Strona 57 z 409
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny . Ja od paru dni aplikatorem aplikuje luteine dopochwowo ...Ale... no właśnie zawsze jakieś ale . Podejrzewam ze wszystko tam jest jakieś opuchnięte I mocno ukrwione . Chyba podraznilam sobie jakąś wewnętrzną ściankę tym aplikatorem bo Na końcu pojawiła się krew ze sluzem wymieszana. Więc od dziś raczej przejdę na tryb ręczny . Myślę ze tak też można .

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Nie mam pojęcia skąd ta 3 grupa, bo we wrześniu miałam też cytologie i była 2... I nadzerka wyleczona.

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Witam nowa mamusie:-)
    Ja też mam nadżerke nie dużą, ale jest. Mój lekarz powiedział,że jeśli planujemy drugie dziecko to zajmiemy się nią po po porodzie.
    Tu w Niemczech lekarze nie usuwają nadżerki i kobiety z tym chodzą.
    U mnie plamienia dalej występują jutro wracamy do Polski i we wtorek w końcu pierwsza wizyta i lekarz wszystko szczegółowo sprawdzi

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Ale nadzerka to stan zapalny i nieleczona prowadzi do stanu przedrakowego poza tym utrudnia zajście w ciążę, dziwię się ze w Niemczech jej nie usuwają :/ jak mi gin powiedziała o tym że mam nadzerke to powiedziała że trzeba przesunac starania i od razu ja usunąć bo może się z tego cos rozwinac no ale jak już pisałam to miałam na prawie na całej powierzchni i miałam często plamienia między miesiaczkami . Mała nadzerka pewnie nie wymaga interwencji. Patrycja to czekamy w końcu na wieści z twojej wizyty

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    salome dokładnie ja to samo wyczytałam w internecie i byłam troszkę przerażona, ale mój lekarz mnie uspokoił.
    Odnośnie wizyty nie mogę się już doczekać, ale troszkę się boję, dam znać jak będę po wizycie :-)

A ja dostałam antybiotyk... zaczelo mnie cos łamać w dole plecow i z posiewu wyszla bakteria, ktora trzeba leczyc. Zeby bylo smieszniej przed zajsciem mialam wszelkie badania robione i teraz najprawdopodobniej zlapalam cos na albo w szpitalu albo na basenie...

Junior Member
    Czaajka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-22 zobacz kalendarz
    Data
    22-09-2017
    @Salome: Nie zdążyłam wyleczyć nadżerki, bo ciąża trochę nas zaskoczyła. Mimo że 1,5 roku temu odstawiłam tabletki miesiąc w miesiąc pojawiał się okres i już podejrzewałam, że trzeba będzie się przebadać pod kątem problemów z płodnością, a tu niespodzianka. Chodzę do dwóch lekarzy, prywatnie i na NFZ i generalnie uspokajają, że nadżerka nie stanowi zagrożenia dla rozwoju płodu, no ale musiałam pójść na zwolnienie. Fajnie, że też masz taki sam termin, zawsze to raźniej. A może też mieszkasz w Warszawie?

@ Patryszka: Mi lekarze mówią, że plamienie w ciąży ma jakieś 40 % kobiet, więc całkiem sporo. Niestety mamy pecha, że też jesteśmy w tej grupie. W jakiej dawce bierzesz duphaston, ja 3x1.

@ Gonia 22: Ja na początku też dostałam luteinę dopochwowo (od tego lekarze, do którego trafiłam na wyjeździe), ale moja ginekolog zmieniła mi na tabletki podjęzykowe, bo w przypadku nadżerki i w ogóle krwawienia, lepiej unikać jakiegokolwiek "gmerania". Co nie zmienia faktu, że po zmianie na tabletki doustne plamienia jak były, tak są. Ale po tylu wizytach u lekarzy w tej sprawie, jestem trochę uspokojona i staram się myśleć pozytywnie. Na ostatnim USG wszystko było ok, płód rozwija się właściwie. Następna wizyta 3 marca.

A jeszcze mam do Was jedno pytanie, będziecie robiły/robiłyście test PAPPA?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Czaajka duphaston biorę 2x1, jutro idę na pobranie krwi do prenatalnych,

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Kwiatkowa niestety w ciąży jesteśmy bardziej podatne na infekcje :/ u mnie w pierwszej ciąży ciągle coś się przyplatywalo i w badaniach moczu zawsze miałam bakterie...Teraz pije non stop a i tak czuję czasami pieczenie...bardzo dobry jest skoncentrowany sok z żurawiny ale drogi :/ jak bym miała pić go codziennie to bym zbankrutowala.
    czaajka niestety nie mieszkam w Warszawie. Jestem ze Szczecina.

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Hej. U mnie spokojnie czas leci. Syn znów ma kaszel więc zostaje jutro ze mną w domu. Wizytę mam za tydzień w poniedziałek. Będzie to USG takie bardziej szczegółowe bo 12 tc. Będziemy oglądać bąbla z każdej strony .

Mi wyszła druga grupa w cytologii.

Dziś widziałam wózek na który chyba w 99 % jestem zdecydowana. Mura Maxi Cosi 4+

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów