Strona 82 z 419
Pokaż wyniki od 811 do 820 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Witam kolejna mamusię

Mishka. Tak jak powiedziała Olaa- nie ma co sie stresować To co prawda moja 3-cia ciąża, ale ja też bardzo mlodziutko wyszłam za mąż ( achhh ta miłość ). Zaraz po slubie zaszłam w swoja pierwsza ciążę Czasami nie powiem było bardzo ciężko, ale nie żałuję. Byleby początek jakoś pomalutku przetrzymac. Potem z kazdym dniem uporządkujesz jakoś sobie rytm dnia i będzie juz z górki. Poznasz swoja maleństwo o co mu kaman i będzie dobrze Dogadacie się .
    Dziewczyny.... jak ja strasznie tęsknię za słoneczkiem.... mialam taką malutka mikroskopijną nadzieję, że może w weekend zaświeci słoneczko i naładuję swoje akumulatorki. No niestety. Co prawda nie padało, ale słońca też jak na lekarswo bylo....A dzisiaj to ja ledwo wstałam..... Byłam wczoraj na imieninach u brata. I tak mnie ta podróż zmęczyła, że padłam jak mucha po prostu. Musiałam byc bardzo zmęczona, albo mój organizm po prostu w obecnej chwili nie nadaje się juz na takie dluzsze wypady.

Chyba też muszę pomysleć o jakiś wygodniejszych leginnsach. Bo narazie jeszcze wchodzę w swoje ciuchy, ale robia się ciasnawe. NO i jak chodze to zaczynają tak śmiesznie zjeżdżać z brzucha

Pozdrawiam was cieplutko kachane

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar martusia1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-01-15 zobacz kalendarz
    I ja sie przywitam drogie mamusie
    Troszke was podczytuje od jakiegos czasu
    Gratuluje wszystkim dzieciaczkow
    Ja termin mam na 03.09 dzisiaj rozpoczol sie 15 tydzien jestesmy juz po badaniach prenatalnych narazie jest wszystko ok z moimi fasolkami nosze w sobie 2 fasolki dwujajowe
    A dodatkowo jestem mama 2 letniego Oliviera wiec bedzie wesolo
    Od 6 tygodni jestem juz na l4
    Pozdrawiam wszystkich zycze zdrowka dla fasolek

O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Ale super Kolejna podwójna mama
    Jak nic dziewczyny szczęśliwe będzie te nasze forum

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    hej ...dawno mnie tu nie było ale już nadrobiłam zaległości i już mówie co u mnie . Byłam dziś na kolejnej wizycie pomiarowej bo moje dziecko bardzo szczelnie chowało twarz i nie było widać nosa. Przed wizytą zjadłam 4 ptasie mleczka (4 szt takie małe a nie całe pudełka) nio i przez brzuch buzi nie było widać .......tylko dupkę.....ale potem zrobiliśmy dopochwowe USG i ręcę pod tyłek aby tyłek unieść i pokazała się moja kruszyna co prawda bokiem ale lekarzowi udało się zobaczyć nos i co ........i moje kochane na 75% dziewuszka już prawie 9 cm

z usg wyszło 14 tc i 3 dni

Member Awatar arbuziak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-25 zobacz kalendarz
    Cześć Mamusie! Mam nadzieję że mnie stąd nie pogonicie Jestem mamą z marca 2015 i prowadzę bloga dla rodziców o tematyce dzieciowej www.arbuziaki.pl Zapraszam Was wszystkie bardzo serdecznie! Rozmawiamy sobie o odpieluchowaniu, karmieniu piersią i innych sprawach związanych z maluszkami. Jeśli któraś z Was miała by ochotę wpaść poczytać- zapraszam
    Zapraszam na mój blog parentingowo-modowy arbuziaki.pl

O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Stokrotka kochana - gratuluje córeczki Ciekawe jak to się u nas z płcia ułoży na forum A może akurat wyjdzie po równo????

Ja to od wczoraj normalnie moge zasnąć na stojąco.... NIe wiem czy to hormony czy pogoda.... A dodatkowo dzisiaj jeszcze uzmysłowilam sobie że niedługo czas nam będą przestawiać na wiosenny. No i moje pytanie brzmi.......Jakim cudem , no jakim ja się pytam, ja rano wstane do pracy i ogarne wszystko z dzieciakami do szkoły? NO ja się pytam jakim cudem? Ja teraz ledwo co wstaję....a co dopiero godzine wczesniej? echhhhhh

Słońce słońce gdzies ty sie schowało

W tym tygodniu o ile pamietam to miało być sporo wizytek. Co tam dziewczynki milczycie? Mówcie co tak i jak tam? A może któras ma jakis pomysł na coś na obiad??? Bo moja mama dzisiaj kombinuje z plackami z ogorków kiszonych. Jakis nowy przepis. Ciekawe czy będzie dobre Ale o tym dowiem się niestety dopiero po pracy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Hej Kochane .
    Cieszę się ,że ciąglę nas przywywa .

U mnie dziś piękne słoneczko, aż żal siedzieć w pracy . Rano byłam na badaniach, bo w czwartek o 8:00 wizyta.
    Tak się ostatnio chwaliłam,że nie wymiotuję, a dziś mi się zdarzyło pożądnie chlustnąć przed drzwiami do toalety :/... Mam nadzieję, że to był jednorazowy incydent.

Wczoraj po pracy, mąż zabrał mnie i córkę na zakupy do centrum handlowego Matarnia i w i H&M Mama zakupiłam sobie kolejne jeansy ciążowe . Młodą też trochę obkupiliśmy, a na koniec udaliśmy się na pyyyszne jedzonko. Zlądowaliśmy późnym wieczorem, ale byłam bardzo zadowolona z zakupowego wypadu .
    Mało tego, w drodze powrotnej dopadły mnie takie gazy , że moi towrzysze, to ledwie przetrwali :P, za to wszyscy byliśmy uśmiani po pachy .
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

U nas bez zmian, jeszcze 2tyg do wizyty... Nie wiem jak ja to wytrzymam.
    U nas za oknem niby słońce ale wcale ciepło nie jest. Zaraz po syna do przedszkola i na plac zabaw
    A na obiad żurek na wędzonce. Tak mi się wczoraj zachciało!

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Ja wizytę usg mam w pierwszy dzień wiosny czyli w poniedzialek w piątek miałam wizytę ale tylko mnie badala razem z cytologia i wszystko ok. Pytałam się o kwas foliowy to powiedziała że ona zaleca przyjmowanie go do 17 tyg.
    Ja dziś na obiad zrobiłam jajka sadzone bo wczoraj mama przywiozła prosto od kur więc świeże i zdrowe do tego ziemniaki i brokuł z sosem jogurtowo- czosnkowym pycha

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów