Strona 69 z 409
Pokaż wyniki od 681 do 690 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Anla nie wiem co lubisz czytac, ale jak cos lekkiego z nuta roamntyzmu to kaisążka:Anna Ficner-Ogonowska " Zgoda na szczęście"; Ja kubie jeszcze Katarzyna Grochola "Zielone Drzwi". A tak dodatkowo to ja lubię sobie SUDOKU porozwiązywac. trzeba sie skupic i czas leci No chyba że nie znosisz cyferek

2. dzieckozakupy.pl
    Hej dziewczyny. U mnie pierwsza ciąża i gdzieś do 7 tyg męczyły mnie wymioty a teraz tylko rosnące piersi i czasami pobolewający brzuch. U mnie brzuszka nie widać jak na razie bo mam troszke nadwagi. Dzisiaj zaczynam 13 tyg :-)
    W czwartek jade odebrac wyniki z badań prenatalnych - mam nadzieje że wszystko dobrze .

Mi przez te 3tyg książki się skończyły a zawsze mam coś w zapasie... Po wypłacie muszę uderzyć do księgarni! Ja uwielbiam Tess Geristen, Michael Palmer, Jo Nesbo itp. Trillery medyczne uwielbiam ahh

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Hej dziewczyny czytam Was codziennie ale nie zawsze mam czas coś napisać
    Jestem w 13 tyg termin na 3.09 według OM a na 05.09 według usg wreszcie mdłości ustąpiły i wróciła energia mam nadzieję , że już tak zostanie.
    Mam do Was pytanie jak idę do mojego ginekologa na badanie to on nigdy mi się nie pyta jak się czuję, czy mi coś dolega itp jak przez całą wizytę zamieni 10 słów to max. Oczywiście jest badanie, jest USG zlecenia na badanie. Ale chyba powinien pytać jak ja się czuję tym bardziej że mam 43 lata. Zastanawiam się nad zmianą lekarza , a może tylko wyolbrzymiam. Mój mąż mówi że się czepiam ale jak chodziłam w Poznaniu do gina w poprzednich ciążach to było całkiem inaczej. Teraz wyprowadziłam się z Poznania i bliżej mam do Wągrowca . Napiszcie co o tym sądzicie , a może mu zwrócić delikatnie uwagę ?

Junior Member
    KateMar

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-05 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny
    czytam Was prawie na bieżąco, strasznie mi żal Was, które mają problemy z fasolkami .
    Ja dziś dostałam telefon że PAPPa wyszło wszystko dobrze bez zmian i potrzeby kolejnych badań, myślałam że osiwieję do końca przez ten tydzień.
    Magdalena 73 mamy termin na ten sam dzień ciekawe czy nam sie uda
    Ja nie mam żadnych dolegliwości senność przeszła, czasami sie zastanawiam czy napewno jestem w ciąży pozdrawiam Was cieplutko jak to słoneczko za oknem

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Magdalena ja w pierwszej ciąży też miałam gin która przyjmowała ludzi jak na taśmie czyli szybko....
    wkurzylam się bo na wizycie ciężko było się cokolwiek od niej dowiedzieć i sama musiałam pilnować tego czy mam wszystkie badania. Pamiętam że toxso robiłam na sam koniec ciąży bo jej przypomniałam ze takie badanie zleca się na początku ciąży a ja nie miałam wogole. po ciąży znalazłam taką fajną babkę ze mogę do niej dzwonić z wynikami i gdy cos sie dzieje a na wizycie odpowiada na wszystkie pytania. Jestem bardzo zadowolona.

O mnie
    Ja dzis poszlam w koncu na zakupy i w h&m kupilam sobie jeansy ciążowe bo zwykle już mnie uciskaly, leginsy i bluzkę jeszcze fajne bluzki były ale już budżet mi się skończył.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Hej Kochane!
    Dziękuję, że podzieliłyście się ciekawymi tytułami
    . Teraz tylko wizyta w księgarni i będzie co poczytać .
    Magdalena - Na Twoim miejscu zmieniłabym lekarza. Być może i jest kompetentny,ale przy prowadzeniu ciąży powinien wykazywać się większym zainteresowaniem i troską.

Dzisiaj się troszkę pogimnastykowałam przy garach . Zrobiłam polędwiczki z szalotkami i młodymi warzywami na maśle. Tak miałam ochotę na ten obiad,że myślałam,że zwariuję. Domownicy się zażądali,a ja prawie nic nie tknęłam. Zaczęło mi się robić zimno,słabo i niedobrze.
    Położyłam się z nadzieją, że lada chwila przejdzie .

A i muszę Wam napisać, że przetestowałam picie szklanki wody przed luteiną . No i tak - wcześniej tabletki rozpuszczały się ok.1,5h, a teraz zajmuje to ok 1h. Czyli jakiś tam postęp jest .

Ojoj, ale mi źle...
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Salome a chodziłaś na NFZ czy prywatnie bo ja za wizytą płacę 180 zł i wydaje mi się że mógłby się wysilić na więcej
    W H&M są bardzo fajne bluzki dla przyszłych mam, ja w zeszłym miesiącu kupiłam sobie jeansy 120 zł i bluzeczkę 60 zł i teraz czekam ile przytyję na razie od początku mam +1 kg ale i tak ważę 75 kg . Większość ubrań kupuje u nich dla siebie i dzieci. Zapisałam się do H&M club ściągnęłam aplikację na smartfona i co rusz mam rabaty 10- 20 % .

O mnie
    Magdalena też chodzę prywatnie z tym że za wizytę płace 120 zl bez usg za to od usg mam tez swojego dr którego nie zamienilabym na innego bo jest bardzo precyzyjny i mogę go i wszystko zapytać. Co do rabatów to fajnie że wspomnialas bo nie wiedziałam. Ciuszki dla małych dzieci w h&m można trafić fajne ale ja lubię kupować w coccodrillo szczególnie jak są wyprzedaże to bluzeczki kupuje nawet po 10 zl i sa bardzo dobrej jakości.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów