Strona 81 z 409
Pokaż wyniki od 801 do 810 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Dziewczyny czekamy na wieści po wizytach.

Ja mam ogromną ochote na kebaba( nie jadłam może z 6lat...) i miałam nadzieje że dziś sobie zamówie a właśnie przeczytałam że w piątki nie dowożą I kolejna kolacja z serem i pomidorem, bo na nic innego ohotu nie mam.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Dopiero dzisiaj piszę bo wczoraj późno wróciłam z wizyty i już nie miałam mocy wejść na laptopa i coś napisać, jestem taaaaaaaaka szczęśliwa Moje kochane maleństwo ma już 7 cm i zaczeliśmy 13 tydzień, także wkoryczyliśmy w ten bezpieczniejszy etap Badania na przezierność karku oraz kość nosowa - prawidłowe Wszystko jest na swoim miejscu bez żadnych zmian, serduszko waliło jak szalone, podnosiliśmy główkę i machaliśmy do mamusi
    Jeśli chodzi o badania moczu wyszło mi trochę bakterii ale dostałam Furaginum Teva na pozbycie się tego paskudztwa Mój lekarz twierdzi, że to bardzo częsty problem ciężarnych i żeby się tym nie przejmować tylko duuużo pić wody Ściskam i miłego dzionka życzę

Witajcie :-)
    Miło się czyta że wszystkie zadowolone z pozytywnych wyników i że maluszki machają do mam, ciekawe czy moj maluch do mnie pomacha w poniedziałek ? Ja wyniki wczoraj odebrałam i także mam bakterie w moczu wiec pewnie lekarz przepisze mi coś, miłego weekendu życze. :-*

Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny A ja robiłam ten posiew moczu , ponieważ też wyszły mi bakterie . Ale wynik był . Posiew moczu jałowy. Czyli bakteri chyba brak przynajmniej jakichś mocniejszych .

Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny co wy tak się boicie tych bakterii w moczu, każdy je ma i to nie jest powód do niepokoju. Ważne, żeby nie było np. leukocytów
    Ostatnio edytowane przez magdaa ; 11-03-17 o 12:59

Junior Member
    Daguśka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-25 zobacz kalendarz
    Olaa ja też tylko jem ser i pomidory i jeszcze makaron i banany :-)
    Patrycja 2903 gratuluje udanej wizyty i fajnie że maluszek machał do ciebie, ja jeszcze mojego nie widzialam jak sie ruszal a do genetycznych badań też mam jeszcze troche wiecej niż tydzień.
    Ja nadal wymiotuje 2 lub 3 razy dziennie mdłości troche mniejsze i więcje sił ale takbym chciała już wogóle nie wymiotować ech....

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Daguśka współczuję ci tych wymiotów i innym dziewczynom też ja jestem w 5 ciąży i nigdy wymiotów nie miałam, ale mimo 15 tyg chwytają mnie mdłości ale na krótko. Na śniadania jadam tost z białym serem a na kolację z pomidorem , na wędliny i mięsa nie mogę patrzeć. Kasz gryczana moja ulubiona w ogóle mi nie smakuje. Zwykle jest tak, ze otwieram lodówkę i nic mi nie pasi a brzuchu burczy, nawet słodycze mi są od tygodnia za słodkie. kazałam mężowi wczoraj kupić lody bo miałam ochotę spróbowałam i oddałam wszystko domownikom.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczynki !
    Miło mi również powitać mamy bliźniaków, które do nas dołączyły i gratuluję podwójnego szczęścia.

U mnie planowa wizyta w czwartek, ale w piątek podskoczyłam na 5 min.do lekarza, bo zorientowałam się, że do 16.03. nie starczy mi luteiny. Pielęgniarka znowu łapała się za głowę po zmierzeniu mi ciśnienia (93/62), a że u mnie to norma w ciąży, to się nie przejęłam . Lekarz się śmiał, że trochę nam nie poszło obliczenie, by leków starczyło do kolejnej wizyty... . We wtorek przed pracą czeka mnie wizyta w labo. i badania. Oczywiście, mam też poważnie pomyśleć o l4...
    Jeśli chodzi o samopoczucie, to jest u mnie ono naprawdę różne. Najbardziej jednak cieszę się, że już nie wymiotuję... Och jaka to jest ulga dla ciała!

Wczoraj też kupiłam sobie ciążowe jeansy . Brzuszek się troszkę zaokrąglił i mąż zawsze wieczorem odpinał mi guzik od spodni, twierdząc ,że ugniatam dzidziola . Dziś mam już je na tyłku i przypomniał mi się jakie są wygodne. Chyba czeka mnie prędki zakup kolejnej pary .
    Pozdrawiam cieplutko!
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Junior Member
    mishka

O mnie
    czekam na Ciebie Skarbie <3
    Hej dziewczynki
    nigdy nie byłam przekonana do forów, ale widzę, że tutaj atmosfera dopisuje smiling smiley moje koleżanki jeszcze nie są w temacie ślubow/dzieci więc mam nadzieję, że tutaj znajdę trochę wsparcia..

krótko o mnie: termin na wrzesień 2ego, płci nie chcemy jeszcze znać z M (ale mnie bardzo kusi :P), przygotowuje już pomalutku pokój i kupuję pierdółki dla maleństwa<3 czuje się póki co super, jeszcze nie narzekam na nic szczególnego

pytanko do Was kochane: które to Wasze dzieciątko - pierwsze czy kolejne? moje pierwsze i mam pełno obaw czytam oczywiście blogi, itd, mama trochę pomaga itp

pozdrawiam Was :*

Mishka witamy Wiem o czym piszesz... Kiedy sie zareczylam i planowalam slub moje kolezanki szukaly chlopaka Szybko wyszlam za maz i dziecko. Teraz jestem w 2ciazy i nic bym nie zmienila Jakos nie zaluje tych straconych wyjazdowi imprez.

W pierwszej ciazy balam sie okropnie. Tym bardziej ze kilka miesiecu wczesniej stracilam ciaze w 9tyg. Ale jak zobaczylam synka to jakos poszlo bez problemu. Bardziej boje sie teraz;( przedtem podporzadkowalismy sie dziecku a teraz starszy bedzie mial 4,5roku a tu niemowlak w mieszkaniu. Najgorszy poczatek a z kazdym dniem juz z gorki!
    Dasz rade

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów