe czy bezkofeinowe mają w sobie sporo syfu i najlepiej by było je jednak w ciąży omijać. Normalnie jestem uzależniona od kawy, ale na szczęście w ciązy mnie odrzuca i po problemie

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Bardzo się cieszę, że zadzwoniły i przekazały mi telefonicznie, że wszystko jest dobrze, bo jak bym po niego pojechała, to pewnie do następnej wizyty analizowałabym go z internetem...

Tak ja Maggie napisała, odpływa jej płyn i jest bardzo źle... Dlatego właśnie poruszyłam jej temat, bo pewnie każda która ją czyta, zgadza się, że to wspaniała kobieta, która robi wiele dobrego, a los jak zawsze na przekór..

Aguś026 ja pije świeżo mieloną i ustawiam, żeby była z najmniejszej ilości ziaren. Nie pije codziennie, ale za to serwuje sobie mocną herbatę z rana i ona mnie pobudza.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja nie pije wcale, bo uważam ze kawa to używka i nie jest dziecku potrzebna.

Biedna Nicole, strasznie mi jej żal

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mnie też odrzuciło od kawy więc nie mam z tym problemu ale na początku piłam tak jak Jabłuszko, najsłabszą i z mlekiem.
    Jabłuszko fantastycznie że wyniki są dobre nie musisz się już denerwować
    Ja dziś na zgodę z mężem byłam w 3 sklepach dziecięcych kupiliśmy rożek i grzechotkę już nie mogłam się powstrzymać i tylko oglądać

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Ja pilam bardzo dużo 5-6 dziennie na każdej przerwie w szkole i jeszcze około 18. Teraz nie pije to moja 2 kawa odkąd wiem o ciąży. Świeżo mielona i 3/4 mleka.

Jaki ten świat jest nie sprawiedliwy dzisiaj aż mi łzy poleciały jak w sklepie słyszę o tej matce co 5M dziecko zabiła.. patologia i te co nie chcą dzieci nie mają problemów. A my chuchamy dmuchamy, obchodzimy się jak z jajkami I pod górkę.. mam nadzieję że u Nicole bedzie dobrze i się unormuje pisała kiedyś ze wody dziecko na bieżąco produkuje oby tak było!

Elvin to już coś masz jaki kolor rozka???? Ty się pogodzilas A mój jak zobaczy ile i co kupiłam to będą ciche dni...:/

Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Pochwal się Blanko co kupiłaś

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ja kawy nie piłam nawet przed ciążą, więc nie mam problemu

Mira kciuki oczywiście zaciśnięte

Asia podeślij trochę tego chili con carne, zjadłabym z chęcią

Wow Evlin, gratuluję pierwszych zakupów

Blanka no niestety życie jest strasznie niesprawiedliwe. Ja też dostaje cholery, jak ostatnio co chwilę są doniesienia o "rodzicach", którzy maltretują czy zabijają dzieci, a tyle par stara się latami i oddaliby wszystko, żeby mieć dziecko.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Rożek jest w kolorze szarym w kropki, dwustronny z granatową kokardką taki uniwersalny ale od razu wpadł mi w oko
    Ja również nie rozumiem jak można takie maleństwo skrzywdzić... powinna być kara dożywotniego wiezienia albo śmierci. A na pewno sterylizacja;/ żeby wiecej nie mieć dzieci.

Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cześć Dziewczyny! Chciałam się przywitać, bo czasem Was podczytuje. Gratuluje każdej z osobna i życzę nuudnych ciąż i szczęśliwych rozwiązań. Mam termin na listopad ale z racji, że muszę mieć 3cc, pewnie przywitam nasz Cud w październiku.

Mira chciałam Ci jeszcze raz podziękować za dobre słowo. Byłam u gina, serduszko bije, przyczyny plamien jak zwykle nieznane. Jestem dobrej myśli, dziękuje za wsparcie. Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę i dołączam do oczekującich na dobre wieści

Agag sto lat Gratuluje!

Evlin ale cudownie ze juz cos kupiłaś ja tez stawiam na uniwersalne kolory i tez szarość z biela. Napewno łóżeczko bedzie szare w białe gwiazdki lub groszki

Katka84 witaj czyli nie jestem tu sama tez bede miała 3 cc jakos to musimy przeżyć.

Mira czekamy z niecierpliwością na dobre wieści

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów