Strona 84 z 419
Pokaż wyniki od 831 do 840 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Hej kochane mamuśki. Tak jak pisałam odzywam się po wtorkowej wizycie. Od dziś jestem na l4 (2tyg). Z dzidziaskiem wszystko ok, ale potrzebuje troszeczkę odsapnąć. Szkrabik mierzy prawie 5cm z usg wynika, że to około 11t3d. Lekarz podobno już widział siusiaka mały tak się popisywał, że nawet nie miał czasu pokazać nam twarzyczki za 2tyg może zobaczę więcej. Mam zrobić badanie moczu i morfologię. Co do pogody to powiem szczerze, że nigdy tak źle nie znosiłam zmiennych warunków atmosferycznych... Potrzebuje słońca i jeszcze więcej słońca :P Dziewczęta nie stresujcie się tymi snami też takowe miewam a jak widać u nas wszystko ok takze w was na pewno tez tak bedzie. 3mam kciuki i czekam na wrażenia po...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Dzięki dziewczyny za miłe słowa Mamie juz dzisiaj przeszło i kupiła mi ciastko na zgodę Achh ta moja mama....

Ale Magdalena73 - jestem w szoku że twoja mama tak ci powiedziała.....Co ma że tak powiem wykształcenie wspólnego z ilością posiadanych dzieci, czy z zasobnościa portfela....Gdyby nie daj Boże mojej coś takiego by się powiedziało....to chyba bym ograniczyła wizyty do niezbednego minimum- tak jak to zrobiłam ze swoją teściową. Bo wiadomo że całkowicie to się nie da odciąć od rodziny. A ja mam chrakter nerwowy.....i ciężko byłoby mnie przebłagać po takich słowach.

Najważniejsze ze maleństwo rozwija się jak najbardziej prawidlowo i zobaczysz jaką bedziesz miała kolejną cudowna pociechę Twoje podejście do całej tej sprawy jest po prsotu super Jestes cudowna

A ja dzisiaj jestem po USG genetycznym. wszystko jest w jak najlepszym porządeczku maleństwo rozwija sie dobrze i ma swój chrakterek. Caly czas próbowało tylko plecami do nas się pokazywać

O mnie
    Mama dwóch skarbów
    ja tez miewam jakies pokrecone sny....dzisiaj np. Szwagier mmi sie szlajał i czegos tam chciał. Oberwie mu się za to że spac mi nie daje

Moniqla- super że wszystko jest oki z twoja fasoleczka U nas niestety niekoniecznie Pani doktor chciała powiedziec co i kto tam siedzi. Musimy poczekac do połówkowych

Ja tez odchorowuje te zmienna pogodę. Jestem niskociśnieniowcem z natury , a teraz mam delikatnie podwyższone ciśnienie i głowa mi dokucza......Niech będzie chociaz przez jakiś czas jakiś constans pogodowy. Albo slońce niech pobędzie z kilka dni ( wersja najbardziej chciana ), albo niech bedzie pochmurnie, niech pada, cokolwiek, tylko niech przestanie skakać te ciśnienie atmosferyczne bo ja po prsotu dzisiaj znowu będę nie do życia.

To pochwale sie i ja wczoraj byłam na prenatalnych i na szczęście że był mój mąż bo sposób w jaki lekarz przekazywał nam info że wszystko jest ok mnie bardziej zaniepokoił niz uspokoił... ale koniec końców wychodzi na to ze Maleństwo jest zdrowe co jest najważniejsze jeszcze nie udało się nam ustalić płci...

Junior Member
    mishka

O mnie
    czekam na Ciebie Skarbie <3
    Hej dziewczynki

krótkie pytanko do Was: co czytacie/ skąd bierzecie porady? może macie do polecenia jakąś fajną stronkę/bloga?
    byłabym wdzięczna za jakieś przykłady. ze swojej biblioteczki przeczytałam wszystko, seriale obejrzane... :P
    pozdrawiam Was :*

Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    A więc ja też już po wizycie Usg genetycznego . Pan doktor mówił ze wszystko dobrze ale nietety nie udało się mu zmierzyć chyba tej przeziernosci karkowej .przeszkadalo moje tylozgiecie. Mam wrócić za tydzień . No i kazał mi przemyśleć czy chce robić to baśnie genetyczne z krwi. Ale czy to coś zmieni ....widziałam że parę z was robiło te wyniki A część nie .

Junior Member Awatar Doriss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-15 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny
    Byla w poniedzilek u lekarza i wszystko w porzadku. Dzidzia ma ponad 7 cm
    Od dzis jestem w 14 tyg
    Niestety dopadlo mnie przeziebienie ehh mam nadzieje ze szybko sie wykuruje.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Witam się i ja !

Wizyta przebiegła pomyślnie . Szkrabik rośnie jak na drożdżach . Mimo iż pochłonęłam kilka kostek czekolady, by pobudzić maleństwo do wygibasów i ujawnienia co skrywa między nóżkami, Bobo spało w najlepsze .Ustaliłam z ginem, że dopnę bieżące sprawy i popracuje do końca miesiąca miesiąca. Uprzedziłam przełożoną z pracy co i jak. Kolejna wizyta 31.03., cieszę się również Z Waszych pozytywnych wieści .
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Hej kochaniutkie Super że u was wszystkie wyniczki są super Ja niestety wstalam dzisiaj z potwornym bólem głowy Powiem wam że ja z chęcią poszłabym na L4, ale jak na razie nie ma ku temu - w sumie na szczęście- wskazań. dzidzia rośnie zdrowo , wyniczki sa oki Ale jakiś leń mi wlazł w tyłek. I najchętniej to bym w domu przeleżała w łóżku. Ale to chyba przez ten ból glowy. Polecicie mi coś?

Szykuje się u nas Zjazd absolwentów Liceum do którego chodziłam. Powiem wam że sama nie wiem iśc czy nie iść. Chętnie bym poszła bo to juz 13 lat, ale w moim stanie to ja sama nie wiem. Gdybym się czuła rewelacyjnie - to pewnie poszłabym bez wahania. A tak to nie wiem. Teraz trzeba się określic, a impreza pod koniec maja. Więc róznie może być - i dobrze i źle.

A z książek polecam tytuł "świat suzie Wong", autora niestety nie pamiętam. Ostatnio czytalam. dwa pierwsze rodziały jak dla mnie cięzkie ale cała reszta lekko się czytała. Jesto to książka o chińskiej prostytutce z motywem milosnym w tle

Świetnie dziewczyny, że po waszych wizytach wszystko w porządku z maluszkami moja kolejna wizyta już w środę i nie mogę sie doczekać, może tym razem poznam płeć dzieciątek strasznie bym już chciała
    zaczynacie już jakieś pierwsze drobne zakupy czy czekacie na późniejsze miesiące ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów