Strona 88 z 398
Pokaż wyniki od 871 do 880 z 3978

Wrześniowe mamy 2017

Haha ja mam odwrotny problem mam imiona dla chlopca a dla dziewczynki zadnego pomyslu. Moj maz sie smieje ze nazwiemy ją "Nie wiem" i poczekamy czy sie przyjmie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    hahaha kwiatkowa- dobre imię "nie wiem " nazwe tak w razie czego swojego synka hihihihihihi

stokrotka gratuluje wizyty Super że wszystko wyszło oki NO i gratuluje dziewczynki

Ja własnie powiedziała mezowi o imieniu jakie mi sie podoba Kalina. Reakcja bezcenna. Dobrze że mam jeszcze kilka miesięcy żeby go przygotowac do tego imienia. Tak samo było jak wybrałam imie dla swojej córci Oliwia. No i nie tylko jego. Moja mamę tez trzeba bedzie Oboje nie byli wtedy pozytywnie nastawieni do tego imienia A teraz to takie dla nich normalne

Ja o wyprawce nawet jeszcze nie myślałam. Czekam, aż poznamy płeć, bo jeśli bedzie chłopiec to większość mamy bo pierwszym synku. Dla dziewczynki praktycznie nie ma nic bo w rodzinie samy chłopy... Tylko imie mamy - Magdalena(Magda, Madzia), szukaliśmy takiego żeby nie było "wrednego" zdrobnienia. Nie nawidze np jak ktoś do mnie Olka woła

Wizyta dopiero za tydzień, a każdy dzień się dłuży na tym l4...

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Hej dziewczyny, my z mężem imiona mieliśmy wybrane jeszcze przed ciążą i tak jak będzie dziewczynka to Pola, a synuś Nikodem Teraz czekam aż mój dzidziol sie ujawni Być może jutro sie dowiem, mam wizytę przed planową bo kończą mi sie leki i umówiliśmy się z moim lekarzem na usg Planowa wizyta 7 kwietnia wiec jeszcze troszkę

Początkowo wolała bym żeby maluchy spały razem, wiadomo łóżeczka mniej by zajęły ale podobno czujniki oddechu wtedy nie działają jak trzeba.

My dla chłopców mamy wybrane obydwojgu podobają nam sie Oliwier i Nikodem. Gorzej z imionami dla dziewczynek.. Mi strasznie podoba sie Blanka, mąż jest w stanie sie zgodzić, natomiast do Blanki jakoś nie pasuje mi żadne inne. Druga miała być Laura, ale w bliskiej rodzinie męża teraz kuzynka ma tak nazwać córkę
    Zastanawiam sie jeszcze nad Leną i Pola lub Niną

Doświadczone mamy co myślicie o nianiach elektronicznych z czujnikiem oddechu ? Przydatne ? Korzystałyście? a te które beda mamami po raz pierwszy, planujecie kupować ?

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Przy pierwszym dziecku nie kupowałam monitoru oddechu ze względu na koszt ale przy drugim większość rzeczy mam to myślimy o kupnie widziałam że przy blizniakach zalecają te monitory oddechu już w szpitalu ale wiadomo koszt podwójny.
    Przy drugim kupię też wanienke na stelażu bo przy pierwszym dzwigalismy wanienke do pokoju i to była katorga.

Salome czytałam ostatnio, że jest jakiś model niani właśnie z czujnikami, który nadaje sie dla bliźniaków, zczytuje oddechy dwójki maluchów na jedną nianię.
    Pytanie czy w praktyce działa jak w teorii..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    patrycja - no to czekamy na wieści O której masz wizytke ?

Nika- ja nigdy nie korzystałam z monitoru oddechu. Ale wiadomo że przy bliźniakach to zupelnie inna bajka jeżeli chodzi o takie gadżety. może gdybym miała pietrowy dom to bym korzystała - wiadomo dla bezpieczeństwa i własnego spokoju, żeby nie zwariować. A że mieszkam w parterowym.... to nie miałam po prostu takiej potrzeby.

A jeżeli chodzi o wanienkę to ja tez mam problem.....bo jej nie mam. I bede musiała kupić. Ale jak już to koniecznie ze stelażem. Bardzo praktyczny gadżet poprzednio stawiałam na takim a'la stelażu na wannie. i to było po prostu mega wygodne. Stelaz do wannienki uważam po prostu niezbedny.

A ja dzisiaj robilam kolejne wyniki....Jejku....ile ludzi dzisiaj bylo....i co druga osoba z obciążeniem glukozy....masakra jakas.

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Jeszcze nie minęła pierwsza godzina pracy, a ja się czuję jakbym przesiedziała w niej już cały dzień . Brak mi sił i jestem w jednym, wielkim ziewaniu...

Co do imion. Jeśli byłby synek, mój mąż bardzoooo chciałby Franusia .
    Na początku bardzo sceptycznie podchodziłam do tego imienia, ale już jakoś przywykłam , a nawet zaczęło mi się ono podobać .
    Z córeczką byłby problem, bo kompletnie nie mam pomysłu..
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    o kurczę ale się rozkręciłyście my w sumie jeszcze nie mamy imion wybranych, mąż wymyśla w kółko jakieś dziwaczne a ja go sprowadzam na ziemię
    myślałam, że dzisiaj z łóżka nie wstanę, jakiś taki totalny spadek mocy. wczoraj trochę posprzątałam i mnie pokarało za zbyt dużo schylania bo potem do nocy mnie brzuch pobolewał :/ też tak macie? wszystko mi najlepiej robić albo w pionie albo nic nie robić i leżeć. z tego co gdzieś wyczytałam to zamiast się schylać powinno sie kucać no ale kurde weź kucaj co chwilę.
    my sie powoli rozglądamy za róznymi rzeczami, trochę oglądamy wózki i foteliki itp. zdecydowaliśmy, że nie kupimy wózka 3 w 1 bo te foteliki do samochodu są słabe. za gondola + spacerówka już jak najbardziej. później wiadomo, że i tak trzeba kupić lżejszą spacerówkę... wszystko jest w sklepach tylko czemu takie drogie?
    jest tutaj sporo doświadczonych mam, powiedzcie mi gdzie można kupić stanik do karmienia w naprawdę dużym rozmiarze? bo w sklepach standardowo widze do max 90E, a niestety ja normalnie mam 95G....
    Gzie kupujecie spodnie ciążowe? bo ostatnio oglądałam w C&A, zazwyczaj tam kupuje ubrania, ale spodnie za 179 zł jakoś mnie nie przekonały, zwłaszcza że sa zwyczajnie kiepskie gatunkowo, a ja strasznie niszczę spodnie (w ekspresowym tempie wycierają mi się na udach na wewnętrznym szwie). wczoraj poszalałam w Lidli u kupiłam 2 pary legginsów z grubego materiału, takiego co to nie pokazuje koloru majtek przy każdym nachyleniu - bo tych jest wszędzie pełno ale są wkurzające
    miłego dnia!

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów