Strona 112 z 665
Pokaż wyniki od 1,111 do 1,120 z 6647

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Też się cieszycie z każdego nowego tygodnia ciąży? Tak czekałam na ten 8. bo o wiele ładniej wygląda niż 7 i w pierwszej tak miałam, że ten dzień tygodnia w którym nowy się zaczyna był taki fajny i wyczekiwany
    Hehe, dokładnie! Każdy nowy dzień na suwaczku jest fajny, a nowy tydzień to już totalna radość

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Też się cieszę, jak pojawia się kolejny nowy tydzień zawsze to coraz bliżej drugiego trymestru

O mnie
    Jabłuszko, 84maja czekamy na wieści po wizytach

Do mnie gin nie zadzwonił (i całe szczęście), także jadę jutro na 16 A wejdę pewnie ok 17.30

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Już jestem w domku, z moim bąbelkiem wszystko dobrze, całe 1,5 cm szczęścia. Serduszko bije więc to najważniejsze. W przyszłym tygodniu badania i za 2 tygodnie wizyta

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Ja mam teraz ciężki tydzień bo mój mąż ma zmiany na popołudnie i wraca około 22. Jak ma na rano to zawsze mam z niego więcej pożytku, a właściwie to Zuzka ma. Jutro na cały dzień zabierają ją tesciowie więc troszkę odpoczne a na 18.30 jadę na usg piersi.
    Gratuluje udanych wizyt Blanka świetny pomysł z tym filmikiem. Jak szłam na ostatnie usg to powiedziałam Zuzi że zonaczy zdjęcie dzidzi więc jak wróciłam do domu to zaraz wolała że chce zobaczyć. Dałam jej to zdjęcie to najpierw obracała z każdej strony a na koniec mówi to nie jest nasza dzidzia bo nie ma nosa Filmik może bardziej by ją przekonał

O mnie
    84maja super, bardzo się cieszę

Agag to jutro sobie wypoczniesz trochę dobre z tym zdjęciem, no co to za dzidzia bez nosa

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Maja gratuluję udanej wizyty i usłyszenia serduszka
    Ja dzisiaj mam dzień niemocy..byłam w pracy zobaczyć jak sa z materiałem,żeby na poniedziałek iść przygotowanym do lekcji. Dzieciaki tak się ucieszyły ze na szybko obrazki mi rysowaly dostałam baloniki motylki.. 2 dni popracuje i wolne bo dzieci rekolekcje mają.
    Mama przyjeżdża w niedzielę..na nic się zdało proszenie i przekonywanie. Mój plan z niespodzianka remontowa wziął w łeb.. ma u siostry mieszkać hehe biedna siostra:P
    Asia jak tam foch męża??
    Aga film faktycznie lepszy bardziej namacalne to dzieciątko

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Maggie nie mam konkretnego terminu porodu, wiem że to początek października, jakoś 4-6 październik. Fajna sprawa z tą tabelą jednak nie moge jej edytować tak samo jak nie mogę zainstalować tej apki sprout, coś mi konto google szwankuje:/albo jestem ciemna. Wizyte mam we wtorek 28.03. Wtedy mam prenatalne.
    Maggie jak Twoje zielonkawe upławy? Podejrzewam że na szczęście już przeszły. I co przenosisz się do nowej pani doktor?

Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny. U mnie dziś pracowity dzień w kuchni. Kopytka, fasolka po bretońsku i jeszcze została mi sałatka pieczarkowa do zrobienia.
    Ostatnio mówiłam Jasiowi, że będziemy mieć następną dzidzię w domu, tylko na razie jest jeszcze w brzuszku. A on: Dzidzie to nie są w brzuszku tylko kupuje się je pana z zieloną brodą

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aguś026 Zobacz posta
    Maggie nie mam konkretnego terminu porodu, wiem że to początek października, jakoś 4-6 październik. Fajna sprawa z tą tabelą jednak nie moge jej edytować tak samo jak nie mogę zainstalować tej apki sprout, coś mi konto google szwankuje:/albo jestem ciemna. Wizyte mam we wtorek 28.03. Wtedy mam prenatalne.
    Maggie jak Twoje zielonkawe upławy? Podejrzewam że na szczęście już przeszły. I co przenosisz się do nowej pani doktor?
    W takim razie wpisalam do tabelki póki co 4-6 październik co do moich upławów to masakra. We wtorek na noc wzięłam ostatnią tabletkę, a dziś patrzę i uplawy nadal są zielonkawe. Posiew niby wyszedł ujemny, więc już naprawdę nie wiem od czego to. Jutro będę męczyć gina w tej kwestii. Co do zmiany lekarza, to jeszcze się zastanawiam. Póki co, jutro jadę do swojego "starego" gina, a później będę się głowić

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów