Strona 125 z 665
Pokaż wyniki od 1,241 do 1,250 z 6649

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    O Blanka masz jak moje dziecko normalnie zasypiał po 20, a dziś o 21:40. Ale masz rację, wyśpij się za wczasu Dziewczyno! Mira Ty też, to ostatnie miesiące nudy w Waszym życiu zapewniam
    Czekam na tą chwilę kiedy Hania zajmie mi 100% czasu...

Mira cisza z wynikami nifty?

Zapomniałam się przywitać... witaj ella

Dzisiaj u mnie ma byc 19' bajka... miłego dnia!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cisza. Przecież bym od razu napisała.

Ella witaj również

Jadę oddać znowu krew i mocz do badania. Szczegolnie to ostatnie się przyda, choć jest lepiej

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Junior Member Awatar Ella83
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-05 zobacz kalendarz
    Dziękuje ślicznie za miłe przyjęcie do grupy

Martita61 - ja mam termin na 5 października.

U nas w domu na szczęście okna są małe i nisko osadzone więc z myciem nie ma problemu, tym bardziej przy mężu pedancie, który jak co kilka dni okien nie przetrze to był by chory nawet mróz i zima mu w tym nie przeszkadzają.

Powoli wraca we mnie energia i momentami to bym góry przenosiła, ale niestety na długo nie starcza tego optymizmu. Czasami sama na siebie jestem zła, że na nic nie mam siły, a jak już coś robię to męczę się jak bym niewiadomo co robiła.

U mnie dzisiaj piękny słoneczny dzień się zaczyna, mam nadzieję że u Was też. Jak świeci słoneczko to od razu człowiek lepiej się czuje
    Miłego i spokojnego dnia kobietki.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    U nas tez dziś słonecznie i ma byc cieplutko za to jutro i pojutrze zapowiadają co prawda 20 stopni, ale deszcz więc dziś trzeba korzystać.

Mira dobrze że już lepiej z pęcherzem!

Miłego dnia

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Witajcie, u nas tez piękny i słoneczny dzien sie zapowiada zobaczymy czy faktycznie bedzie te 19 stopni

Ella no to mamy tak samo termin 5 październik i wogole chyba mieszkasz najbliżej mnie.

Mira powodzenia na badaniach.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    U mnie też wiosna w rozkwicie. Coś pięknego

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    No ej, tylko jak zwykle u mnie pochmurno i wygląda jakby zaraz miało padać :/ a wczoraj było tak pięknie. Słońce to ma jednak mega moc

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    U mnie tez słonecznie i cieplutko aż chce się żyć ostatnio trochę się martwię bo nie mam już żadnych objawow ciazowych i myślę czy z Groszkiem wszystko dobrze...
    Wczoraj kupiłam poduszkę do spania i dziś ja chetnie przetestuje

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Kupiłam ten sok z żurawiny o którym pisała Maggie (i Furaginę w razie czego też), także jestem zaopatrzona, ale chyba nie będzie potrzeby jej stosowania, bo udaje mi się z tym walczyć naturalnymi metodami. Zobaczymy co dziś z badania wyjdzie.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Hej
    Pytalyscie o spanie na brzuchu, ja nie spie bo już mi nie wygodnie ale leżę tak pół na brzuchu pół na boku. Pamietam w pierwszej ciąży pod koniec jak okropnie bolały mnie biodra od spania na boku. Teraz też na pewno kupię tą poduszkę do spania.
    U mnie wczoraj dzień zapowiadał sie super ale wieczór zakończył sie masakra. Była piękna pogoda, znajomi wpadli na grilla i jak pojechali to mnie złapał tak ogromny ból głowy że nie byłam w stanie nic zrobić. Od razu sie położyłam bo najmniejszy ruch wywoływał okropny ból. Do tego jeszcze wymiotowalam :/ dzisiaj nadal mnie boli chociaż już nie tak mocno, ale leżę żeby czasem znowu nie wróciło tak mocno
    Moje okna też już wymagaja interwencji szmatki ale nie mam na razie na to siły. Może w weekend się za to wezmę. Dobrze że wiosna sie rozkręca, jakoś tak łatwiej na sercu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów