Strona 78 z 398
Pokaż wyniki od 771 do 780 z 3978

Wrześniowe mamy 2017

Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Joasia super ze wszystko dobrze cieszę się ja jeszcze tydzień do wizyty ...

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny powiem Wam najszczerzej jak potrafie, zazdroszcze tym z Was ktore mialy juz te prenatalnene... ja mam za tydzień i już nie wyrabiam ze stresu

Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Kwiatkowa ja też za tydzień w czwartek. Też troszku się boję ale mam ogromną nadzieję że będzie wszystko dobrze . A najbardziej nie mogę się doczekać zobaczyć maleństwo i serduszko. Musi być dobrze innej opcji nie ma .

Melduje się! Na usg dzidziuś strasznie sie wiercił i zasłaniał buźke. Ale ostatecznie wszystko zbadane. Każdy wynik idealny, nie widać odklejeń kosmówki. Bobas machał pięknie rączkami i nóżkami. Słyszałam serduszko. Lekarz pokazał narządy wewnętrzne i mózg. Ahh piękny prezent na dzień kobiet! Kolejna wizyta za 3tyg

Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Olaaa super cieszymy się z Tobą )

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Witam się i ja .
    Gratuluję udanych wizyt .

Powiem Wam szczerze, że ostatnio czuję się naprawdę paskudnie. Mdłości już tak nie dokuczają, ale pojawiły się u mnie okropne zawroty i bóle głowy.
    Odczuwam też spadek apetytu i utratę sił. Nie wiem skąd to się bierze... Przed wyjściem do pracy wklepywałam korektor pod oczy, bo nie chciałam w niej straszyć .
    Przez to samopoczucie coraz poważniej rozważam pójście na l4...
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Chyba muszę zmienić suwaczek, bo mi stanął .
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Dziewczyny, gratuluję udanych wizyt Też Wam zazdroszczę, że macie to za sobą, te badania prenatalne. Ja czekam niecierpliwie do piątku Dzisiaj odebrałam badania, mam trochę podwyższoną tarczycę, ale dzwoniłam do mojego lekarza stwierdził, że mam się nie denerwować Umówiłam się od razu na wizytę do endokrynologa chociaż łatwo nie było - ta nasza służba zdrowia - płakać się chce. Miłego popołudnia i wieczorku

Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    Patrycja w Polsce jest teraz teraz taki przepis ze kobieta w ciąży musi być przyjeta do kazdego specjalisty w ciągu najpóźniej 7 dni od zgłoszenia.
    Anla przez weekend miałam to samo. Okazało się , że miałam niskie ciśnienie górne normalnie mam ok 130 a wtedy miałam 100-105. Miałam okropne zawroty głowy o bólu nie wspominając.
    Gratuluję wszystkim udanych udanych wizyt. Ja wyniki prenatalnych juz mam mam ale wizyta dopiero 21

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Magdaa nie wiedziałam, aczkolwiek próbując się dzisiaj umowić do endokrynologa nie wspomne o tym że w 4 różnych miejscowościach dzwoniłam, mówiłam jaka jest sytuacja, że jestem w ciąży i niestety nikogo to nie ruszyło Generalnie mało kto to respektuje, chyba znajomości to jedyna szybka opcja - bratowa umówiła mnie na dzisiaj (ma jakąś znajomą w recepcji) więc zaraz się zbieram i pędzę, da się ? Da Buźka kobietki

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów