Strona 80 z 398
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 3978

Wrześniowe mamy 2017

Cytat Zamieszczone przez Sinedhur Zobacz posta
    witam, to ja tez sie dolacze! to moja pierwsza ciaza no i tez przy pierwszym usg przez brzuch (bo dopochwowo to jakos nie bylo widac) tez informacja, ze beda blizniaki..o malo z fotela nie spadlam, nie mowiac juz o moim mezu ;-)
    kolejna wizyta 20 marca, a ja sie caly czas czuje jakbym nie byla w ciazy- praktycznie zero objawow, no poza tym ze czasami podbrzusze zaboli (jakby sie cos naciagalo), parcie na pecherz byl..A tak to nic!
    mam nadzieje,ze wszsytko jest dobrze!
    pozdrawiam!
    Witaj kochana , świetnie że nie jestem sama

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Ale fajnie taki CUD natury

Az mi sie buzia podwójnie śmieje Zawsze fascynowały mnie blixniaki. U mnie w rodzinie nie ma, ale skoro mam juz parkę to się śmiali czy przypadkiem nie bliźniaki tacy żartownisie. Ja obie ciaże zawsze rodziłam około tygodnia po terminie. Zakładam ze tym razem tez tak bedzie. Czyli czeka mnie cięzki wrzesień.... Nie dość że brzuch bedzie duzy to jeszcze dzieciaki do szkoły. Tak mi teraz wpadło do głowy że skoro około tygodnia rodze po terminie to ja sobie wróżę że wstrzele sie w 1.10.
    i w sumie to by mi pasowało porównujac moje poprzednie porody. Córkę urodziłam dzień przed mamy imieninami, syna dzień przed mojej siostry urodzinami. takze teraz wypadałoby urodzić 1.10 bo 2.10 urodziny ma szwagier- brat męża i szwagierka - tez od strony męża

Ciekawe.... czy tym razem sie sprawdzi

W mojej rodzinie też nigdy nie było, dlatego wszyscy szaleją, oczywiście ci z najbliższej rodziny którzy już wiedzą Za to u męża owszem, teściowa ma siostrę bliźniczkę i jego młodsze siostry też są bliźniaczkami fajnie, że możesz chociaż podejrzewać kiedy urodzisz. Z dwójką to nigdy nie wiadomo, tym bardziej że najczęściej ciężko by dotrwały do 37 tygodnia, mam nadzieje że nam się uda!

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    NO pewnie że sie uda Nie ma innego wyjścia sa metody i metodki - cos tam zaradzimy

Junior Member
    Sinedhur

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Dziekuje za mile przyjecie :-)
    u mnie to sie moglam spodziewac (i niby tak bylo, ale jak powiedzial gin ze jedno, no to jedno), bo moja mama ma siostre blizniaczke (jednojajowe). w moim przypadku sa dwujajowe, wiec co do plci to mozemy miec kazda kombinacje..no i tez nie mamy problemu ze jeden drugiemu cos podbiera ;-)
    ja mialam teraz w pon ten testy (nifty) zeby wykluczyc choroby genetyczne ( na wlasne zyczenie, bo nie jestem na szczescie w zadnej kategorii wiekszego ryzyka), i najpierw niby powiedzieli ze plec tez ustala,a jak powtorzylam,ze blizniaki to juz panie pielegnairki nie byly takie pewne... no ale zobaczymy!
    nika. mamy jeszcze cos wspolnego ;-) ja z kolei mieszkam w gandawie (belgia), wiec tez tu sie ciaze inaczej prowadzi... poki co nie mam zadnych ograniczen i nawet lekarz mi nie zabronil uprawiania sportu (tenis i siatkowka!) wiec bylam w duzym szoku! choc wiadomo,ze nie gram juz na 100%..ale jednak sie ruszam!
    miejmy nadzieje,ze dalej tez wszystko bedzie bezobjawowo..i bezstresowo!
    serdecznie pozdrawiam!

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Witam kolejną mamę bliźniaków super że do nas dolaczylyscie.

U mnie w rodzinie oraz mojego meza występują bliźniaki i straszyli mnie ze będę miala. Pierwsza ciaza byłam przerażona tym a teraz druga i powiem wam ze bym się podwójnie cieszyła bo dzieci dają tyle radości mimo trudności w wychowaniu. Ale już potwierdzone ze będzie jedno

Mnie dziś bol głowy meczy :/ leżę i czekam aż minie.

Mój mąż zdał wczoraj ciężkie egzaminy kwalifikacyjne i jeździł po mieście zeby kupić wino bezalko. żeby ze mna oblac ale na odwrocie pisze alko do 0,5% więc wino poszło do barku i mi się przykro zrobiło bo starał się i posmutnial więc mówię że wypije z nim lampke jak wróci bo teraz zzarlyby mnie wyrzuty sumienia kiedy u dziecka wszystko sie tworzy a w szczegolnosci mozg.

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Witamy kolejne przyszłe mamusie i to jeszcze bliźniaków, super moje gratulacje Salome, mnie tak męczył ostatnie dwa dni, to jakiś koszmar był, ale dzisiaj już jest ok, więc i Tobie życzę żeby szybko przeszedł Jutro wizyta - 3majcie kciuki laski

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    moni4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-17 zobacz kalendarz
    Witam szczęśliwe mamy!
    Od 3 godzin czytam wasze posty i postanowiłam dołączyć. Jestem pod koniec 12 tyg i dziś miałam usg gen. Od 6 tyg siedzę w domu na l4(wielki krwiak w macicy - na szczęście już się wchłonął). Od dwóch dni czuję się normalnie jak człowiek, nie zasypiając co 10 min i nie dostając zadyszki od wstania z krzesła, więc w połączeniu z dobrymi wynikami usg jestem przeszczęśliwa!
    Moja dzidzia mierzy dokładnie 6,66 - aż lekarz się uśmiał z tak okrągłego wyniku. Na badaniu towarzyszył mi mąż i to była najlepsza decyzja! Tak się zaangażował, że miałam wrażenie, jakby wraz z lekarzem zupełnie zapomnieli o mojej obecności. Na koniec wyznał mi, że jeszcze nigdy w życiu nie był tak wzruszony. To moje drugie maleństwo, Maciej ma już 7 lat, ale dla mojego męża to pierwsza ciąża, więc przeżywa podwójnie.
    Dziewczyny, zazdroszczę bliźniąt (sama cicho marzyłam, że się uda, tym bardziej, że mąż już uparcie deklaruje, że nie chce więcej dzieci - dziś się o to na niego wściekałam, biedak..)
    A wy zabieracie tatusiów na usg? Jakie są reakcje?

Moni4 witam mamusie z podobnym problemem Też miałam krwiaka(kosmówka się odkejała) w 7tyg w jednym miejacu a w 9już z obu stron. Na szczęście teraz w 13tyg nie było już odklejeń.
    Na kiedy masz termin?

U nas znów zapowiadają deszczową pogode. Oszaleje, na szczęście jest kilka rzeczy do załatwienia to czas szybciej minie jak syn będzie w przedszkolu

Miłego dnia i powodzenia na wizytach!

Junior Member
    Sinedhur

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Dobrze slyszec, ze sie lepiej czujecie, no i ze wyniki rewelacyjne! ja poki co pracuje, bo tez nic sie nie dzieje, jak rowniez tutaj akurat to lekarze niezbyt chetnie daja l4 i sie pracuje do 1 tygodnia przed porodem..co tez nie jest super, biorac pod uwage, ze miesiace letnie przypadaja u nas wszystkich na ostatni trymestr ;-) w kazdym badz razie zobaczymy!
    tutaj to sam ginekolog zacheca by zawsze z partnerem/mezem przychodzic, wiec bedziemy razem przychodzic! ja to nawet bym wolala sama, ale..nie moge juz meza przegonic, sam chce chodzic haha :-) chociaz to moze i dobrze, bo wtedy tez panowie sie przygotowuja na zmiany i jakos bede z nami te 9 miesiecy ;-)
    serdecznie pozdrawiam i wracam do pracy :-)

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów