Strona 68 z 409
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Hm... kwiatkowa Ale masz koleżankę ...

2. dzieckozakupy.pl
    Tak wiem , taka znajomosc to skarb a na poważnie to pierwsza ciąża w ktorej dotrwalam do tego momentu , wiec tym bardziej jestem ostro przewrazliwiona ...

Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Ja też obserwuję swój organizm . Bardzo bolały mnie piersi przez 6 tygodni później przestawaly az bolą tylko delikatnie. Raczej nie urosły na razie . Nie wymiotowalam ani razu. Odrzuca mnie od jedzenia mięsa . Co dzień bolał mnie brzuszek po lewej stronie . Wczoraj przestał i też zastanawiałam się czy to dobrze czy źle , ale stwierdziłam że gorzej jak by bolał bardziej . Dziś boli z dwóch stron delikatnie ogólnie czuję się dobrze i nie uważam że to coś źle wróży bratowa mówiła mi ze koło 12 tyg jej przeszły takie dolegliwości . I też wszystko dobrze było . Kazda kobieta jest inna inaczej przeżywa ciąże. Ja też mam wiele wątpliwości czasem dlatego jestem na tym forum.

Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Kwiatkowa, nie ma czym sie przejmować, teraz powinnyśmy czuć sie tylko lepiej u mnie raz piersi bolą mocniej, raz słabiej, zazwyczaj ból nasila się wieczorem, generalnie czuję sie nawet dobrze tylko wciąż te zaparcia.. Zapytam lekarza na wizycie o jakąś laktuloze czy coś bo strasznie męczące to..

U mnie też lepiej Piersi sa hmm bardziej wrażliwe ale mniej niż wcześniej. Na szczęście brak innych męczących objawów. Mam tylko wrażenie że chwilami w ciągu ułamka sekundy można doprowadzić mnie do szału...

Czy któraś z Was miała lub teraz będzie mieć skietowanie na cc? Nie wiem kiedy to załatwić, a dla świętego spokoju chciałabym mieć już wszystko na papierze... Myślicie, że jak pójdę kolo 15tyg będzie dobrze?

Junior Member
    Daguśka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-25 zobacz kalendarz
    Kwiatkowa to tylko się cieszyć że już lepiej się czujesz, mam dużo koleżanek które przeszły ciąże bezobjawowo i dzieciaki zdrowe, ja niestety dalej sie mecze.Wymioty 4 lub 5 razy dziennie, brak apetytu, wszystko bez smaku i zaparcia, ech zmęczona już tym jestem. Z koleżanką lepiej już nie gadać do końca ciąży trzeba teraz unikać negatywnych osób.
    Patrycja2903 mi w 1 ciazy w szpitalu dawali laktuloze i troche pomagala też musze spytac gina jutro mam wizyte to może cos poradzi?
    Piersi na poczatku mnie bolaly bardzo teraz juz prawie nie bolą, ale wolalabym ten ból piersi niż wymiotybleee...

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Kwiatkowa nie przejmuj się znajomą.
    jesteśmy już na takim etapie gdzie u maleństwa wytworzyly się wszystkie narządy więc i nasz organizm zwalnia, teraz tylko maluszek będzie rósł a co za tym idzie bedziemy mialy tylko wiekszy brzuszek mdłości już ustępują i tylko wyczekiwac pierwszych ruchów naszych skarbów.
    ja tez już lepiej się czuję, mdłości czasami się pojawia ale zależy od jedzenia. Wiem ze niedługo zacznę mieć problemy ze zgaga bo w pierwszej ciąży zaraz po mdlosciach mnie meczyly.
    Dziewczyny głowa do góry jeżeli coś czasami zaboli po prawej czy po lewej albo zakluje to dobrze bo w drugim trymestrze będziemy mogly "góry przenosić"
    Ostatnio edytowane przez salome ; 26-02-17 o 19:32

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dzięki dziewczyny, jestescie super !
    Olaaa moja gin powiedziała ze spokojnie pomyslimy o cc ok 20 tyg. bo też pytałam czy juz powinnam dokumenty gromadzić

Kwiatkowa dzięki
    Dziś poniedziałek a mimo to dzień jak codzień... Szczerze mówiąc brakuje mi pracy. Całego szkolnego zamieszania i mojej kochanej klasy.

Lece na badania. Syn nareszcie do przedszkola po 2tyg...

Miłego dnia bez żadnych dolegliwości!

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Hej kochaniutkie

Kwiatkowa jak juz mówiły dziewczyny- nie przejmuj sie koleżanką. Zblizamy sie wielkimi krokami do drugiego trymestru i dlatego czujemy sie coraz lepiej. ja też uważam że nalezy otaczać się pozytywnymi ludźmi Bo po co ma nas dodatkowo ktos stresowac. i tak stresu nam nie brakuje.

Moje pierwsze ciąze były calkowicie bezobjawowe. Gdyby nie brak @ i rosnacy brzuszek to nie czułabym że jestem w ciaży. I mam dwojke cudownych i zdrowych dzieci. Nigdy tak naprawdę nie wiadomo czy brak objawów jest zły czy raczej jakies tam objawy są niepokojace. niestety nie ma na to reguły. Zostalo nam tylko cierpliwie czekac od wizyty do wizyty

Ja też już czuje sie o wiele wiele lepiej. Co nie znaczy że nie miewam gorszych dni- jak np. wczorajszy. Strasznie łatwo jest mnie wyprowadzić z równowagi teraz . Normalnie jestem cykajaca bombą- nigdy nie wiadomo co mnie wyprowadzi z równowagi i doprowadzi do dosłownie szewskiej pasji..... Nie mam pojęcia jak mój slubny to wytrzyma. straszna jędza teraz ze mnie Np. w sobotę tak sie zdenerwowałam że całą niedzielę bolał mnie brzuch- i na pewno to byl ten niepotrzebny stres z soboty. A sprawa w niedzielę rano okazała sie srasznie błaha..... echhh Jeszcze nie wiem jak, ale muszę jakoś panowac nad swoimi emocjami żeby niechcący nie zaszkodzić swojemu malenstwu.....

Pozdrawiam was cieplutko Miłego poniedziałku

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów