Strona 120 z 646
Pokaż wyniki od 1,191 do 1,200 z 6453

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    A biorąc pod uwagę porę roku, jaką urodzą się nasze maluszki to myślę, że jest dobry, ponieważ gondola jest dobrze osłonięta od wiatru i co raz więcej tych wózków widuję na mieście

2. dzieckozakupy.pl
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    znalazłam to na fb. Sklep z wózkami Altrak24 organizował coś w stylu dni otwartych? Myślę, że tak to można określić.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    znalazłam to na fb. Sklep z wózkami Altrak24 organizował coś w stylu dni otwartych? Myślę, że tak to można określić.
    Super, to tym bardziej się na niego nastawiam

https://branzadziecieca.pl/targi-dzieciece
    Wrzucam, bo może się przydać. W mojej okolicy mam za miesiąc i dwa i na pewno się wybiorę.

Jakie były ceny? Bo widziałam gdzieś w sieci zestaw już z fotelikiem Be Safe, bazą Iso fix za niecałe 3000 zł.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 26-03-17 o 18:03

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Wózek 2 w 1 kosztował 2100. Cena regularna 2200 w tym sklepie, jednak dziś była 100 zniżki i jeszcze w prezencie parasolka. Nie wiem ile kosztował z fotelikiem bo raczej fotelik kupimy osobno. Na oku mamy firmę avionaut.

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Świetny link dziękuję bardzo. Już widzę, że w maju coś się dzieje więc już może nawet coś kupimy

Ale na forum weekendowa cisza, u nas weekend minął szybko i aktywnie było bardzo ciepło to wiekszosc czasu spędzaliśmy na dworze, dziewczynki na rowerach.
    Wczoraj byliśmy u teściów i sie zaczęło wymyślili sobie i widze ze juz przekonali mojego T zeby maluszka nazwać Grześ nie Tomek. Powiedziałam dla świetego spokoju ze sie zastanowie.
    U mnie mdłości przeszły prawie na zero mam nawet wiecej energii juz nie przesypiam większości czasu. Nie moge doczekać sie srody ide na genetyczne i dostane wyniki PAPPA. Oby wszystko było dobrze.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Hej dziewczęta u nas dziś piękna pogoda i wybraliśmy się całą rodzinką na spacerek w tym obiad także miałam luzik, a na dworze spędziliśmy z 3 godziny. To był super dzień, przydaje nam się takie wspólne spędzanie czasu... martwi mnie trochę tylko, że małemu nie przechodzi katar i jutro chyba zadzwonię do alergologa czy jest sens robić mu te badania krwi i moczu czy może lepiej przełożyć wizytę jak będzie zdrowy.

Co do wózków chyba będę musiała kupić bliźniaka bo nie widzę póki co Oliwiera na dostawce. Będę bała się, że pobiegnie mi za psem albo coś, ale jeszcze blizej terminu podejmie się decyzję.

Dziś tam gdzie jedliśmy obiad była rodzinka tata mama i dwóch synków tak z 4 lata i rok (na pewno był młodszy od naszego) i do tego mama z dużym już brzuszkiem to dopiero wyzwanie marzyła mi się zawsze trójka, ale na tą chwilę boję się czy z dwójką podołam

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Martita Tomus jest ładniejsze co do wyników będzie wszystko dobrze. Ja czekam jeszcze tydzień do wizyty.
    Dziewczyny czy wy spicie na brzuchu?

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Asiu jeszcze sporo czasu do zastanowienia jaki wózek. Oli Jeszcze podrosnie

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Bardzo fajny jest ten wózek, podoba mi się i z tego co widzę to gondola duża i jest lekki.

Martita, och jak mnie drażni jak ktoś narzuca rodzicom, jakie imię powinni wybrać dla dziecka. Wrr... ja bym im odpowiedziała, że oni mieli swój czas na wybieranie imienia dla dziecka

Asia, jeszcze pół roku, a dzieci się szybko zmieniają, więc możliwe, że Oli "dojrzeje" fajnie, że spedziliscie tak miło i rodzinnie czas zazdraszczam

Evlin, ja od półtora tygodnia nie śpię już na brzuchu, bo brzuszek coraz większy i już czułam, że mi przeszkadza. Inna sprawa, że teraz się nie wysypiam, bo ja całe życie śpię na brzuchu, boki mnie zaraz bolą właśnie myślę nad zakupem tej poduszki ciążowej do spania

Ja dziś w końcu zdobyłam się na odwagę i zadzwoniłam do kierowniczki powiedzieć o ciąży. Już musiałam, bo jutro wysyłam pismo o rezygnacji z urlopu wychowawczego, a nie chcę, żeby myśleli, że faktycznie wracam do pracy. Niech wiedzą, że teraz przejdę na L4. Dodatkowo głupio mi było, bo wiedziałam, że ta kierowniczka starała się o dziecko, a że nie miałam z nią kontaktu prawie od roku, to nie wiedziałam czy się udało. No i niestety nie, już 2 lata sie starają, badania niby dobre, a ciąży nie ma :/
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 26-03-17 o 20:46

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów