Strona 97 z 398
Pokaż wyniki od 961 do 970 z 3978

Wrześniowe mamy 2017

Witajcie kochane. Dzisiaj u mnie piękna pogoda ale za to humor nie dopisuje. Byłam dzisiaj w por. diabetologicznej - dostałam glukometr i muszę się kuć 4 x dziennie i do tego ścisła dieta, a jak to nie pomoże to insulina. Ale co się nie robi dla maluszka - od jutra dieta.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    hej a ja byłam dziś u lekarza na kolejnej wizycie i co i dzidziuch tak się ułożył że włożył sobie pępowine między nogi i pan dr nie mógł w obrazie zobaczyć czy jest tam coś więcej.....ale po chwili jak małe się ruszyło powiedział, że jeżeli ostatnio był tak bardzo mocno przekonany o dziewczynce a było to usg dopochwowe to teraz też tak twierdzi że jednak nic tam między nogami nie ma oprócz pępowiny.

Coraz bardziej kieruje mnie do imienia Pola ale jakoś tak sceptycznie jestem nastawiona na nie ale strasznie mi się podoba .

Kolejna wizyta w 20 tc czyli w 24.04

Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny . Ja też wam zazdroszczę bardzo znajomości płci , a najbardziej zazdroszczę tego że cieszycie się swoimi dzidziusiami. Ja od początku coś , jak nie plamienia, to teraz ten wynik NT ah...czekam

Junior Member
    ustczanka1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-22 zobacz kalendarz
    Dziewczyny o co chodzi z tym mierzeniem cukru? To jest konieczne przy jakichś kiepskich wynikach, czy ogólnie zalecane?
    Ja uczę się właśnie jeść na nowo, bo przed ciążą jadłam co 7-8h duże posiłki, ale teraz takim systemem jestem bez szans - co 2-3 godziny muszę zjeść coś odżywczego, bo inaczej umieram.

Ewa0289 a czemu diabetolog? Robiłaś test obciążenia glukozą czy z krwi tylko? Ja w pierwszej ciąży też przez to przeszłam... Na szczęście sama dieta wystarczyła i obyło się bez insuliny. Teraz się kontroluje glukometrem i póki co jest ok

Dziś odebrałam wyniki badań, nareszcie mam dobry mocz czyli obędzie się bez wizyty w szpitalu i cewnika! Jaka ulga.... Tantum rosa zdziałała cuda!

Ustczanka1 ty zjadasz a ja gdyby nie burczenie w brzuchu to mogłabym wcale nie jeść. Jak już mam ochote to tylko na owoce...

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    A ja o 22 wróciłam z wizyty maleństwo ma 11 cm i Pan dr. stwierdził, że wszystko wskazuje na dziewczynkę ale za miesiąc jeszcze to potwierdzi, więc jeszcze miesiąc będzie trzeba się wstrzymać z dziewczęcymi zakupami. No i niestety muszę pilnować alat i Aspat bo na 90% będę mieć cholestazę tak jak w poprzednich ciążach. A czy za USG połówkowe będziecie płacić dodatkowo ? Ja będę mieć w maju a się nie zapytałam a ciekawa jestem jak to jest.

Witajcie. Miałam krzywą cukrową i wyszła troszkę powyżej normy i lekarz od razu kierował mnie do por diabetologicznej. Dołożę wszelkich starań aby przestrzegać dietę i było wszystko ok. A wiecie co jest najgorsze, brak wsparcia ze strony mamy i babci. Wczoraj miałam wykład, że po co, będę się głodzić a dziecko potrzebuje. Kiedyś takiego czegoś nie było, tylko krew i mocz i tyle badań i weź teraz przetłumacz że są inne czasy ...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ewa0289 nikt o Ciebie nie zadba tak jak Ty sama i jak Ci przykro z powodu braku wsparcia to sobie to powtarzaj jak mantrę. Na mnie bliscy chwilami patrzą jak na kosmitkę bo do lekarza idę z całą listą pytań. Owszem kiedys do ciąży było inne podejście ale wychodzę z założenia ze skoro chciałam tej ciąży to staram się zrobić wszystko żeby sobie nie zarzucić że coś przegapiłam.Nie wiem jakie macie wcześniejsze doświadczenia ale jak obserwuję koleżanki to mam wrazenie, że dziś ciąża to mimo wszystko niejednokrotnie choroba, w ktorej konsekwencje dotykają dwojga.
    Tak czy inaczej same w ciąży wiemy co dla nas jest najlepsze a co do "dobrych, sprawdzonych rad rodowych " to pamietajacie ze kiedyś znachor ciezkie choroby leczył wygrzaniem przy piecu i czasem pomagało... a jak nie to cóż...

Kwiatkowa - masz racje. Trzeba samemu zadbac o siebie i o maluszka

Dziewczyny pytanie z innej beczki: robicie usg 3d? Slyszalam opinie ze to połówkowe to powinno byc 3d ale jak pytałam lekarza to powiedzial ze niekoniecznie. I teraz sie zastanawiam nad zrobieniem tego usg na własną rękę robilyscie? planujecie?

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów