Strona 77 z 419
Pokaż wyniki od 761 do 770 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Stokrotka201 a to uparciuch ten twój dzidziuś!
    Ja dziś o 12:30mam wizytę i zaczynam się denerwować.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Stokrotka nie chodziło mi o to że usg jest szkodliwe dla dziecka tylko mój lekarz mówi że usg jest męczące dla dziecka i jeżeli nie ma potrzeby to zeby nie robic czesto, ale skoro twój maluch nie daje się doladnie zbadać to twój lekarz wie co robi. Ja myślę że batonik to za mało by dziecko zmobilizować do ruchu i lepiej zafunduj sobie mega deser lodowy z bitą śmietaną polany sosem czekoladowym to po takiej dawce maluszek bedzie napewno zadowolony i pokaże się twarzyczka na usg

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    salome.....ale mi smaka zrobiłas..... cos pysznego Tylko jak ja bedę co chwila jadła słodkie to czarno widzę moje dodatkowe kilogramy

ja dzisiaj tez mam wizytę, ale bez USG. Mam nadzieje że wyniczki wszystkie w normie.

A tak w ogóle laseczki moje
    Dzisiaj Dzień Kobiet, więc cycki do góry,
    Niech znikną z twarzy gradowe chmury.
    niech żyje cellulit i kurze łapki,
    bo i tak jesteśmy
    Fajne babki

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Olaaa koniecznie daj znać jak po wizycie, trzymam kciuki Ja wizytę mam w piątek i to jeszcze o 18 więc muszę jeszcze trochę poczekać Dzisiaj rano byłam na badaniach i czekam na wyniki mam nadzieję że wszystko dobrze

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Salome takie deser lodowy to prawdziwy raj , ja uwielbiam lody staram się powstrzymywać od słodyczy ale z różnym skutkiem . Wczoraj miałam urodziny i cały dzień chodził za mną tort ale zabroniłam mężowi kupować, i do godz. 18 było ok . Ale jak moja córcia dostała wysypki to musiałam z nią pojechać na pomoc doraźną strasznie ją piekło i swędziało. Oczywiście po wizycie trzeba było iść do apteki a obok apteki w inter marche cukiernia a tam małe torciki na Dzień Kobiet no i oczywiście co zrobiłam weszłam kupiłam torcika na śmietanie za 30 zł wróciłyśmy do domu zrobiłam sobie kawę zjadłam kawałek i szczęśliwa wcisnęłam się w fotel.

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Magdalena w takim razie spóźnione życzenia urodzinowe i myślę ze w dniu urodzin nie ma co sobie odmawiać słodyczy mówię tak bo sama mam dziś urodziny i nie wobrazam sobie nie zjeść czegoś słodkiego
    Joasia dziś możemy szaleć ze slodosciami ;D
    Czekamy niecierpliwie na wieści z wizyty

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Salome dziękuję za życzenia i Tobie również Wszystkiego Najlepszego

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Dziewczyny A czy wy też odczuwacie jakieś bóle w podbrzuszku, po bokach ? Ja czułam od początku lekkie bóle a od dwóch dni stały się mocniejsze takie jakby rozciągania.

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Wszystkim solenizantkom spełnienia marzeń

A tak wg to macie rację dzisiaj niczego sobie nie odmawiamy A co- jak szaleć to szaleć

Własnie wróciłam z wizytki. Wszystko w jak najlepszym porządeczku Wyniki okej. A miałam nie mieć USG, ale moja doktor nie dała rady wyczuc detektorem tetna więc stwierdziła że, aby sie nie denerwowac to idziemy na USG Jakie sliczne te moje maleństwo I pomachało do mnie rączką
    Jestem szczęśliwa

Olaa czekamy na wieści od ciebie

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Gonia ja jestem w 14 tyg i miewam bóle podbrzusza słabsze przez kilka dni potem cisza 2,3 dni a dziś od 2 godz. mam takie miesiączkowe a cały dzień robię sobie labę zero sprzątania , gotowania itp wszystko zostawiłam mężowi niech się wykaże

Joasia123 gratuluję udanej wizyty nie ma to jak podejrzeć nasze maleństwa szkoda, że tak nie można codziennie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów