Strona 85 z 419
Pokaż wyniki od 841 do 850 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    ja wstyd się przyznać ale kupiłam wózek jeszcze przed wizytą na której dowiedziałam się, że będzie kobietka. Akurat pojechałam do sklepu po autko dla syna a wyszłam z wózkiem.Promocja była 1000 zł. Kupiliśmy chicco urban. W tym wózku podoba mi się to, że gondola jest również spacerówką ...są fajne pozycje ułożenia dziecka a i tak po roku kupimy lepszą wypaśniejszą mniejszą spacerówkę. Jeszcze tylko z takich większych zakupów to fotelik nio i wszsytkie ciuszki, kocyki itp bo dla malucha nic nie mam bo wszystko oddałam biednej dziewczynie. Doszłam do wniosku, że po co ma się kurzyć wszystko jak ktoś może mieć pożytek z tego. Oddałam wszystko i zaszłam w ciążę tak miało być
    Macie gdzieś jakąś pełną listę rzeczy do kupienia ?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Ja wizytę mam w poniedziałek a w ten dzień przypada pierwszy dzień wiosny i mam nadzieję ze będzie coraz cieplej dziś musiałam wypić filiżankę słabej kawy bo ciężko dziś funkcjonować. Jeszcze od rana nerwy z samochodem bo ciągle coś się psuje a koszty naprawy dobijaja ale muszę mieć sprawne auto jak mąż wyjedzie bo dużo jeżdżę.
    Co do zakupów to myślę że zacznę dopiero po 20 tyg jak lekarz potwierdzi mi płeć na usg polowkowym
    Dretwieja wam ręce? rano jak się obudze to mam całe zdretwiale. Myślę czy kupić poduszkę w kształcie litery duze C bo przy pierwszej ciąży była dla mnie wybawieniem ale po urodzeniu już zamieniłam na małe c do karmienia.

Stokrotka więc nie jestem jedyna udało mi się znaleźć wózek w świetnej promocji, na ostatnią sie spóźniłam.. Więc teraz to była szybka decyzja, tym bardziej że z wózkami dla bliźniaków w dobrych cenach naprawdę jest słabo

Salome też coraz bardziej zastanawiam się nad tą poduszką, słyszałam dużo pozytywnych opinii

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Hejka .

Powiem Wam szczerze, że ja również przymierzam się do zakupu poduszki dla kobiet w ciąży. Miałam taką z Młodą i spało się na niej bardzo wygodnie . Później sprawdziła się idealnie przy karmieniu. Przyznam, że z wózkami to mnie trochę zaskoczyłyście .
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Wiecie ja też ogladalam na necie te poduszki ze względu na to ze ja uwielbiam spać na brzuchu i czasem się budzę w nocy na brzuszku właśnie A niedlugo wiadome nie będzie można. Co Doinnych zakupów to na razie nic a nic nie kupilam uważam że mam jeszcze na to mnóstwo czasu

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Moja ulubiona pozycja to też właśnie na brzuchu, teraz staram sie nie kłaść na brzuchu ale zdarza sie że się budzę i zonk.. Ja jeszcze nie zaczęłam nic kupować, myśle, że zacznę sie rozglądać jak dowiem sie jaka płeć, a mam nadzieje że nastąpi to 7 kwietnia Dziewczyny jak tam Wasze brzuszki na tym etapie? Mój już dość pokaźny

Ja już zainwestowałam w spodnie ciążowe bo jeansy się juz nie dopinają. Problemem jest raczej stroj codzienny do pracy bo muszę wyglądać oficjalniej niz w jeansach a z bardziej eleganckimi ciuchami ciazowymi jest na rynku jakis problem - rzeczy ktore mi sie pokazuja w Internecie są raczej kiepawe... ;( macie moze jakies sklepy do polecenia?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Kwiatkowa w mojej pracy również obowiązuje strój formalny, ale zestaw jeansy + koszula + marynarka jest wg mnie ok . Zgodzę się, że asortyment z ubiorem dla przyszłych mam jest jeszcze bardzo ubogi,a jeśli już znajdzie się jakiś fajny sklep internetowy to ceny niestety nie zachęcają... Czekam na słoneczko i wtedy zdecydowanie przerzucam się na kiecki oversize .
    A chwaliłam Wam się, że moje 2 najlepsze koleżanki z pracy też są w ciąży ? Śmiejemy się,że to epidemia . Będzie z kim chodzić na spacerki z wózkami .
    P.S. Zauważyłam, że jak piszę z tel. to mój suwaczek ma zawiechę i to pożądną....
    Ostatnio edytowane przez Anla3 ; 18-03-17 o 10:51

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Kwiatkowa sklep happymum ma ładne ciuchy ale ceny rzeczywiście wysokie.

O mnie
    Ale tu dziś pusto...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów