Strona 7 z 398
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 3978

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    A kiedy zamierzacie powiedzieć najbliższym o waszych cudach?

2. dzieckozakupy.pl
    Ja też jestem na wychowawczym, U mnie w pracy ciąża = nie przedłużanie umowy..lub w najbliższym.czasie po powrocie wymowienie taki było powszechne myślenie. Ja poczekalni do czasu aż dostanę umowę ma czas nieokreślony i po miesiącu urlop pamiętam jak dzisiaj szef zawołał mnie do siebie A ja w ten dzień miałam mu powiedzieć że za tydzień idę A on że właśnie ma na biurku papiery o awans dla mnie byłam przekonana ze powie za późno A on kazał mi podpisać ze większe pieniądze mi się przydadzą. I wiem że czekają aż wrócę moje pieczątki nadal są moim byłym biurku..

To tak dla pokrzepieniu choć wiem jak jest w pracy, czasem nie warto rodzina dzieci to jest sens życia!

U mnie wie tylko mąż. Córka we wrześniu wiedziała A na drugi dzień płakała i prosiła aniołka żeby się opiekowała drugim aniolkiem.. Kiedy powiemy jak będę pewna że jest ok. Teściowa wychodzi z założenia że 2 to już ho ho sama miała 4

Im później tym lepiej będą na wsi krócej gadać że dla 500+ dzieci robią bo im mało. To jest niestety Wieś.. W kościele szalik sciagniesz to w sklepie rano Ci się pytają który miesiąc

Cześć dziewczyny. Tak sobie czytam co tu napisałyście i sama nie wiem co mam napisać Wam, aby nie było nudno
    Mam 32 lata i w kartotece u lekarza mam zapisane C V P II. Mam pięcioletniego synka w domku, który w kwietniu zeszłego roku bardzo cieszył się, że będzie miał rodzeństwo. Nie udało się. Kiedyś myślałam, że ciąża pozamaciczna występuje tylko w filmach, a okazało się, że jednak nie...
    Jestem na zwolnieniu chorobowym, w poprzedni poniedziałek widziałam na usg fasolkę z serduszkiem, najbardziej bałam się, że znowu zagnieździ się tam, gdzie nie powinna. Lekarz powiedział, że nie puści mnie do pracy, wg niego moja ciąża już od samej, mojej historii medycznej jest zagrożona. W pracy nie skaczą z radości, ale to nie jest najważniejsze.
    "Mój synku mały, dźwignio życia mego i celu duszy mej"

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    U mnie wie tylko Mąż no i w weekend powiedziałam mamie i siostrze bo i tak by się skapnely hehe jestem mega kawoszem a dla zdrowia dziecka odstawiłam i po tym od razu by się domyslily ale zakazalam im mowic innym tesciom powiemy jak na usg usłyszymy serduszko a reszcie rodziny i znajomym to napewno po 12 tyg Kiedy będę pewna że wszystko jest ok

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, ja w sierpniu skończę 31 lat, wg OM mam termin ok 12 września, byłam już w szpitalu z podejrzeniem ciazy pozamacicznej ale na szczęście najadlam się tylko strachu, 23.01 idę na USG, na serduszko może być za wcześnie ale chociaż się dowiem czy nasz "zlepek komorek" rozwija się prawidłowo, mam mega stresa przed tą wizyta. Powiedzieliśmy rodzicom i tesciom bo i tak wiedzieli że byłam w szpitalu (6 dni trudno ukryć) a nie chcieliśmy już dłużej kombinować bo sama się gubilam już w tym co im mówiliśmy

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Hej patryszka
    Cudownie że wszystko dobrze sie skonczyło Ja też narazie staram się siedzieć cichutko jak myszka pod miotłą. Ale tak naprawdę nie wiem jak długo wytrzymam Troche mnie korci, zeby mieć to juz za sobą, ale jeszcze jest za wcześnie. Pamietam że jak pierwszy raz byłam w ciązy to od razu wytrabiłam wszystkim. No i te 9 miesięcy dłużyło sie wszystkim - a mnie na koniec wyprowadzalo z rownowagi - to ty jeszcze nie urodziłaś?????, to na kiedy ty masz termin??? Generalnie ciąża to byla niekończąca się opowieść. Dlatego teraz zamierzam zaczekać. Jak się uda to do Wielkanocy, a jak nie to wcześniej sie wysypię Najtrudniej bedzie ukryc to przed moją mamą. To normalnie szerlok holms w damskiej spódnicy

Agnus czekamy na dobre wieści

Nortonbuzz, jak cudownie że serduszko u cb juz bije Jesteśmy z tego samego roku, tylko ze ja mam urodziny w lutym

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny :-) jak mija dzionek?
    u mnie o ciąży wiedzą tylko rodzice i brat a co do reszty też się nie spieszę :-)
    Joasiu u mnie było identycznie dzień bez takich pytań to był dzień stracony :-d
    Agnus czekamy czekamy :-)

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    U mnie dzisiaj troszkę leniuchujemy. Zrobiłam obiad oczywiście ze szpinakiem i nawet moja córcia troszkę podziubala i odpoczywam. Jeszcze pieskowi muszę podgrzać ale nie mam już siły dziewczyny dziś wyczytałam że na początku ciazy nie można pic herbat z hibiscusa a przecież każda owocowa ma w składzie to zioło... ja piłam dużo i teraz to już nie mam pojęcia co pic... czy tylko ja wariuje czy Wy też tak macie ze sobie odmawiacie jeżeli coś jest szkodliwe? Czytalam rowniez ze kwas foliowy w tabletkach jest niewystarczajacy i trzeba codziennie dostarczać go z warzyw. Ja akurat mam ochotę na szpinak ale biorę też tabletki i myślałam że one pokrywają w całości zapotrzebowanie. Ehhhh uroki bycia w ciąży
    Agnus jak usg?

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    a ja siedze w domu i jakoś jestem pobudzona negatywnie bo moja szefowa nadal nie potwierdziła mi, że oryginał zwolnienia do niej dotarł. masakra;/.

z tego wszystkiego poszłam do łazienki na siku a tam na papierze śluz w kolorze coli . lece o 16 do lekarza aby sprawdzić co się dzieje. Narazie wziełam 2 luteiny i leże odpoczywam.

może wreście założą mi kartę itp.

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów