Strona 111 z 665
Pokaż wyniki od 1,101 do 1,110 z 6647

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, ja mam nerwa od rana bo moja córka robi co chce i dziś stwierdziła że ona do szkoły nie idzie bo pójdzie jutro a wczoraj nie poszła bo jej się nie opłacało bo były lekcje skrócone a potem szli na rekolekcje. Kurwica mnie z nią bierze.
    Mój mały dostał na drugie oko zapalenia spojówek i ma całe oczy zapuchnięte że ledwo widzi a o kropienie oczu to dramat i do tego gorączka. Wczoraj to już ledwo żyłam bo jeszcze moja mama jest chora i przywiozła ją koleżanka z pracy do domu bo mdlała więc musiałam jeszcze do niej jechać z małym żeby jej pilnować żeby nie była sama jak zasłabnie.
    Dziś mam wizytę więc zobaczę mojego bąbelka i mam nadzieję że wszystko z nim dobrze.
    Jeszcze te nieszczęsne mdłości które nie ustępują, ach ciężko jest lekko żyć

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    84maja, rzeczywiście nazbierało Ci się tego sporo... Ale dasz radę. I niech mi ktoś jeszcze raz powie, że kobiety to słaba płeć?

Dziewczyny odzywajcie się! Im nas więcej tym lepiej

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    84maja ojej faktycznie Ci się skumulowalo:/ córka widzę, że jest w trudnym wieku, bunt pełną parą. Ja kiedyś miałam zapalenie spojówek i pamiętam jaka to męka, a co dopiero dla takiego dzieciaczka. Zdrowia dla synka! No i powodzenia na wizycie, trzymam kciuki

84maja a co dostaliście na zapalenie spojówek? Moja Iga miała pod koniec stycznia załapała na balu karnawałowym, Nam bardzo pomogły krople Biidacyna na drugi dzien juz było mniej wydzieliny z oczu. Do tego kompresy z naparu ze świetlika no i soł fizjologiczna, bardzo szybko ustąpiło. Twój synek jest w podobnym wieku jak moja Iga dlatego wszystkie zakraplanie przemywanie musiało byc w formie zabawy.

Senior Member
    84maja

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Martita61 Zobacz posta
    84maja a co dostaliście na zapalenie spojówek? Moja Iga miała pod koniec stycznia załapała na balu karnawałowym, Nam bardzo pomogły krople Biidacyna na drugi dzien juz było mniej wydzieliny z oczu. Do tego kompresy z naparu ze świetlika no i soł fizjologiczna, bardzo szybko ustąpiło. Twój synek jest w podobnym wieku jak moja Iga dlatego wszystkie zakraplanie przemywanie musiało byc w formie zabawy.
    Krople tobrex ma przepisane, daję mu jeszcze nurofen przeciwbólowy. Jak by wczoraj było mało to jeszcze wczoraj przywalił w stół i wbił sobie zęba w wargę więc był wyk przez całe popołudnie.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    84 maja powodzenia na wizycie. Rzeczywiście nie łatwo Ci. A córka chciała rodzeństwo? Może się dodatkowo buntuje przez tą wiadomość?

jabłuszko obojętnie co napiszesz miło będzie jak się odezwiesz, reszta dziewczyn również

humor mi dziś nie bardzo dopisuje więc za wiele się nie rozpiszę, ale życzę Wam miłego dnia

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Stało się coś, ze masz zły humor?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Jabłuszko i Aguś026 pozwoliłam sobie dopisać Was do tabelki tylko Aguś mogłabyś podać termin porodu i datę kiedy masz następną wizytę?

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    nie mira, dzięki. Chłop mnie tradycyjnie z równowagi wyprowadził rano. Boszsz w normalnym domu to kobieta strzela non stop fochy, u nas na odwrót. Ale powoli mi mija na szczęście. Też się cieszycie z każdego nowego tygodnia ciąży? Tak czekałam na ten 8. bo o wiele ładniej wygląda niż 7 i w pierwszej tak miałam, że ten dzień tygodnia w którym nowy się zaczyna był taki fajny i wyczekiwany

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    84maja

O mnie
    wcześniej chciała rodzeństwo ale jakoś się nie udawało i za długo była jedynaczką.Już jak się Piotruś urodził to była wielka zazdrość normalnie gorzej niż jak z małym dzieckiem i tak jest do dzisiaj.
    Aż takiego buntu nie ma jedyny problem to że nie chce jej się do szkoły chodzić bo trzeba rano wstać.Na szczęście minęło mnie picie,palenie i balangowanie jak nastolatkowie robią więc nie jest tak źle. No i jest strasznym leniem najlepiej jak by w domu nic nie robiła bo zawsze słyszę zaraz i to zaraz trwa wieki!!!!
    Teraz chodzi i się podlizuje bo miała imieniny i miałam jej przedłużyć umowę na telefon więc jej powiedziałam że jak zacznie chodzić do szkoły to wtedy pogadamy o telefonie tak jutro idzie do szkoły

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów