Strona 59 z 419
Pokaż wyniki od 581 do 590 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Agacisko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-02-27 zobacz kalendarz
    Jestem po wizycie ciąża bezzarodkowa. Jestem niby w 9tyg powiedział ze juz nie mam naco liczyc. Zrobilam beta hcg i po 48h mam powtorzyc ale to tylko niby formalnosc. I mam sie zglosic do szpitala.... tak sie cieszylam... teraz jeszcze tak sie naczytalam o tym ze czassm nie bylo wifac a w 10 11tyg nagle bylo. Mam taki metlik w glowie...

2. dzieckozakupy.pl
    Agacisko wiem co czujesz.. miałam identyczną sytuację w 2010r. 2 tyg lapalam się wszystkiego innych lekarzy niestety puste jajo z całkiem żółtym potwierdzone w szpitalu przez 2 lekarzy. Jest to najgorsze co może być bo cały czas czujemy się jak w ciąży i beta rośnie tylko wolniej.. życzę Ci żeby w twoim wypadku było inaczej!!przytulam

Aniołki :''* 21.09.2010 10tc 04.09.1016 8tc
    4 ciąże biochemiczne

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Agacisko przykro mi to smutne że tyle czasu staraliscie się o dziecko a jak się udało to niestety bezzarodkowe. Nawet nie umiem wyobrazić sobie co czujesz <przytulam>

O mnie
    A u mnie też chorobsko zawitalo do domu. Córeczka leży z gorączką i pokasłuje. starałam się unikać tlocznych miejsc a w niedzielę poszliśmy na deser i mimo że było mało ludzi to była dziewczynka co non stop kaszlala a rodzice mając to w d....e zabrali ja na lody ....

Agacisko jeśli masz wątpliwości nie jedź do szpitala poczekaj i rozwiej je wszystkie to nie jest zagrożenie Twojego zdrowia A sumienie będziesz miała spokojne.

Salome ludzie są nieodpowiedzialni, zdrowia dla malutkiej!

Patrycja miała mieć dzisiaj wizytę? Pisała jak jej lot minął? Czy mi umknęło..

Witam nowe koleżanki.

gratuluję wspaniałych wieści z wizyt!

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Agacisko strasznie mi przykro....Przytulam.

Patrycja a jak twoja wizyta dzisiaj? Czekamy na dobre wieści.

Powiem wam dziewczyny, że ja to tak ogólnie i generalnie to jestem juz zmęczona swoim odmiennym stanem. Ja nigdy nie miałam żadnych dolegliwosci ciążowych. A teraz.... No zmęczona juz tym jestem. A to nudności, ato jakieś kłócia ( na szczęście bez plamień ), a to podwyższona samoistnie temperatura, a to dreszcze a to co jeszcze. No normalnie ten miesiąc jakby pół roku trwał......Przepraszam że tak wam smęcę, ale chyba cisnienie mi dzisiaj nie dopisuje. I jak sobie pomyslę że to dopiero poczatek..... to słabo mi się robi.W domu też wszyscy po kolei pokasłują i pyrchaja i kichaja. No masakra. Ja to chyba jakis strajk założę ;p I na dodatek to mi przyszcz wyskoczył na brzegu wargi... A boli skurkowaniec.... No powiem wam - no normalnie bez przesady już.

A tak ogólnie to witam wszystkie nowe mamuski

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, siedzę i wciąż płacze, zarodek przestał się rozwijać w 6 tygodniu serduszko nie bije :-( jutro czeka mnie zabieg

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Jejku dziewczyny, jeden dzien i dwie takie wiadomosci. Trzymajcie sie. A ja trzymam kciuki za Was

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Patrycja Kochanie..... Tak mi strasznie przykro....Tak czekałam na wiadomości od ciebie. Trzymaj sie maleńka.....

O mnie
    Patrycja nie wiem co napisać...przykro mi i <przytulammocno>

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów