Strona 89 z 419
Pokaż wyniki od 881 do 890 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Joasia wizyte mam o 14 także lada chwila
    Mnie tez pobolewa ostatnimi czasy brzuszek jak sid nachylam, musze tez powiedzieć dzisiaj lekarzowi, że coraz częściej odczuwam rwe kulszowa w pośladku, czasami jest tak silna że wstac nie mogę nie mówiąc o przekreceniu sie, podobno maluch uciska gdzieś nerw kulszowy i to stąd ale zapytam czy są na to jakieś sposoby, trzymajcie kciuki żeby moje słodkości pokazało co ma między nóżkami

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Patrycja powodzenia! ja liczę że 31 marca się dowiem kto tam siedzi bo na prenatalnych nie chciało pokazać aż tyle
    nie moge sie doczekać kiedy poczuję pierwsze ruchy

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Patryszka- tutaj znalazlam bardzo duże rozmiary staników do karmienia. Niestety nie wiem jak jakościowo z nimi, bo jeszcze nie zamawialam. Ja mam 75F. Więc tez sporo.

http://www.biustonoszedokarmienia.pl...=3&rozmiar=95G

Narazie jeszcze nic sobie nie kupuję. Szalenstwo zakupowe zacznie się później A wtedy niech mój slubny sie trzyma za portfel A co? Niech tez mam swój udział w wydatkach Narazie to przymierzam sie do kupienia sobie jakiś fajnych legginsów. A tak to spokój Nadal chodze sobie w swoich ciuchach. Jak narazie to musiałam sobie tylko stanik wymienić, ale jeszcze taki normalny. A z tym do karmienia to poczekam blizej porodu

czekam dziewczyny na wiesci z wizyt

U mnie dzisiaj zdecydowanie deszczowo, sennie no i dodatkowo od wczoraj kłuje mnie w boku co chwila. także dzisiaj staram sie nie przemęczać zarówno w pracy jak i w domu. na obiad chyba sobie zrobię kotlety z piersi , kasza bulglar no i może mizeria do tego....??? Dostałam w niedzielę od szwagra swojskiego mleka- pyszota dziewczyny mówię wam. No i te mleko dość tłuste - nastepnego dnia zebrałam sobie sporo smietany. Więc mizeria dzisiaj obowiazkowa

A ostatnio dostałam normalnie kompement od męża. Powiedział że w ciąży to smak zdecydowanie mi sie poprawił. I że ostatnio duzo lepiej gotuje Zastanawiał się czy przypadkiem jakiś kucharz lub kucharka tam u mnie nie mieszka.

O mnie
    Mama dwóch skarbów
    No i jeszcze jedno. Mój ślubny zapytany wczoraj o potencjalne imiona obstawia- Paulina lub Adrian Zdecydowanie gust mu sie na stre lata poprawił Bo przy poprzednich ciążach to w grę wchodził tylko Mariusz albo Antoni jak dla niego. No ale nie ma to jak siła kobiecej perswazji. Imiona bardzo ładne, ale za blisko w rodzinie juz były uzyte no i niestety, musiał się zgodzic na inne. Jak wybieralismy imie dla synka, to kazałam mu wybierać- Filip albo Franciszek

teraz oprócz kaliny chodzi mi jeszcze Magdalena Dobrze że jeszcze tyle miesiecy przed nami do ostaecznego wyboru Zawsze mam w obwodzie dwa imiona. I wybieram ostatecznie dopiero jak sie dziecko urodzi. Stwierdzam wtedy , że "- tak, tak bedzie idealnie ".

Ale sie dzisiaj rozpisałam z samego rana

Junior Member
    KateMar

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-05 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny
    widzę że temat imion jest na tapecie ja jestem po USG w ubiegły poniedziałek i pokazał sie pięknie syneczek więc imię też mamy już wybrane będzie Antoni ( Antek, Antoś) od 12 lat to imię mam w głowie, ale pojawiały się kolejne dziewczynki Lena (10 lat) i Łucja (7) więc teraz będzie wreszcie Antek .
    Ja byłam tydzień na L4 bo macica spinała się za często i dość boleśnie, ale juz jest troszkę lepiej, zobaczymy co przyniesie czas.

Member Awatar onaona88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-09 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny! Widzę, że jesteście już zadomowione na forum, ja jestem całkowicie nowa na tej stronie
    Dziś zaczynam 16 tydzień swojej pierwszej ciąży, termin wg usg mam na 9 września.
    Od początku lutego jestem na zwolnieniu, bo dosyć kiepsko znoszę swój odmienny stan w najbliższy czwartek planowałam wrócić już do pracy, bo liczyłam, że w drugim trymestrze będę czuć się już dobrze, ale niestety dziś zmieniłam decyzję, bo nadal męczą mnie mdłości i wymioty. Dam sobie jeszcze 2--3 tygodnie i mam nadzieję, że wtedy wrócę
    Niestety nie znamy jeszcze płci dziecka ale czekamy z niecierpliwością na usg połówkowe pod koniec kwietnia żeby się dowiedzieć. Chciałabym już zacząć coś kupować, żeby rozłożyć to na spokojnie na najbliższe miesiące, ale jednak wolałabym najpierw poznać płeć

O mnie
    Mama dwóch skarbów
    KateMar- gratuluje syneczka Piekne imiona macie dla swoich dzieci tatus to pewnie strasznie dumny ze syneczek bedzie

onaona- witaj kochana. No tak to juz bywa z tym naszym stanem odmiennym, że nigdy nie wiadomo jak bedziemy go znosic. ja na szczęscie w drugim trymestrze czuje sie duzo lepiej.

Wspominalam wczesniej ze bedzie problem z imieniem dla mojej mamy....Sprzedałam jej dzisiaj jeden z naszych pomysłów, taką wersję bardziej łagodną reakcja do przewidzenia. Ale chyba starzeje się moja maminka, bo stwierdziła tylko- "imię jak imię, cóż tam " Chyba pomału przyzwyczaja się że może byc u nas po prostu ciekawie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Witajcie
    Po wczorajszym fatalnym dniu gdzie samopoczucie było -100% dziś jest przyrost 200 % od rana energia mnie rozpiera wysprzątałam na cacy salon z kuchnią schody wypastowałam i łazienkę obskoczyłam, najchętniej to bym okna umyła ale stwierdziłam, ze nie będę przesadzać i poszłam na 2 godz. dłubać w ogródku.
    W poniedziałek idę do nowego lekarza bo ten mój jak pisałam wcześniej ani nie rozmowny ani chętny robić usg on uważa, że 3 usg to max na cały okres ciąży. Ja oczywiście zdecydowanie się z nim nie zgadzam. Koleżanka mi poleciła innego wczoraj zadzwoniłam i naprawdę facet konkret i bardzo miły mam nadzieję, że 27.03. poznam płeć i już będzie wiadomo jakie ubranka kupować.
    Wydaje mi się, że dziś poczułam pierwsze ruchy maleństwa po czekoladzie tak mi się coś w brzuchu przewracało i takie bąbelki

Junior Member
    KateMar

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-05 zobacz kalendarz
    Joasia 123 tak tatuś pęka z dumy , chociaż z córkami na świetny kontakt to myślę, że synuś to będzie dopiero coś . Dla nas wszystkich to odmiana bo psa nawet mamy suczkę więc on taki rodzynek pośród nas teraz będzie miał wsparcie.
    Ja już kupiłam 2 ubranka pierwsze body i do tego pół śpioszki w H&M załamana jestem że to wszystko tyle kosztuje, chyba przez te 7 lat to zapomiałam jak się wydawało kasę na wyprawkę . Bądź co bądź to słodki wydatek i zupełnie inne zakupy niż dla dziewczynek .

Junior Member
    Sinedhur

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    hej,
    Troche mnie nie bylo, ale widze,ze same dobre wiesci od Was plyna!
    mysmy wczoraj byli na wizycie i wszsytko jest ok! jako ze mialam ten test genetyczny (nify), ktore na szczescie nic zlego nie wykazaly, to przy okazji sie dowiedzielismy jaka plec :-) bardzo liczylam ze bedzie Helenka i Henryk, a tutaj...dwoch chlopcow ;-) takze teraz bedzie szukanie 2go imienia..fajne propozycje na forum padaly, moze meza przekonam (co nie jest takie proste, bo jest Belgiem no i musimy jakies imie wybrac by tu i tu pasowalo :-)
    a jakiej marki wozki kupilyscie dla blizniakow? bo generalnie to bardzo maly wybor jest... takze wszystkie rady przydatne!
    no i..czy ktoras z Was ma moze kolczyka w pepku ;-)? mnie kazal lekarz wyciagnac,zeby zaroslo...bo niby dziurka sie moze bardzo rozciagnac..sama nie wiem. no i nie wiem czy moge pozniej drugi raz sobie przekluc, jesli by zaroslo..
    pozdrawiam i zycze milego dnia!
    Ps u mnie to dzisiaj ladna sloneczna pogoda, od razu jest przyjemniej!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów