Strona 130 z 665
Pokaż wyniki od 1,291 do 1,300 z 6647

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Martita trzymamy kciuki i czekamy na wieści po wizycie

My byliśmy w laboratorium w końcu oddać mocz i krew Oliwiera plus mój mocz bo nie robiłam ostatnio razem z krwią. Na szczęście pani pobrała mu z paluszka i chyba go za bardzo nie bolało bo tylko trochę popiszczał, czasem przy szczepieniu było gorzej. A mocz, szkoda gadać nic na mojego syna nie działało chlapanie we wodzie. Ale udało się w końcu

Teraz w końcu trzeba coś zjeść...

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Witaj moniqla. Gratuluję dobrze rozwijającej się ciąży co do wózka nie masz chyba wyjścia, dziecko dopóki nie siedzi powinno być w gondoli, a samych gondol z tego co wiem nie ma więc jeśli nie 3w1 to 2w1 plus fotelik (aczkolwiek nam się sprawdziło z nosidełkiem bo mogliśmy śpiącego brzdąca po prostu wczepić w ramę wózka i spokojnie zrobić zakupy czy coś załatwić bez przekładania i rozbudzania). Jeśli chcesz więcej zainwestować w porządną spacerówkę to kup używany wózek na pierwsze pół roku, tylko gondola Ci się przyda, a pózniej zmienisz na typową spacerówkę.

22.10.2016(*)6tc

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Asia1988 właśnie z tego co sie zorientowalam maly jest wybór fajnych głębokich wózków w przystepnej cenie tym bardziej ze to bd okres zimowy i naprawde mało bd używany. Co innego na sezon letni jak już mały bd siedział wtedy mogę zainwestować w droższą spacerówkę w pierwszych miesiącach życia nosidełko bd niezbędne tak jak piszesz to wygoda wczepić na rame i heja do tego na temat firm sie naczytalam ze polskie nie znaczy dobre... jestem w kropce a przeciez wózek to podstawa

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    to kup jak napisałam na początek używany w dobrym stanie (dużo osób sprzedaje właśnie wózki używane jedynie do etapu gondoli, stan jak nowy), a potem kupisz jakąś wypaśną spacerówkę.

22.10.2016(*)6tc

Dziewczyny jestem spowrotem nawet nie wiedziałam a tu moj teściu przyjechał i mnie zawiózł przywiózł chociaz sie nie stresowałam bo mnie zagadywał.
    Tak wiec wszystkie pomiary jak najbardziej prawidłowe dzidziuś piękny zdrowy pod względem wyników PAPPA tez wszystko w normie. Pan doktor zadowolony z wyników jeszcze u niego bede miała połówkowe 23 maja.
    Ale nie wiem teraz komu wierzyć bo moja Pani doktor widzi jajeczka a Pan doktor i chyba jestem bardziej skłonna jemu wierzyć widzi dziewczynkę po koncie nachylenia czegos tam pokazywał mi ale nie zapamiętałam. Pytalam sie czy to pewne to mi odpowiedział ze myli sie raz na 5 tysięcy przypadków Dzidziuś nie chciał współpracować chował sie uciekał i Pan doktor Sie śmiał ze to geny żeńskie od małego uparte, chłopcy sa grzeczni i sie słuchają Tak wiec musze edytować nasza tabelkę
    Bardzo jestem zadowolona taki młody konkretny lekarz wszystko z taka dokładnością pomierzyl posprawdzal, opowiedział przeanalizował wyniki.

moniqla witaj
    Ostatnio edytowane przez Martita61 ; 29-03-17 o 13:01

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cudne wieści
    Uparte dzieciątko, ale grunt ze zdrowe, to jakiej płci to już najmniej ważne, ale skoro ten drugi doktor tak mało się myli, to też bym bardziej mu wierzyła.
    A jak Ci ta krzywa cukrowa wyszła? Dałaś radę za drugim podejściem?

Witaj Moniqla, pisz jak najwiecej

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    martita super wieści! gratulacje

22.10.2016(*)6tc

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Moniqla witaj w naszym gronie

Martita a to ci niespodzianka no ale jak to taki specjalista i twierdzi, że tak rzadko się myli to chyba faktycznie jemu bym uwierzyła. Najważniejsze, że dziecko zdrowe

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Teraz patrzę na suwaczki, że to trzecia córa. 4 baby w domu czad!

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Teraz patrzę na suwaczki, że to trzecia córa. 4 baby w domu czad!
    Mira no wlasnie to mnie najbardziej przeraża 3 córy plus ja zwłaszcza moj T chciał syna żeby z nim sztamę trzymał a tu Ci taka niespodzianka. Choc doktorek na koncu powiedział ze do 16 tygodnia jeszcze moge miec nadzieje ze co nieco wyrośnie i moze jestem tym 5-cio tysięcznym przypadkiem w którym sie myli ale to nie ważne, najważniejsze ze dzieciątko zdrowe całe 7,23 cm szczęścia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów