Strona 115 z 654
Pokaż wyniki od 1,141 do 1,150 z 6536

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    No jabłuszko nareszczcie gratuluję prawdopodobnego synka 7cm wow, to już kawał człowieczka

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez jabłuszko Zobacz posta
    Hej Dziewczyny Dopiero teraz się odzywam, bo dzień pełen wrażeń
    Badania wszystkie ok, prawie 7 cm i na 99% chłopak Lekarka po brzuchu mnie klepała, bo wyjątkowo uparte to już za młodu termin przesunął mi się na 27 września, ale chciałabym z Wami zostać co do brzucha to u mnie też już ładnie widać :P
    Załącznik 100516
    No pięknie, to juz poważna wielkość człowieczka i jak było widać na monitorku ze dynda cos miedzy nóżkami? Bo ja to juz do brzuszka mowie w formie męskiej za to moj T sie ciagle ze mnie śmieje ze jak pójdziemy w środę na genetyczne to jajeczka znikną

Mira jaki piękny brzuszek u mnie pomimo ze 3 ciąża to nie widać za bardzo, widze tylko po jeansach ze zaczynaja robic sie ciasne

Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Jasne, że będę się odzywać
    Pomysłu żadnego... Na szczęście mamy jeszcze pół roku
    Martita61 Pani Doktor najpierw zapytała czy chcemy znać płeć, odparłam, że oczywiście i powiedziała, że to chłopak.
    Niestety przez to, że obracał jej się ciągle nie tak jak ona chciała (pół h siedziałam) to widać, że była już zdenerwowana i zdjęcia dyndaka nie zrobiła.
    Ogólnie jestem zadziwiona, że tak dobrze widać taki małe dziecko

Member
    mooniaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Gratulacje jabłuszko duży chłopak. Zazdroszczę ci ze znasz juz płeć. Bo mi jak przy pierwszym było wszystko jedno tak nie ukrywam że teraz chciałabym dziewczynkę ale będzie ci bedzie aby zdrowe

Junior Member
    agnieszka0610

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-28 zobacz kalendarz
    Witam Was mamusie dołączam się do wspólnego oczekiwania na maluszka Mój termin na 28.10 Bedzie to drugie dziecko córeczka w kwietniu skończy 3 latka w pierwszej ciąży również byłam na tym forum i teraz postanowiłam tu wrócić Miłego dnia Wszystkim!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Witaj Agnieszko.
    Im nas więcej tym lepiej Pisz jak najczęściej!

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny
    Mira wspaniały brzuszek
    Jabłuszko gratuluje Syneczka
    Aga kochaną masz mamę musi się bardzo cieszyć
    U mnie nie ma poprawy w kwestii mdłości, troche wywołuje to u mnie niepokój. Niezależnie od pory dnia jest mi niedobrze. Obecnie pasują mi jedynie owoce ;/
    Połakomiłam sie wieczorem na kawałek pizzy i całą noc żałowalam,bo podchodziło mi to do gardła ;/
    Witaj Agnieszka , miło, że jesteś z Nami

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Witaj Agnieszko miło nam że dołączyłaś

Jabłuszko gratulacje tyle czasu trzymałaś nas w niepewności, ale nie ma się co dziwić że nie miałaś czasu, takie wieści nawet płeć jak sobie pomyślę, że jeszcze ze 2 miesiące czekania u mnie na płeć (bo nie liczę że poznam wcześniej niż w 16 tc) to aż zazdroszczę

U mnie ja widzę brzuch, ale i wcześniej miałam wypukły więc ci co nie wiedzą pewnie stwierdzą że przytyłam po prostu.

Kurczę miałam dziś tryliard nocnych spacerów do małego bo ma trochę katar i budził się co chwilę. Przez to odkładam to pobranie moczu i krwi, ale będę musiała w przyszłym tygodniu w końcu. Weekend nic szczególnego, męża nie będzie w sobotę całe popołudnie więc słabo. Szkoda że moi rodzice nie mieszkają blizej. Mdłości jakby trochę mi odpuszczają co z kolei też mnie martwi trochę. Mam nadzieję że nadal wszystko Ok z fasolkiem.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Maggie, kciuki na posterunku. Czekamy na relację

Asia i co kupiłaś w H&M? Moja paczka dziś przyszła, rzeczy dla maluszka boskie, a spodnie pasują, także zakupy w pełni udane

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Maggie, kciuki na posterunku. Czekamy na relację

Asia i co kupiłaś w H&M? Moja paczka dziś przyszła, rzeczy dla maluszka boskie, a spodnie pasują, także zakupy w pełni udane
    Dzięki ja nadal czekam..

Super, że zakupy udane

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów