Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Biznes z przyjaciółką

Biznes z przyjaciółką

Planuję za niedługo otworzyć swój własny biznes, związany zresztą z macierzyństwem. Powiedziałam o tym przyjaciółce, a ona zaproponowała czy nie założyłybyśmy go razem, bo ona już ma swoją małą firme i ma większe doświadczenie. Bardzo ją lubię, ale nie jestem pewna czy chcę zakładać z nią firmę. Wydaje mi się, że jej działalność ma pewne kłopoty finansowe, ale głupio mi o to zapytać wprost. Co mogę zrobić?

2. dzieckozakupy.pl
    Jak chcesz założyć własny biznes to naucz się stanowczo mówić o swoich oczekiwaniach i o tym co ci się podoba a co nie,inaczej zdominuje cie każdy kto tylko będzie potrafił głośniej krzyczeć. Niestety ale w biznesie rządzą twarde reguły i albo się nauczysz nimi kierować albo nie utrzymasz się "na fali"
    Zakładając biznes od razu pomyśl tez o dobrej reklamie,bez tego ani rusz...
    Możesz sama próbować coś w tym kierunku robić albo zgłoś się o pomoc do agencji reklamowej z doświadczeniem. Możesz sobie przejrzeć ofertę firmy http://www.cal-fix.com.pl/szyldy-tablice-reklamowe.html
    może coś ci doradzą i podpowiedzą no i bierz ster w swoje ręce i do dzieła. Trzymam kciuki za biznes.

Ja bym nie wchodziła w spółkę z przyjaciółką, bo jak sie stanie wspólniczką, to przyjaciółką przestanie. Tak to zwykle bywa, To samo z rodziną. Trzeba oddzielic takie sfery życia i ich ze sobą nie mieszać bo nic dobrego z tego nie wyniknie.

Junior Member
    wichurka

O mnie
    Jestem mamą Nadii i Izabeli
    Przede wszystkim gdybyscie miały wspólnie prowadzic biznes to musi być między wami szczerość, a skoro tobie jest głupio zapytać o jej kopoty a ona ci o nich nie mówi to ja nie wiem czy jest sens sie w to pakowac.

Ja bym uważała, lepiej niech przyjaciółka zostanie przyjaciółką, a nie partnerem w biznesie, bo to może się źle skończyć. Ale tak dla pewności zobacz sobie czy jej firma nie jest wpisana do biura informacji gospodarczej, tutaj się możesz więcej o tym dowiedzieć https://erif.pl/promocja/jak-sprawdzic-firme-big/ . Nie wiem jak się prowadzi biznes ze znajomymi, ale musisz się zastanowić czy naprawdę chcesz dzielić się kierowaniem firmą.

Pomyślcie nad możliwości sprzedaży swoich produktów albo usług online. Ważne, aby sklep posiadał funkcję płatności online. Więcej można poczytać tutaj: https://platnosci.bm.pl/ To idealne rozwiązanie dla pracujących mam i wszystkich osób ceniących sobie niezależność.

Senior Member Awatar blues27
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-09-25 zobacz kalendarz
    Takie biznesy szybko skutkują końcem przyjaźni niestety...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów