Strona 53 z 409
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Monia witaj wśród Nas :-)
    Agnus super,że wychodzisz no nie ma jak w domu:-) przypomnij mi w którym jesteś tygodniu?
    Dziewczyny zglupialam, jestem przekonana,że w pierwszej ciąży robiłam badania prenatalne, ale nie przypominam Sobie, żebym tyle płaciła no chyba,że teraz tak ceny poszły w górę, w tej ciąży pewnie też się zdecyduje chociaż tak jak piszecie to nie ma większego znaczenia.
    Co do przeczucia co do płci czuję,że tym razem będzie chłopiec nawet miałam sen :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Opowiem Wam sytuacje z zeszłego piatku: z moja gin rozmawialam nt badan genetycznych i testu pappa. Gin sprawdza date urodzenia i mowi ze jeszcze badania beda płatne. Podchodzę do rejestracji i takie mlode dziewcze informuje mnie ze bierze sie pod uwage rocznik urodzenia a nie date urodzin i juz kwalifikuję się na darmowe badania... i teraz cieszyc sie czy smucic...?

Patrycja według wypisu usg z dzisiaj 12+3 tc. Jak dobrze że w już w domu. Mam leki i mam leżeć tylko do wc moge.

Monia witaj!

Co do cen nie orientuje się bo się w ogóle nie interesowałam tematem.

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Kwiatowa wróg mnie cieszyć :-) moja ciotka ma dwójkę pełnoletnich chłopaków i w wieku 43 lat zaszła w kolejną ciążę i jest mega szczęśliwą spełniona kobietą, nikt jej nie oceniał. Teraz czasy się zmieniły bądź szczęśliwa i nie zamartwiaj się takimi rzeczami :-)
    Agnus to na kolejnej wizycie jeśli oczywiście maleństwo pokaże powinno być pewne potwierdzenie :-)

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczynki,
    Trochu się nie ozdywałam.
    Weekend zleciał mi jak nigdy. Przywieźli nam nowe meble, więc do samego wieczora przepakowywałam rzeczy. W między czasie zaliczyłam pokaz tańca córki.
    W niedzielę sprzątałam, a po południu po mszy, kolejne spotkanie przygotowujące do I Komunii Św. Po tych 2 h w kosciele, wymarzłam okrutnie i po powrocie do domu nie mogłam się rozgrzac.
    W pracy też nawał roboty, więc wracam ostatnio z niej mega padnięta. Wydaje mi się, ze małymi kroczkami mdłości ustępują... :-)
    Marzy mi się kilka dni urlopu,albo chociaż krótkie l-4.
    Póki co to w pracy wiedzą moje 2 najlepsze koleżanki, ale musze niebawem przekazać też tą informację szefowej, która ma termin na maja i sama za 2 tyg. nas opuszcza...
    Miłego dzionka kobietki!
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Patrycja zobaczymy fajnie jak byłby chłopak bo 2 córki już mam.
    Anla no to faktycznie działo się U Ciebie.
    Ja komunię córki miałam w tamtym roku.
    Ja leżę, córcia nie rozumie i za rękę ciągnie mama stań stan.. strasznie mi zimno nocami w domu b.ciepło A ja się trzęsie tak wewnętrznie.. mdłości poszły w dnia dal od tyg cisza.
    Dzisiaj ma przyjść tą dziewczyna do.opieki pogadać zobaczyć..mam obawy

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Kochane moje piekne cudowne

Właśnie jestem po mojej pierwszej wizycie Moje 2,05 cm szczęścia ma się bardzo dobrze serduszko bije. Jestem bardzo szczęśliwa.

Agnus a w jakim wieku twoje córki, bo ja też w tamtym roku miałam komunię swojej najstarszej . Leż odpoczywaj i się nie przejmuj. dziewczyna która przyjdzie do pomocy na pewno bedzie fajna i dogadacie się Poza tym bedziesz w domu i jakby co to częściowo będziesz miała ją na oku

Kwiatkowa nie przejmuj się tymi badaniami. Wszystko będzie dobrze. Moja Gin powiedziała dzisiaj o prenatalnych i że są płatne. Nie pytałam o cenę. Jak narazie nie mam zamiaru ich robić. Ale zobaczymy blizej terminu :P NIgdy nie robiłam prenatalnych i jak narazie nie zamierzam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Asia gratuluję !!!!! W końcu się doczekalas cieszę się twoim szczęściem! Aż mi się buzia śmieje.
    starsza Córkaw kwietniu 9 A młodsza 2i2 miesiące.

To mnie pociesza ze jak coś to ja jestem ona ma tylko zająć się młodsza gotowanie, sprzątanie mój mówi że ogarnie. Starsza zje w szkole A nam ma gotować- dzisiaj.spaghetti zobaczymy.. na razie idzie mu świetnie nawet kurzu nie widzę..

Aniołki :''* 21.09.2010 10tc 04.09.1016 8tc
    4 ciąże biochemiczne

Hej dziewczyny :-) mam pyt, czy któraś z was ma cukrzyce ciążową? Ja dzisiaj miałam robioną krzywą cukrową i na czco miałam 93, po godz 126 a po 2h 100. Dzwoniłam do lekarza i powiedział ze cukier zza wysoki i będzie mnie kierować do por. diabetologicznej aż troszkę się podłamałam bo nigdy nie miałam problemów z cukrem.

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Ewa jak dla mnie to masz dobre wyniki bo po godz powino być mniej niż 180 mg a po dwóch ponizej 140 mg ale skoro lekarz powiedział Ci że cukier jest za wysoki to ja już nie wiem jaki jest prawidłowy wynik.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów