Strona 132 z 654
Pokaż wyniki od 1,311 do 1,320 z 6537

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    no i zajebiście, próbka Oliwiera krwi nie nadaje się do badania. Szlag by to trafił a na jutro to potrzebowałam
    O cholera. A czemu? Za mało? To piguła dała ciała :/

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mogło byc za mało. Jak byłam ostatnio z sobą i pytałam jak to jest z "na czczo" u takiego małego, z czego pobierają to mowila babka, że starają się z żyły bo wtedy jest pewne że wyjdzie, a z palca różnie bywa i czasem trzeba powtarzać... No i dzisiaj była inna pobrała z palca "bo przy morfologii nie trzeba z żyły" i teraz mam. Tak się wkurzyłam że już okupuję wc, a mąż stwierdził że olejmy jutrzejszego alergologa bo i tak nic wnoszącego nie usłyszymy. Za mały na testy, obserwować i jeszcze raz obserwować.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Asia dziękuję za wsparcie jasne że chciałabym sn ale jak sobie pomyślę o moim porodzie i o powtórce.... wyczytałam wczoraj na stronie mamyginekolog że lekarze po dwóch godzinach od stwierdzonego braku postępu porodu powinni zrobić cc więc mnie tylko wymeczyli i myślę że dlatego ciężko mi było po zabiegu dlatego teraz tak sobie myślę że jak nic nie będzie się działo to od razu cc i żadnych więcej strzykaw z oksy nie chce. Najlepiej by było szybko w dwie h uwinąć się sn i byłby spokój ale mogę sobie tylko pogdybac bo nie wiem jak to będzie.
    Ojej Asia jak to czemu nie nadaje się próbka krwi Oliwierka? Przykro mi. Jutro miałaś wizyte u alergologa? I co teraz,odwołasz? Chodzisz prywatnie czy na nfz? Asia ja zawsze mam w górnej granicy normy ph i pewnie przez to miewam infekcje, mi kiedyś lekarz zalecił przy wysokim ph Wit. C.

Agag jak się dziś czujesz? Mdłości dają Ci żyć ?

Blanka jak postępy remontu?

Martita to faktycznie daleko ale jeśli Twoja gin jest ok to nie musisz zmieniać, ona może prowadzić Twoja ciążę a do tego lekarza możesz jechać np na 4d Mi się nie widzi zmieniać lekarza bo wszyscy z mojej miejscowości pracują w tym samym szpitalu i przy poprzednim porodzie wszyscy byli obecni więc nie chce krzywego spojrzenia i nie daj Boże olnia gdy akurat mój doktorek będzie tylko na dyżurze podczas porodu kiedy ja akurat go zmienię na innego. Nie wiem czy jasno się wyraziłam.

Cytat Zamieszczone przez aguś026 Zobacz posta
    Martita to faktycznie daleko ale jeśli Twoja gin jest ok to nie musisz zmieniać, ona może prowadzić Twoja ciążę a do tego lekarza możesz jechać np na 4d Mi się nie widzi zmieniać lekarza bo wszyscy z mojej miejscowości pracują w tym samym szpitalu i przy poprzednim porodzie wszyscy byli obecni więc nie chce krzywego spojrzenia i nie daj Boże olnia gdy akurat mój doktorek będzie tylko na dyżurze podczas porodu kiedy ja akurat go zmienię na innego. Nie wiem czy jasno się wyraziłam.
    Wiem o co chodzi z tym lekarzem lepiej miec swojego niz potem maja sie krzywo patrzeć, moja ginekolog tez pracuje w naszym szpitalu i kroiła mnie dwa razy i teraz tez chce zeby robiła mi cięcie dlatego trzymam sie jej a jest dobrym specjalista. Cofnij sie parenascie stron do tylu to dodałam zdjecie 4d naszej fasolki moja ginekolog dysponuje takim sprzętem nie trzeba nigdzie ekstra jeździć

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Asia doczytałam... kurka wodna...

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Martita wow dobrze mieć takiego specjalistę prowadzącego z bardzo dobrym sprzętem na miejscu moj też robi 4d ale nie teraz.

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Martita gratulacje! Może fakt z ta dziewczynka bo moja też dziewczynka i nie dała się mierzyć...

Asia nie fajnie wyszło z morfologia Oliwierka tylko biedny się zestresowal..

Witam nowe mamusie!

Mira twój mocz jest prawdopodobnie zasadowy-lubisz mięsko??? Ja mam taki i nic z nim nie muszę robicie ostatnio gin mówił że kwaśny jest lepszy bo bakterie się go nie łapią.. soczki, kwaśne owoce przywroca prawidłowe ph.

U mnie nic się nie dzieje nowego, wózek kupiliśmy i fotelik będzie za jakiś miesiąc. Mam do poniedziałku wolne bo rekolekcje.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Blanka i na jaki wózek padl wybór?

Wiecie co ja mam teraz dylemat odkąd wrocilam od lekarza jak dac dziewczynce na imie, juz cały kalendarz przeanalizowałam i z tych co mi jako tako sie podoba to Alicja, Aleksandra, Wiktoria ale to nie jest jeszcze to, jak byłam w pierwszej ciazy to wiedziałam ze tam siedzi Hania w drugiej olśnienie i odrazu Iga a tu miał byc Tomek ja juz tak mówiłam do brzuszka. Ciezko bedzie nawet zeby po którejś Babci dac to nie ciekawie by było. Normalnie nie lada wyzwanie przed nami

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martita61 Zobacz posta
    Blanka i na jaki wózek padl wybór?

Wiecie co ja mam teraz dylemat odkąd wrocilam od lekarza jak dac dziewczynce na imie, juz cały kalendarz przeanalizowałam i z tych co mi jako tako sie podoba to Alicja, Aleksandra, Wiktoria ale to nie jest jeszcze to, jak byłam w pierwszej ciazy to wiedziałam ze tam siedzi Hania w drugiej olśnienie i odrazu Iga a tu miał byc Tomek ja juz tak mówiłam do brzuszka. Ciezko bedzie nawet zeby po którejś Babci dac to nie ciekawie by było. Normalnie nie lada wyzwanie przed nami
    Wszystkie ładne JeszcZe masz czas znajdziesz to jedyne.

Kupiliśmy anex cross kolor 09 z fotelikiem kiddy. Zaczytalam się wczoraj o tych poduszki o których pisalyscie wzięłam mojego i pojechaliśmy po nią. No i wózek na promocji akurat był. Musimy uciekać z wydatkami bo za dużo się nakłada. Przy tym remoncie co chwilę coś nieplanowanego wyskakuje..Jeszcze ślub. Poduszka rewelacja! Mój nie zadowolony bo się nią owijam A on narzeka że się przytulić nie może bo blokada..

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Rezygnuje Agus. To było na NFZ. Co do artykułu u mamyginekolog powinni po 2 badaniach co dwie godziny z tego co czytałam? Zrobić cc, mnie męczyli naście godzin, ale niestety rozwarcie szło... po pół czy 1 cm ale szło, aż doszło do 5 cm i już nie ruszyło małemu spadal puls i cc. Naprawdę nie wiem jak będzie na sali porodowej, być moze będę szybko błagać o cc, ale chce spróbować. Ja osobiście bede miec niedosyt jak nie spróbuje, ale każdy jest inny

Blanka Ty dajesz czadu jak zawsze

Martita Alicja mi się zawsze podobała i Anastazja, ale mężowi nie. U nas będzie Agatka jeśli dziewczynka.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów