Strona 74 z 398
Pokaż wyniki od 731 do 740 z 3978

Wrześniowe mamy 2017

Magdalena73 ja uwielbiam słodycze, lubie gotować i jeść... Nigdy nie byłam szczuplutka. Zanim dowiedziałam się o ciąży postanowiłam schudnąć 7kg no ale nie ma szan teraz Mam nadzieję że po tej ciąży będę wyglądać jak po poprzedniej i uda mi się tą wage utrzymac Ważyłam 67kg i było mi idealnie także zostaje mi tylko żyć rą nadzieją...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Magdalena dobre podejście - nie przejmuj się gadaniem
    Ja też jestem lakomczuchem i uwielbiam słodkości ale od kad jestem w ciąży to mnie od nich odrzuca w pierwszej też tak miałam dopiero koło 16 tyg przeszło więc czekam cierpliwie. Za to mam mega ochotę na wszystko co jest dobrze doprawione a nawet na chipsy,pizza czy inne fast foody ale walczę ze sobą żeby tego nie jesc a jak zjem to mega mdlosci. Już zasadzilam rzerzuche i dodaję na do wszystkiego to zawsze coś
    dziewczyny zaczynam 12 tydzień więc teraz musi być tylko lepiej

Witam :-) jak weekend się zapowiada? Ja do siostry jade ale o mało bym nie pojechała. Wczoraj miałam taką sytuacje: poszłam zrobic siusiu a usłyszałam najpierw chlupnięcie do wody, tak się przeraziłam że szok. Żadnych plamien i krwawienia nie mam ale czuję większą ilość śluzu.czasami kłuje mnie jajnik ale myślę że to od torbieli którą mam.

Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny . Ja dziś dużo zrobiłam. To to, to tamto jestem z tych ludzi którzy kochają coś robić na dworze ale niestety wiele zrobić nie mogę ponieważ we wszystkim wyręcza mnie tesciowa . Nie wolno mi nic robić wiele z wiadomych względów . Ale ważne że mogę coś posprzątać, popatrzeć jak tulipanki wyrastają , pospacerować . I tak sie zmeczylam tą pracą że odpoczywam teraz na łóżeczku bo i brzusio lekko podolewa ...

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Dziewczyny a widać już u was brzuszek? Ja codziennie oglądam ale jeszcze nie widzę zmian.

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Ja u siebie dostrzegam zmiany, nawet mój mąż się smieje że fajnie wygladam z tym brzuszkiem Ostatnio pojechaliśmy do męża kuzyna to od razu złapał mnie za brzuch i śmiał sie "pokaż sie pokaż" wiec nawet nie musialam nic mówić zaokrąglił mi sie brzusiu i zauwazylam ze podbrzusze też mam "spuchniete" podobno macica rośnie i to dlatego, ale nie ma reguły, u mnie już widać u mojej kuzynki było brzuszek widać dopiero w 16-17tyg, każdy organizm jest inny Miłego dzionka

U mnie to taki dziwny czas z tym brzuszkiem bo ja widze ze jest inny niz wczesniej ale dla kogos kto nie wie ze mam lokatora to raczej wygladam jakbym sie z lekka zapuscila do zimie ;P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    U mnie poki co nie widac bo miałam drobny zapasik;p ale w pierwszej ciąży brzuszek wywaliło mi na przełomie4/5 miesiąca za to w trybie przyspieszonym...

Od którego tygodnia zmieniacie witaminy na 2? Zaczełam 13t myślicie że już moge brac vitaminer prenalen2 plus dha?

Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Ja tez mam leciutki t luszczyk. Ale cały brzuch pomimo tego że schudłam ok 5 kg jest większy niż wcześniej ale może cały czas wzdęty nie wiem .
    Olaaa wszędzie pisze ze od 13 tyg brać te drugie witaminki więc myślę że możesz zacząć już brać je

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    A u mnie już bardzo widać brzuszek i nie da się ukryć, że jestem w ciąży ale z każdą ciążą miałam taki duży brzuch. Kto mnie widział to się pytał czy to bliźniaki
    Z witamin ja biorę femibion i 2 zaczęłam brać od początku 13 tyg.

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów