Strona 131 z 646
Pokaż wyniki od 1,301 do 1,310 z 6457

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    dokładnie martita, najważniejsze że zdrowe przy dwóch chłopakach też bym raczej chciała córkę, ale co zrobić kocha się tak samo, jedynie może łazienek Wam zabraknąć z czasem

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    mooniaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Gratuluję udanych wizyt i samych pozytywnych wyników. Ja też też głębi duszy chciałabym core ale bedzie co będzie aby zdrowe. Do wizyty mam jeszcze kawałek więc może wytrzymam w tej niepewności.
    Wózek bede miała po pierwszym dziecku nie jest on jakiś firmowy bo z marywilskiej ale w miarę zadowolona z niego byłam więc bez sensu kupować drugi.

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Dziewczyny jak ph moczu mam 8,0 (norma do 7,6), a nabłonki płaskie zamiast nieliczne - pojedyncze, spokojnie czekać do wizyty czy coś powinnam działać?

22.10.2016(*)6tc

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Jak Ci się nic nie dzieje podejrzanego z pęcherzem, to ja bym poczekała.
    Mi wyszło pH 5,5 a nabłonki pojedyncze w polu widzenia.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Dziękuję dziewczyny za wszystkie mile słowa i gratki miło tu u nas na forum chyba raczej zacznę brać jakieś suplementy,dziękuję za odpowiedzi

Martita zazdroszczę takiego lekarza,ja z wizyty na wizytę jestem coraz bardziej rozczarowana z mojego gina który również prowadził moją pierwszą ciążę, wczoraj też wszystko szybko, na usg pomierzył co trzeba i na odczep się powiedział że płci jeszcze nie widać bo za wcześnie. Ja się nie pytałam o płeć bo nie chce się nakręcać ale po jego zachowaniu widzę że traktuje swoje pacjentki taśmowo i coraz bardziej mnie irytuje ten doktorek. Zdjęcia też mi zrobił byle jakie,czuje się olana przez niego. Martita nie nieźle 4kobietki w domku mąż będzie miał co kochać ale jeszcze jest czas żeby coś tam urosło więc zaczekaj jeszcze do kolejnej wizyty ale jeśli lekarz jest aż tak pewien na tak wczesnym etapie to naprawdę musi mieć oko.

I termin mi się zmienił na 1października bo usg pokazało 13t2dc. Następna wizyta 27kwietnia pewnie tez na odwal się,ciekawe kiedy on ze mną porozmawia o porodzie bo mnie to ciągle nurtuje,z jednej strony bym chciala sn ale jak mam się znowu męczyć ze skurczami a potem i tak cc i długie dochodzenie do siebie to ja dziękuję wolę od razu cc bo wiem że dziewczyny z zaplanowanymi cesarkami szybko dochodzą do siebie a ja przez długi czas byłam jak wrak człowieka,teraz nie mogę sobie na to pozwolić bo będę miała na głowie nie jedno lecz dwoje dzieci. Zdanie pewnie jeszcze zmienię nie raz ale na chwilę obecną tak to widzę.

Poduszki w pierwszej ciąży nie potrzebowałam,teraz narazie też dobrze mi się śpi,śpię jeszcze na brzuchu ale zaczynam delikatnie odczuwać kuleczkę i zaczynam się układać bardziej na boku brzucha.

Agus ja do tego doktorka miałam skierowanie tylko na prenatalne tak to mam swoja Panią doktor która prowadzi mnie od zawsze. Ale jestem pod takim wrażeniem tego lekarza ze jakby to było bliżej to bym sie chyba przepisała, ale nie uśmiecha mi sie dojeżdżać 62 km w jedna strone i potem nie wiem jak by było z porodem.
    Co do rozmowy o porodzie to chyba jeszcze jest czas spokojnie. A z drugiej strony jesli chodzisz prywatnie i czujesz ze to nie wyglada tak jak powinno to ja bym zmieniła lekarza.

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    aguś ja też jestem po cc, ale teraz jeśli nie będzie żadnych przeciwwskazań próbuję sn nie widzę innej opcji. Jakbyś podjęła taką decyzję masz moje wsparcie a zrobisz jak uważasz

22.10.2016(*)6tc

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Chciałam edytować mi skasowało.
    Hej dziewczyny. Dziś rano w polsat news była kobietka z fundacji "rodzić po ludzku" i mówiła, że 43% porodów w Polsce to CC. Byłam w szoku, serio.

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    no i zajebiście, próbka Oliwiera krwi nie nadaje się do badania. Szlag by to trafił a na jutro to potrzebowałam

22.10.2016(*)6tc

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ermilka Zobacz posta
    Chciałam edytować mi skasowało.
    Hej dziewczyny. Dziś rano w polsat news była kobietka z fundacji "rodzić po ludzku" i mówiła, że 43% porodów w Polsce to CC. Byłam w szoku, serio.
    Właśnie policzyłam, ze mam wśród rodziny, bliższych i dalszych znajomych 15 dzieci. Siłami natury urodziła się... trójka. Wszystko na temat.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów