Strona 70 z 419
Pokaż wyniki od 691 do 700 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    A ja dziś miałam wizytę u lekarza i czuje niedosyt. Dzidziuch ułożył się tak że zasłonił twarz tylko prostował nogi machał rękami a buzie okręcał. Lekarzowi udało się zbadać przezierność 1.7mm, zobaczył cztery kończyny, brzuszek prawidłowy, główka prawidłowa i wyszło że to już z USG 12.6 tc i CRL = 66 mm.

Pan dr kazał przyjść za tydzień aby podejrzeć dzidziucha zobaczyć tą kość nosową.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	USG Z DNIA 27.02 (1).jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	96.1 KB
ID:	100224Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	USG Z DNIA 27.02 (2).jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	99.1 KB
ID:	100225

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny jak inwestujecie w książki to sprawdzcie czy nie bardziej opłaca sie rejestracja na legimi online. Widzialam ostatnio że mają ofertę za ok. 35 zl miesiecznie bez ograniczenia ilosci ksiazek ,wiec przy wiecej niz jednej ksiazce z empika miesiecznie juz sie jest na plusie.

Stokrotka dzidziuś ma swoje zdanie od początku;p

Kwiatkowa nie potrafie czytać ebooków Uwielbiam sam kontakt z książką, regał z książkami obowiązkowy. Taki nałóg ;p

Jest wśród nas może jakaś nauczycielka?

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Olaaa no chyba jestem już skazana na straszne uparciuchy z tych moich dzieci . Starszy braciszek też uparty, że nieraz brakuje mi argumentów aby go do czegoś przekonać.

Nic dziwnego.......mamusia strasznie uparta

Stoktoka co do upartych dzieci wiem co przeżywasz. Syn siedział w brzuchu calutkie 42tygodnie i nie ruszyło go nawet 5oxyrocyn... Na ostatnim usg dzidziuś obrócił sie pleckami i całe badanie ani drgnął mimo prób lekarza;0

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Hej Kochane !
    Wczorajsze złe samopoczucie, wieczorem ustąpiło i dziś czuję się naprawdę dobrze .
    Właśnie skończyłam rozliczać PIT-y swoje i swoich bliskich. Mam nadzieję, że nie będę czekać na zwrot do końca maja, jak w roku poprzednim...
    Kwiatkowa - Promocja naprawdę fajna, ale ja też jestem z tych, którzy muszą mieć fizyczny kontakt z książką . Z chęcią podsunę tą stronę mężowi .

Nawiązując do upartych dzieci, to moja córka będąc jeszcze w brzuszku, była bardzo uparta . Myślałam,że do samego porodu nie poznam płci dziecka, które noszę, bo przy każdym usg usg z pełną skutecznością nóżki zasłaniały co trzeba. Pamiętam jak to lekarze kombinowali na każdej wizycie , a to bym napiła się lodowatej wody, zrobiła kilka przysiadów, zjadła coś słodkiego, etc.,- nic nie działało . Przy kolejnym badaniu i usg, kiedy już całkowicie nastawiłam się na "niespodziankę" - lekarz stwierdził,że nie popuści i po 30-paru minutach, odsłoniła nam na kilka sek. rąbka tajemnicy

Ciekawe czy obecny lokator będzie się ukrywał...
    .
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Anla pi prostu córka jak na porządna kobietę przystało od początku trzymała nogi razem zamiast świecić tylkiem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny . Byłam dzis na wynikach . Z krwi wyszlo wszytko w miare dobrze. Tylko w badaniu osadu moczu wyszly bakterie dosc liczne. I. Krysztalki szczawianu wapnia liczne. Jak myślicie czy to zle wyniki czy jest sie czym martwić? Nic mnie nie piecze przy oddawaniu moczu. Ani nie boli

Gonia ,pewnie lekarz powie zebys zrobila posiew i ja bedzie potrzeba to da antybiotyk -taki byl scenariusz u mnie i teraz juz wszystko jest ok

Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    A może powinnam zrobić ten posiew przed wizytą . Wizyta dopier za 2 tygodnie . A kolejna pewnie dopiero za 4 . Czy działać szybciej czy poczekać na opinię lekarza. Reszta wyników jest dobra .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów