Strona 6 z 419
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Salome tak jak radzi Joasia poszlabym wcześniej tak za każdym razem będziesz się bała i stresowala A stres to nic dobrego.
    Joasia ja wg dr Google już powinnam poronic lub w ogóle po moich przejściach nie mieć szans na ciążę i dac sobie spokoj z planowaniem kolejnego po 2. Moja szwagierka pierwsze dziecko urodziła w wieku 37 lat wszystko ok synka jak miała 41 on ma podejrzenie autyzmu choć ja uważam że jest ok tylko rozpieszczony bez granic. Ona postawiła diagnozę bez konsultacji z psychologiem żeby jej sąsiedzi nie mówili że rozpuscila dzieci.
    Mnie łapie stres przed jutrem

Aniołki :''* 21.09.2010 10tc 04.09.1016 8tc
    4 ciąże biochemiczne

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Dzięki Agnus
    Faktycznie wiele osób zbyt pochopnie przypina łtaki dla dzieci. Tak jest po prostu łatwiej dla rodziców. Bo po co tłumaczyć sie że nie wyznaczyło się granic dla dziecka. łatwiej powiedzieć że ma autyzm. kończa sie wszelkiego rodzaju niewygodne pytania.
    Trzymam kciuki za twoja jutrzejszą wizytę mam nadzieję usłyszec same dobre wiadomości który to u cb wypada tydzień? może juz usłyszysz serduszko?

Jutro 7+2 powinno być serduszko i na to liczę tak też planowałam wizytę.Chyba że owulacja się opoznila choć to nie bardzo możliwe zawsze cylk 27dni. O niczym innym nie marze tylko o tym żeby tym razem było wszystko ok. MiAłam nadzieję że mój ze mną pojedzie A Tu lipa ma narade w nadleśnictwie... muszę pokombinować co z małą zrobić..teściów odpada bo ona żadnymi wnukami.się nie zajmuje i żałować nie będzie tak mamy wszyscy zapowiedziane nawet na chwilkę. W najgorszym.wypadku pojedzie ze mną

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Agnus to i ciebie napewno już bije serduszko ja narazie poczekam Bo mi te klucia przechodza. Poczekam do tego 6 tygodnia żeby wszystko ogarnąć w dwa dni bo tak jak ty Agnus nie mam z kim małej zostawić. Mąż całe dnie na kursach, teściowa ma niepełnosprawna córkę do opieki a rodzice daleko... muszę to jakoś rozplanowac. Wkurza mnie tylko jedno ze mój gin nie ma usg w gabinecie mimo że chodzę prywatnie i płace nie małe pieniądze a jak wszystko muszę robić osobno to koszty rosną...

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    chodzi mi tylko o dobro dziecka. mam już synka prawie 4 latka i chciałabym wyjść z nim na spacer itp a nie bać się wyjrzeć przez okno w pokoju. no nic zobaczymy.

dziś u mnie w pracy dowiedzieli się, że jestem w ciąży .......nikt a nikt z zarządu nie pogratulował mi. tylko moja koleżanka księgowa szczerze się ucieszyła.

przełożona z irytacją napisała mi maila z pytaniem czy planuje ciągnąć zwolnienie czy wrócę pod koniec miesiąca.

masakra jedna wielka ;/

Junior Member Awatar Asik34
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny
    Ja mam termin na 16 września...teoretycznie bo fasolka jest nisko osadzona i się boję, że do września nie wytrwa

O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Stokrotka- no niestety tak to w pracy bywa. Człowiek stara się i daje z siebie wszystko, ale jak tylko coś idzie nie po myśli szefów- to człowiek niepotrzebny.
    Ja jeszcze milczę w swojej pracy - trochę sie obawiam reakcji szefa. Jeżeli chodzi o rodzinę to wie tylko mój mąż. To nasza 3 ciąża i raczej będzie ciężko im to zrozumieć. Dlatego odwlekam narazie całą tę sprawę z przekazaniem radosnej informacji.
    Asia spokojnie, wszystko będzie dobrze. Najważniejsze to przyciągać pozytywne myśli. To że maleństwo jest nisko ułożone jeszcze nie przesadza sprawy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Asiu będzie dobrze!
    Stokrotka nie przejmuj się tymi burakami z pracy, zdrowie dziecka najważniejsze żadna praca ani pieniądze ci tego nie wynagrodza więc olej ich

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, ja też jestem ciekawa reakcji szefowej i troszkę się obawiam, obecnie jestem na wychowawczym. Asiu nie tyle, że będzie a musi być dobrze :-) również uważam,że zdrowie dziecka jest najważniejsze :-)

O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Dokładnie. Zdrowie dziecka jest najważniejsze. A praca- nie ta to inna. Moja mama zawsze powtarza, że co ma wisieć- nie utonie, co ma być to będzie. A praca to tylko dodatek do naszego życia- co zrobić takie czasy, że praca jest potrzebna do życia. Ale jak nie ta to inna. Wszystko się ułoży.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów