Strona 90 z 409
Pokaż wyniki od 891 do 900 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Mój mąż też rodzynek bo też mamy psa suczke i druga córeczka będzie ale oboje się cieszymy bo starsza będzie miała z kim bawić się lalkami po usg powiedziałam do męża ze jak będzie jeszcze chciał to będzie miał ostatnią próbę bo myślę jeszcze o jednym dziecku do 35 roku życia ale jak to wyjdzie czas pokaże
    Wczoraj nie chciało mi się kolacji robić więc zamowilismy kfc i całą noc nie spalam i nawet do teraz mdli mnie zrobienie obiadu to bedzie dla mnie wyzwanie.
    Ja większość rzeczy dla dziecka zamawiam przez Internet. Nie mam nerwów do chodzenia po sklepach

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Tak myślałam, niestety mój okruszek nie pokazał co ma między nóżkami, ale nie załamuje się bo to i tak byla przed planowa wizyta 10 minutowa Oczywiście maluszek rośnie jak na drożdżach, weszlismy w 15 tydzien i oby do przodu Teraz czekam na wizytę do 7 kwietnia i mam nadzieję, że wtedy sie dowiemy no też chcielibyśmy z mężem zakupy rozłożyć w czasie Niech ten czas szybcieeej mija bo od wizyty do wizyty to jakaś katastrofa jest poprostu

My wczoraj myśleliśmy nad imionami. Dla dziewczynki od lat zostaje Magdalena a dla chłopca chyba Michał pierwszy raz trafiłam na imię Cieszymir - japa się uśmiecha na samo imię ale dziecko całe życie przerąbane.

Patrycja2903 co do wizyt masz racje... Ja też odliczam do 29. To będzie początek 17tyg także licze na poznanie płci

Sinedhur a myślałaś jaki wózek byłby dla Ciebie wygodniejszy ? Jedno obok drugiego czy jedno za drugim ?
    Ja na szczęście w tamtym tygodniu zakończyłam poszukiwania wózka dla maluchów w maju wracam do Polski i myślałam że wtedy na spokojnie pojeździmy po sklepach i sprawdzimy jaki najbardziej by nam pasował, a tu szok! W obrębie 100 km gdzie dzwoniłam w ofercie mają albo jeden model albo mogą od razu zamówić na zamówienie, nie ma możliwości porównania różnych wózków na żywo więc skończyło sie na zamówieniu internetowym

Jutro wizyta, trzymajcie kciuki żeby udało sie podejrzeć czy będą kobietki czy jednak spełni się marzenie męża

Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Dziewczyny A ja mam takie pytanie szybkie . Ten test pappa i ten drugi. Wolna beta ich podajrze można zrobić w każdym laboratorium czy tylko w określonym miejscu do takich badań ??

Gonia22, ja robiłam w klinice gdzie robili mi usg ale z tego co wiem to chyba w kazdej jednostce alab mozesz zrobic tylko na wynik sie troche dluzej czeka . Koniec koncow to zwykły test z krwi...

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    mi lekarz kazał się zgłosić do konkretnego laboratorium na pappa

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Olaaa jeśli 29 to napewno będziesz miała szczęście i sie dowiesz czego Ci z całego serca życzę - data moich urodzin hehe a tak poważniej, Gonia mi sie wydaje że w każdym laboratorium zrobisz, u mnie nie było z tym problemu gdzie nie pytalam tam zawsze można było, senna coś dzisiaj jestem pół dnia po wizycie przeleżalam, a mi znowu piersi zaczęły dokuczać wrrr.. Dobrej nocki dziewczynki

Junior Member
    Sinedhur

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Nika. To moze dla rownowagi bedziesz miec kobietki :-) choc w moim przypadku jako ze ta sama plec, tobeda robic jakies badania czy moze jednak nie sa to bliznieta jednojajowe :-) wiec jeszcze moge sie zaskoczyc!
    A co do wozka- w anglii nie dalo sie gdzies popatrzec?? Mysmy byli na 100% przekonanie ze jedno za drugim, ale bylismy w sklepie (az 3 modele wozkow blizniaczych byly, hehe) no i sie przekonalismy,ze wezmiemy kolo siebie- jest bardziej zwrotny i prostszy w obsludze, no i szerokosc ma 63cm wiec nieduzo wiekszy od pojedynczego..jak bede wpl to chce podjechac do hurtowni,gdzie ponoc tez maja wozki blizniacze,to jeszcze tutaj poogladam!
    Dobrej nocki wszyskim zycze!!

Sinedhur widziałam tutaj z 5 różnych modeli, ale wszystkie mają bardzo małe przednie kółka. Dla mnie odpadają, zależy mi na większych, pompowanych i nie plastikowych, bo takie najlepiej sprawdzą sie w naszej okolicy w Polsce, a tam będę z maluszkami po porodzie mój typ to oczywiście jedno obok drugiego, też moim zdaniem dużo wygodniej sie nimi skręca itd. ja wypisałam sobie takie "wytyczne" na których mi zależało i wydawały mi się ważne, tak po dokładniejszym sprawdzeniu odpadały kolejne wózki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów