Strona 92 z 409
Pokaż wyniki od 911 do 920 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Member Awatar onaona88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Olaaa Zobacz posta
    Dziewczyny współczuje tych nocy... Ja na szczęście nie budze się w nocy. Jedyny problem nocny to spanie na brzuchu. Budze się rano prawie na brzuchu, czas odszukać moją poduszkę ciążową.
    O co chodzi ze spaniem na brzuchu? Ja codziennie tak śpię bo tak mi najwygodniej i do kiedy brzuch mi pozwoli to nie zamierzam nic zmieniać Co do jakości snu, to fakt, kiedyś zasypiałam od razu jak tylko się kładłam, a teraz potrzebuję około godziny żeby zasnąć i też minimum dwa razy w nocy się budzę do toalety. A teraz jeszcze od dwóch dni boli mnie gardło, więc śpi się jeszcze gorzej.

Dziś mam wizytę u ginekologa i odbieram ogólne badania z krwi i moczu, mam nadzieję, że wszystkie wyniki będą w normie.

2. dzieckozakupy.pl
    Sinedhur wszystko opisałam Ci w wiadomości

Miłego dnia wam wszystkim! Zwłaszcza zapracowanym, trochę wam zazdroszcze od tygodnia koszmarnie nudzę się w domu. A pogoda nie dopisuje.. Byle do 15

Joasia123 - sprobuje tak jak napisałaś. Ja jeszcze nie myślałam ani o kupnie wózka ani o ciuszkach, co zmieniłam to dokupiliśmy kilka szafek. Mnie od dwóch dni boli gardło i zatkany nos, tragedia jakaś. Oby szybko przeszło to przeziębienie. Cieszę się że macie udane wizyty i wiecie już jaka płeć,mam nadzieje że 10 kwietnia także się dowiem. Pozdrawiam Was serdecznie.

Joasia 123 - dziękuję bardzo za pomoc, pomogło.

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Jezeli chodzi o spanko na brzuchu - to ja tak spię, bo mi tak wygodnie. Ale gdzieś tam piszą że właśnie nie powinno sie tego robić. Tak naprawde uważam, że dzieciatko jest tak dobrze zabezpieczone u nas w środku, że nic mu nie bedzie. ja zamierzam spać na brzuchu tak długo jak tylko sie da. Potem jak bedzie brzuchol duzy -to siłą rzeczy nie bedziemy dały rady tak spać. A wtedy faktycznie bardzo przydaje sie ta poduszka. Ja poprzednio nie miałam. Ale robiłam sobie takie wałki z kołdry i tez było mi w miarę wygodnie ;p - o ile oczywiscie mozna mówic o wygodzie w trzecim trymestrze

A ja to bym chętenie odpoczeła na L4......Szkoda tylko że pogoda nie dopisuje że nie ma tego słoneczka A że pracę mam lekką - to jakos pomalutku dzień za dniem i leci. Tylko wyspać to ja bym sie tak bardzo chciała......tak przynajmniej do południa złóżka nie wychodzic przez dwa dni. I to by mi wystarczyło. A potem mogłabym wracac do pracy.

Hej dziewczyny , dawno mnie tu nie było bo ciężkie dni było. U mnie już 15 tydzień się kończy. Widze że jesteście ciekawe płci tak jak my z męzem, choć na ostatniej wizycie lekarz powiedział "coś wystaje tutaj ale to również może być dziewczynka", wiec mąż już szaleje ze szczescie ze bedzie miał synka który bedzie miała na imie Fransiszek

A powiedzcie mi ma którąś z Was poduszkę ciążową w kształcie cyfry 7 ? Bo zastanawiam się nad kupnem i nie wiem czy warto

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Ja też właśnie przymierzam, się do zakupu poduchy , tym bardziej, że nocki u mnie zarwane. 7 nie miałam, ale też wygląda fajnie. Korzystałam ze średniej C i tym razem również obstawiam kokon ( b.duże C) z silikonowym, antyalergicznym wypełnieniem.
    Już czuję, że niecierpliwością będę wyczekiwać kuriera .
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny . Byłam dziś na wizycie i przeziernosc Krakowa czyli to NT wyszło mi ponad norma czyli 2.93 dostalam od razu skierowanie do prywatnej kliniki na baania prenatalne . Udało mi się dostać ze tak powiem na już . Troszkę wpadłam w panikę i smutek

Gonia22, spokojnie ostatnio lekarz wlasnie opowiadala mi o parze ktorej wyniki usg byly mocno niepokojące ale po testach chyba nifty okazalo sie ze jest wszystko ok. Zrób dodatkowe badania i jak bedzie powod to zdążysz sie jeszcze wydenerwowac na razie spokojnie jeszcze nic nie jest przesądzone. 3maj sie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów