Strona 10 z 654
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 6536

Październikowe mamy 2017

Hej! Ależ Wam zazdroszczę, że już widzicie swoje maluszki na usg. Ja też byłam dziś na wizycie, tyle że szłam z duszą na ramieniu, bo to była wizyta w trybie awaryjnym - spodziewałam się, że lekarz stwierdzi poronienie (wczoraj prócz standardowego plamienia, które się mnie uczepiło, miałam jednorazowo większą ilość ciemnobrunatnej wydzieliny + kawałek tkanki. W piątek też miałam nieplanowaną wcześniej wizytę, bo zauważyłam różową smugę krwi na wkładce - wtedy gin nie stwierdził nic złego, tylko przepisał mi dodatkowy lek. Ale jak zobaczyłam tą brunatną wydzielinę, no to już pomyślałam, że to naprawdę koniec). Ale na razie pęcherzyk jest tam gdzie był, niby gin widział jakąś "sugestię" zarodka na monitorze, ale powiedział, że jest to tak mikroskopijne, że dopiero za tydzień można będzie powiedzieć coś więcej. Więc walczę dalej, zobaczymy, co będzie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Jakie bierzesz leki?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Byłam na wizycie i jest to 5tc :-)

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kasjopeja witaj co do objawów to u mnie wilczy apetyt, lekkie znosne mdłości no i oczywiście nabrzmiale i bolesne piersi zmęczenia jakieś wielkiego nie odczuwam. W pierwszej ciąży takie zasypianie na siedząco wzięło mnie jakoś w skończonym 8 tyg, więc może jeszcze wszystko przede mną

Maskotka cieszę się, że też widziałaś serduszko

Ceruleum oj masz Ty stresów:/ trzymam za Ciebie mocno kciuki. Czytałaś ten artykuł mamyginekolog o plamieniu i krwawieniu na początku ciąży? Podnosi na duchu

Evlin to teraz przynajmniej wiesz na czym stoisz

Mira to teraz jeszcze czekamy na dobre wieści od Ciebie

Mira, co do leków, to biorę duphaston, estrofem, luteinę i zastrzyki z clexane.

maggie_87, nie czytałam tego artykułu, więc sobie poszukam

Senior Member Awatar ies
    Mieszka w
    Warszawa/Glasgow
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-01-29 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny Pare dni mnie nie było i widze tyle dobrych wieści i kilka nowych osób Za wszystkie Was trzymam kciuki.

Ja też mam przygody, jakaś dziwna biegunka się do mnie przyczepiła, jest zaraz znika... w poprzedniej ciąży, dzień po biegunce poronilam więc...same wiecie.
    Póki co wszystko ok, mdłości mnie męczą ale bez wymiotów, zmęczenie czasem dopada, piersi jak nie bolały tak raczej nie bolą (czasem lekko pobolewają).
    I wiecie co? haha, mam wrażenie, że brzuch mi urósł trochę tylko nie wiem czy to nie od dużych ilości pochłanianego jedzenia.

Powiedzcie jak u Was ze słodkim? Ograniczacie słodycze? ja się staracm, choć nie do konca mi to wychodzi. Tym bardziej, że dziś mam urodziny i dostałam duuży, pyszny tort i powstrzymać się nie mogę by go co chwila nie dziubnąć.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    ies wszystkiego najlepszego z okazji urodzin szczęśliwego donoszenia ciąży i zdrowego maluszka ja tam nie ograniczam słodyczy od zawsze jestem łasuchem, dzień bez słodkości dniem straconym w pierwszej ciąży na początku mnie odrzucilo od słodyczy. W miesiąc schudłam wtedy 4kg. Gdzieś od drugiego trymestru ochota na słodycze wróciła i nie ograniczalam ich dla mnie katorga byłaby cukrzyca ciążowa, mam nadzieję, że teraz też mnie ominie

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Ies wszystkiego najlepszego
    Mnie też dopadły mdłości :/ od wczoraj mam uczucie cały czas pełności w brzuchu. Ja na słodkie nie mam w ogóle ochoty, w pierwszej ciąży też nie miałam za to miałam ogromną ochotę na owoce zobaczymy jak będzie tym razem. Póki co nie mam ochoty na nic, ale staram się jeść mniejsze porcje żeby te mdłości nie były taie dokuczliwe. Przegryzam co jakiś czas bakalie i jakoś żyje. Ginekolog wczoraj poleciła mi herbatę z imbirem, ale nie taka gotową tylko kazała kupić imbir, obrać, zalać wrzątkiem na 15 minut i taki wywar dolać do ulubione herbaty, mówiła że na 2-3 godziny pomaga. Jutro może spróbuję.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Właśnie miałam pytać jak tam Wasze brzuchy? Bo ja wieczorami widzę już zmiany. Na pewno to zbierająca się woda ale w pierwszej ciąży na tym etapie jeszcze tak nie było. Podobno w kolejnej ciąży brzuszek szybciej wychodzi.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów