Strona 12 z 670
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 6694

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Agag, łączę się w bólu, od tego leżenia i nie ruszania się mam straszne zaparcie.
    Jogurty niestety nie pomagają, ale Activii nie próbowałam (choć kiedyś czytałam, że jej właściwości to reklamowa lipa i nic w niej takiego nie ma).

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Ja kiedyś piłam tą śliwkowa i pamiętam że mi pomogła. Jutro i tak muszę się ruszyć na jakieś zakupy to może kupię. Tłusty czwartek dziś a ja nie zjadłam ani jedynego pączka najgorsze jest to że czuję że jestem głodna ale nie mogę nic wcisnąć. No nic trzeba to przeżyć, oby szybko ten ciężki czas minął.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Agag bo śliwki ogólnie pomagają. Kup sobie suszone śliwki i podjadaj. Moja córka raz na jakiś czas ma zaparcia ,więc już mam opracowane sposoby. Tylko ona suszonych śliwek nie chce jeść, to gotuję z nich kompot, pije i po 2-3h jest po problemie. Poza tym rodzynki, otręby pszenne, owsianka na śniadanie. Na mdłości to właśnie ten imbir. Poza tym polecają, żeby przekasic coś zanim sie wstanie z łóżka (herbatniki, sucharki). Potem jeść często a małe porcje. Tylko co zrobić jak nie możesz nic wcisnąć dużo pić wiem też, że są tabletki na nudności, ale to już pewnie w bardzo uciążliwych przypadkach są stosowane.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Dokładnie. Suszone śliwki. Dużo pic No i jabłka jabłka jabłka

Senior Member Awatar ies
    Mieszka w
    Warszawa/Glasgow
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-01-29 zobacz kalendarz
    Mira - ja w pierwszej ciąży też byłam na usg w podobnym terminie jak Ty, też nie widziałam zarodka. Zestresowana czekałam do kolejnego usg, teraz mam 4-letnią córę I dlatego nauczona doświadczeniem tym razem na usg zapisałam się dopiero 7+0. Czyli w najbliższy pn. Trzymam za Ciebie i za siebie kciuki, żebyśmy zobaczyły nasze maleństwa!!

Dziewczyny te mdłości zabijają, ja już nie wiem co robić. A najgorsze i najdziwniejsze jest to, że jedynie na co mam ochote to słodkie. Boje się wejść na wagę :P

Senior Member Awatar kalamarnica
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-10-22 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny, dołączam do Was, spodziewam się drugiego dzieciątka w październiku Powiem Wam od razu, że zawsze wydawało mi się, że za drugim razem będzie łatwiej jakoś, ale już sam początek okazał się gorszy - męczą mnie potworne nudności i od dwóch dni wymioty;( dosłownie nic nie mogę zjeść bo mnie odrzuca i strasznie kiepsko się czuję, za pierwszym razem były mdłości ale w porównaniu do tego, to była bajka.. czy macie może jakieś sprawdzone sposoby? Od razu powiem, że na imbir tym bardziej mnie odrzuca, próbuję teraz wody z cytryną ale żadnych efektów raczej, jestem załamana...

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Z Mdłościami chyba nie pomogę bo mnie za bardzo nie męczyły. Słyszałam, ze dobrze przed wstaniem z łóżka przegryźć pare krakersów lub chociaż wafli ryżowych, zeby nie wstać zupełnie na czczo i wtedy jest lepiej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Kalamarnica witaj mamy córki praktycznie w tym samym wieku zresztą Agag też co do mdłości to też nic więcej nie wymyślę niż to co napisałam parę postów wyżej. Właśnie mówi się, że każda ciąża może przebiegać inaczej. Mnie straszyli, że jak pierwszą ciążę miałam wręcz idealną to w drugiej się namecze. Na szczęście mdłości uciążliwych nie mam, jedynie początkowe plamienie trochę mi przysporzylo stresu, a tak to jest ok póki co

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Hop hop dziewczyny co tu tak cicho? Piszcie jak się czujecie, kiedy najbliższe wizyty... mnie od czasu do czasu kłuje podbrzusze to z prawej to z lewej mam nadzieję, że tak ma byc chociaż nie pamietam z poprzednich ciąż czegoś takiego. Poza tym średnio parę razy dziennie łapię jakiegoś dołka i chce mi się płakać, ale tak to akurat miałam za każdym razem byle do przodu

O mnie
    Faktycznie coś słabo nam się wątek rozkręca Asia bóle podbrzusza sa normalne, macica rośnie, więzadła się rozciągają. Dziś nawet mamaginekolog mówiła o tym i przyznała, że jest zaskoczona jak pacjentka mówi, że jej podbrzusze nie boli, bo u większości te bóle występują. U mnie się już trochę uspokoiły, ale gdzieś raz na 3 dni coś mnie tam ciągnie. Ja wizytę mam 9 marca, a Ty teraz w czwartek? Będę trzymać kciuki za pecherzyk i najlepiej jeszcze za pecherzyk zoltkowy, a co

Piszcie Dziewczyny co u Was

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów