Strona 50 z 409
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Joasia123 jak dobrze masz z mężem :-) mój non stop w delegacji ale jak był na tydz w domu to obiadki gotował a przez tel non stop czymś mnie denerwuje :-p
    Ost oglądałam w tv program i wzruszałam się co chwilę, także tak macie? Dzisiaj idę do lekarza i nie moge się doczekać kiedy zobaczę na usg nasze maleństwo :-) pozdrawiam Was

2. dzieckozakupy.pl
    Witajcie. U mnie źle. Od soboty jestem w szpitalu, po południu miałam bardzo silny ból brzucha. Moja gin miała dyżur 12h i pojechaliśmy. Na miejscu okazało się że mam krwiaka co odkleja pęcherzyk ciążowy.. leki kroplowki usg trwające ponad 2 godz. I nakaz bezwzględnego leżenia! Z dzieckiem wszystko dobrze rośnie ślicznie. Zrobione mam usg genetyczne. Wyników nie pamiętam bo do dokumentacji poszło wiem tylko że ma ponad 5 cm i wszystko super. Boję się strasznie ze się nie uda, niby gin mówi że będzie dobrze że szybko złapanie.
    Już nawet nie mam siły wyć czemu zawsze ja

Aniołki :''* 21.09.2010 10tc 04.09.1016 8tc
    4 ciąże biochemiczne

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Agnus kochaniutka - trzymaj się . jak trzeba leżeć to leż- trudno. Czasami nie ma innego wyjścia. Najważniejsze że udalo się w porę zareagować i jesteś pod stałym monitoringiem. Wszystko bedzie dobrze. Po prostu musi być. Na pewno maja jakies swoje sposoby na te krwiaki. będzie dobrze .

Ewa0289 - mój mąż dopiero przy tej trezciej ciązy jest dla mnie aż taki dobry. Poprzednie dwie to go praktycznie nie bylo. Miał bardzo czeste i dluge wyjazdy zagraniczne. I jak zwykle zostawałam ze wszystkim sama. no ale przy porodach był. Niestety nie udalo się mu ani razu przeciąć pępowiny, ale bardzo mnie wspierał podczas porodu. A tak praktycznie całą ciąże go nie bylo. tylko krótki poczatek no i wracał na koniec. I zostawiał szczupłą jeszcze wtedy laskę, a wracał do "wieloryba". Starał się, ale widać bylo że miał z tym problem.

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Agnus jejku trzymaj się kochana jesteś pod dobrą opieką.
    Jeśli chodzi o męża to też ogólnie mam z Nim bardzo dobrze, w pierwszej ciąży był ze mną na każdym usg mimo tego,że pracowal i nadal pracuje w Niemczech, strasznie się o Nas troszczyl a w tej ciąży też jest ok , ale jest już też córeczka i gdy mąż jest w pracy nie mam czasu na ciągłe odpoczywanie, ale nie przeszkadza mi to chociaż wieczorem padam na twarz :-) w weekend mąż poświęca 100%uwagi małej żebym odpoczela. W niedziele wracamy z małą do Pl same samolotem i troszkę się stresuje.
    Jeśli chodzi o płacz to wzrusza się bez przerwy zwłaszcza jak oglądam tv i mój mąż tego nie rozumie ,że hormony szaleją :-)
    Ostatnio edytowane przez Patrycja Łuczkowska ; 13-02-17 o 10:17

Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Dziewczyny A jak wyglądały wasze wizyty . Ja jestem w 8 tygodniu miałam dwie wizyty i na obu usg dopochwowe. Nie miałam za to jeszcze badania ginekologicznego.

Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Gonia w tej ciąży jestem jeszcze przed pierwszą wizytą, ale za to w pierwszej ciąży pierwszy raz poszłam do ginekologa w 5 tyg i pierwsze co to miałam badanie ginekologiczne w tym cytologie potem usg dopochwowe

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    ja tez jestem jeszcze przed pierwszą wizytą. I zaczynam się denerwować. Dzisiaj to jakieś koszmary miałam.... masakra jakaś. A jeszcze młody przyszedł do nas w nocy i strasznie sie wiercił, to dodatkowo gorzej spałam.
    Pamietam z poprzednich razy, że było tak jak pisze patrycja.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Patrycja2903
    O mnie
    Czekamy na Ciebie kochanie :)
    Ja też na pierwszej swojej wizycie miałam przed usg badanie ginekologiczne i cytologie robioną

Junior Member
    Daguśka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-25 zobacz kalendarz
    Gonia 22 ja mam wizyty co 2 tygodnie i za każdym razem usg dopochwowe i badanie ginekologiczne, ale ja chodzę prywatnie, na kasę chorych mniej jest tych wizyt. Ale ja w 1 ciaży chodzilam na kase chorych i źle to się skończyło lekarz mnie olewał, nic nie pomagał i na końcu w szpitalu wylądowałam. Ja mam duże obciążenia zdrowotne więc tym razem chce się czuć bezpiecznie.
    Patrycja mój też pracuje w Niemczech i niestety większość czasu jestem sama z dzieckiem, ciężko mi samej z tymi wymiotami. Jak tam to twoje plamienie? BYłaś u lekarza?
    Agnus leż i myśl pozytywnie, wszystko będzie dobrze, moaj koleżanka miała na pączatku ciąży krwiaka leżała miesiąc a potem do końca ciąży pracowała tak się dobrze czuła.
    ewa0208 ja też się ciągle wzruszam, ostatnio widziałam niemowlaka w przychodni to chialo mi sie plakac hi hi

Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Daguska my teraz sporo czasu spędzamy z mężem tu w Niemczech, plamienia ustały i nie na po Nich śladu. jak to się powtórzy to od razu zgłoszę się do lekarza:-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów