Strona 86 z 409
Pokaż wyniki od 851 do 860 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Tu w weekend zawsze pusto .... myślę, że większość z nas zabiegana jakieś zakupy i no dzieci są w domu bo przedszkola zamknięte to i więcej pracy u mnie jak cała 3 przedszkolaków 7,6,4 lat zaczną rozrabiać bałaganić to nie wiadomo w co ręce włożyć
    Dziś 19 .03 a ja mam wizytę u lekarza dopiero 30 marca strasznie mi się ten miesiąc dłuży a wszystko przez to, że na ostatniej wizycie mój gin nie zrobił mi usg. Wymyślił sobie , że zrobi dopiero w 20 tyg czyli dopiero w połowie kwietnia. Planuje mu się zbuntować na wizycie marcowej i powiedzieć , że jak on mi nie zrobi to pójdę gdzie indziej . Chciałabym już znać płeć żeby pomału robić jakieś zakupy strasznie mnie do tego ciągnie, większość mam już wybrane łóżeczko, i inne akcesoria łącznie z wózkiem i fotelikiem. Obstawiam, że będzie chłopak (Ignaś )

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Ale dziwne u mnie jest godzina 00:26 a na forum pokazuje, że napisałam odp 23.24

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Jutro usg. Już nie mogę się doczekać może uda się podejrzeć płeć
    Dziś od rana chodził za mną barszcz biały z chrzanem i teraz mi niedobrze po tym wędzonym boczku :/ pogoda deszczowa nie ma co robić.
    Wczoraj znalazłam takiego szumisia whisbear, Polski producent i zastanawiam sie czy warto. Przy pierwszym dziecku uzywalismy suszarki a w tym szumisiu jest taki odglos i ma sensor ze wlacza sie jak dziecko zaplecze. Miała z was któraś coś takiego?
    U mnie już też brzuszek widać z tym że po pierwszej ciąży została mi oponka więc teraz szybko się pokazał.
    Ostatnio edytowane przez salome ; 19-03-17 o 16:49

Salome moja kuzynka ma szumisia właśnie dla synka, oni raczej sobie chwalą, mały najczęściej z nim zasypia zwłaszcza w dzień. Chociaż u nich podobne działanie ma też włączona ulubiona kołysanka. Sama sie zastanawiałam bo na niektóre dzieciaki podobno nie działa

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Salome, ale mnie zaciekawiłaś tym szumisiem . Przyznam, że nigdy wcześniej o czymś takim nie słyszałam. Zrobiłam małe rozeznanie na Google i stwierdzam, że może to być naprawdę przydatny gadżet. Poszperałam też trochę na forach i tu opinie są różne. Warto by było zobaczyć taki egzemplarz na żywo , z pewnością też poczytam jeszcze trochę recenzji.

Tak mnie zainspirowałyście swoimi zakupami, że rozglądałam się dziś na necie za paroma rzeczami, a właściwie robiłam pierwsze zakupowe rozeznanie . No i tak, z całą pewnością zakupię otulacz dla malucha i zamiast standardowego łóżeczka raczej wybiorę łóżeczko dostawne. Niestety przejrzałam chyba wszystkie, możliwe modele takich łyżeczek i nie upatrzyłam takiego, które by mi całkowicie podpasowało.. Czuję, że czekają mnie długie poszukiwania...
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Mój mąż kazał od razu kupować szumisia jak poczytal opis
    U mnie to kiepsko bedzie z ustawieniem łóżeczka bo postawiliśmy duża szafę w sypialni i chyba będę musiała spać z maluchem w salonie. Mamy bardzo małe mieszkanko ale naszczescie są 3 pokoje. Będziemy przymierzac się do kupna większego bo jak maluch podrośnie to będzie bardzo ciasno.
    Ja wszystko na spokojnie oglądam teraz żeby później kupić to co niezbędne

Anla3 widziałam na żywo tego okrągłego z łapkami (mam nadzieje, że skojarzycie). Wielkość jest taka "akurat" dla maluszka nie jest za mały,ale też nie za duży, więc nie przeszkadza na przykład w wózku. Nie wiem jak inne modele

Salome ja sama nie mam pojęcia jak rozplanować umiejscowienie bliźniaków w pokoju, cały czas zastanawiam sie czy na początek jedno łóżeczko czy od razu dwa..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Kilka dni temu , któraś z Was pytała się o listę najpotrzebniejszych rzeczy na początek dla noworodka . W związku z tym, że dziś w nocy dopadł mnie jakiś straszny katar i spać nie mogę , to żeby się nie kręcić z boku na bok, zeszłam sobie do salonu i stworzyłam taką listę może, komuś się przyda albo wy coś jeszcze do tej listy dołożycie
    A więc
    Wyprawka
    1. 5 szt. kaftaników rozm.56, rozm.62
    2. 3 szt. pajacyki rozm.56, rozm.62
    3. 3 szt. body bez rękawka rozm.56, rozm62
    4. 3 szt. body długi rękaw rozm.56, rozm.62
    5. 3 szt. śpiochy rozm.56, rozm.62
    6. 2 szt. pajacyki cieplejsze rozm.56, rozm.62
    7. 3 razy skarpetki
    8. Dres lub kombinezon jesienny
    9. Pieluszki tetrowe 10 szt.
    10. Pieluszki flanelowe 3 szt.
    11. Ręcznik kąpielowy
    12. Czapeczki 2 szt. po domu 2 na wyjście
    13. Rożek
    14. Butelki 125 ml 3 szt.
    15. Szczotka do butelek
    16. Smoczek 2 szt.
    17. Nożyczki do paznokci dla noworodków
    18. Przewijak na łóżeczko
    19. Pokrowiec na przewijak lub podkłady
    20. Chusteczki mokre
    21. Gaziki
    22. Sól fizjologiczna
    23. Octanisept do pępka
    24. Aplikator do nosa
    25. Płyn do mycia – Emolium
    26. Łóżeczko + materac
    27. Prześcieradła do łóżeczka 2 szt.
    28. Fotelik samochodowy
    29. Wanienka
    30. Poduszeczka do wózka
    ......
    Nockę mam już dziś z głowy jak dostaję katar w ciąży to od razu fiksuję w 2012 jak w ciąży dostałam takiego kataru to 2 dni później byłam w szpitalu i otrzymałam wieści , ciąża obumarła i wywoływali mi poronienie . Płód obumarł w 9 tyg. a w 12 tyg. dopiero były objawy , teraz jestem już w 16 tyg. więc mam nadzieję, że jest ok. bo w 13 tyg. miałam usg. prenatalne i wszystko było w porządku.
    A tak w ogóle jak sypiacie ? bo ja w tej ciąży to często się budzę w nocy

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Magdalena _ dzięki za
    listę. Z pewnością się przyda .
    Ciary mnie przeszły, jak napisałaś o tym katarze... U mnie się chyba ujawnia jakaś alergia, bo od kilku tygodni cały czas kicham i jest to takie kichanie seryjne po kilkanaście razy. W ciągu dnia zdarzają mi się kilkukrotnie takie serie,ale najśmieszniejsze jest to,że budzę się codziennie w nocy, by swoje odkichać... Wygląda to trochę zabawnie, ale po którymś z kolei kichnięciu kłuje mnie podbrzusze i pojawia się myśl,czy z maluchem wszystko ok.
    Jeśli chodzi o spanie to jest z tym u mnie słabo. Z młodą spałam jak zabita (nie lubię tego określenia) do ok. 7 m-ca, dopóki nie wiedziałam co to jest zgaga . Teraz budzi mnie w nocy to diabelskie kichanie i można powiedzieć, że mam po spaniu.
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Magdalena lista super zwłaszcza dla takiego żółtodzioba dzieciowego jak ja
    Co do spania to zauwazylam , ze jezeli pójde spac za wcześnie co teraz oznacza 21-sza to o 2 w nocy juz robię prasówkę i czytam wszystko co mi w ręce wpadnie natomiast spanie od 22-22.30 gwarantuje spokojna noc. Z kichaniem tez mam obawy bo czuje od razu bol w dole brzucha dlatego staram sie nie kichac na leżąco tylko chocoaz nogi podkulic czy w półsiadzie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów