Strona 73 z 419
Pokaż wyniki od 721 do 730 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Witam wszystkie mamy i gratuluje udanych wizyt , ja miałam wczoraj wizytę ale czuję mały niedosyt bo nie miałam usg ale mój lekarz stwierdził, ze jak miałam tydzień temu na prenatalnych badaniach to teraz sobie odpuścimy i dopiero 30 marca zrobimy usg. Sprawdził tylko tętno maluszka. I niestety muszę stosować dietę a ja mam taki apetyt i jak tu gotować dla rodziny wypasy a dla siebie gotowane i jak najbardziej chude Obecnie ważę 78 kg a waga z przed ciąży to 76 , niby dużo nie przybrałam ale tyć mi nie wolno z racji wieku. Troszkę już zaczyna mnie to denerwować ciągle słyszę w Pani wieku (43 lata)!!!! bardzo duże zagrożenie przedwczesnego porodu, jakbym tego nie wiedziała albo nie rozumiała. Nie planowałam tej ciąży i takie ciągle zwracanie na mój wiek cholernie mnie irytuje . A już zaczynam się cieszyć z tej ciąży choć zajęło mi to dobrych parę tygodni.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Magdalena 73 ważne że serduszko bije mi już zmęczenie i senność odeszły wraz z nadejściem wiosny dziś bielilam drzewka owocowe korzystając z. Pięknej pogody

Magdalena73 gadaniem się nie przejmuj. Ja mam dokładnie taką samą wagę wyjściową i tydzień tenu ważyłam 77,5 wiec myśle że za tydzień będzie więcej.
    Dla pocieszenia ja w pierwszej ciąży miałam cukrzyce i mąż jadł ze mną z zadowoleniem. Także o gotowanie się nie martw ale poszperaj w przepisach

Dziś mam na coś ochote od rana tylko nie wiem na co...okropne uczucie

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Magdalena73 - super że wszystko jest dobrze z maleństwem. A komentarzami staraj sie nie przejmować. Najważniejsze że maleństwo jest zdrowe A zobaczysz jaką jeszcze będzie dla ciebie radością W każdym razie zawsze można odpowiedzieć, że widocznie twój organizm jest na tyle młody, że zdecydował się na te ciążę A metryka to tylko metryka.
    Staraj sie cieszyć swoim stanem. Wiem że to trudne jak się slyszy takie komentarze, ale to twoja ciąża i twoje dziecko Najwspanialszy dar jaki mógł ciebie spotkac

Powiem ci kochana że ja sama mimo że jestem młodsza od ciebie, to troche obawiam sie powiedziec wszystkim dookoła ze jestem w ciąży. I też z takich niskich pobudek, że będe słyszec jakies niekoniecznie miłe komentarze

Ale pochwalę sie wam laseczki co ja zauważyłam u siebie. Wydaje mi się że mój brzuszek sie rusza . Pewnie to za wczesnie ale jak leżę w wannie to mam czasami wrażenie, że brzuch delikatnie się trzęskie jak taka galaretka Jeżeli chodzi o ruchy to absolutnie nic nie czuję, ale takie zjawisko lekko trzęsącego sie tłuszczyku na brzuchu sprawia że się usmiecham

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Nie ma co sie przejmować komentarzami, najważniejsze że z maleństwem jest wszystko ok Gonia, ale Ci zazdroszczę, u mnie też dzisiaj sloneczko świeci i w miare ciepło ale niestety cały dzień przelezalam bo mnie dzisiaj brzuszek rwie i wolałam odpocząć sobie, ale myślę że piękna pogoda sie jeszcze nacieszymy Miłego dzionka

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Zapomniałam, dziewczyny wy tez jeszcze macie bóle brzucha? Nie są to mocne bóle, ale sprawiają że czuje sie dyskomfort, bardzo podobne do miesiaczkowego bólu z tym że słabsze, mialam tak do 9 tyg i teraz znowu zaczęło troche pobolewać co jakiś czas .. Lekarz powiedział, że jeśli nie są silne to żeby sie nie denerwować, ale same wiecie jak to jest..

Mnie lekarz przestrzegala ,że mogę odczuwac rozciąganie i rzeczywiście chwile bolało ale teraz to w ogole juz nic nie odczuwam poza zmęczeniem... czasem jak sie porzadnie wkurzę w pracy to czuje takie dziwne motyle w brzuchu zamiast stresu...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Magdalena - Nie słuchaj tych durnych komentarzy, szkoda nerwów. Radość i spokój mamy - najważniejszy !

Patrycja - Ja właśnie miewam takie bóle (podobne do tych miesiączkowych), o natężeniu lekkim, średnim, a nieraz naprawdę przeszywającym. To własnie z ich powodu przebywałam na kilkudniowym zwolnieniu. Odkąd jednak biorę luteinę, zauważyłam, że ich częstotliwość się jakby zmniejszyła. W poniedziałek wracam do pracy i trochę boję się, jak to będzie... Stwierdziłam jednak ,że jeśli będę się czuła ok, to będę zgodnie z zamierzeniem pracować jak najdłużej, ale w razie" W" nie będę się szarpać i pójdę na L4. Nie ma co ryzykować...

Patryszka - Czekamy na wieści z wizyty
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Melduje się po prenatalnych wszystko jest w porządku
    Maluszek ma 6,5 cm i dopiero za drugim podejściem udało sie pomierzyć wszystko co trzeba, no i nie pokazał czy cos jest między nóżkami więc może dopiero 31 marca się dowiemy co tam konkretnie się wierci, bo kręci się jak szalone widziałam jak otwiera buzię i pije wody, macha rączkami, coś niesamowitego!
    ja tez mam znowu bóle, lekarz dzisiaj potwierdził, że to rozciąganie. Miałam tak koło 5 tc i od kilku dni znowu. trzeba zacisnąć zęby i przeczekać

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Wielkie dzięki za miłe słowa staram się nie przejmować tym głupim gadaniem.
    Olaaa w przepisach nie muszę szperać znam ich wiele kilka razy w swoim życiu się odchudzałam z bardzo dobrymi efektami chudłam do 60 KG ale zwykle po roku nie umiałam utrzymać wagi małe stresy i już sięgam po słodkie. 8 miesięcy przed ciążą tez byłam szczupła ale pojawiły się problemy w pracy z koleżanką no i zaczęłam zajadać. Czy ty też tak masz ? ja uwielbiam słodkości i jak się nakręcę zwłaszcza teraz to aż mnie nosi póki nie zjem. Oj czeka mnie duża praca do końca ciąży, rozum mówi swoje a łakomstwo swoje.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów