Strona 5 z 419
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny, fajnie,że jest Nas coraz więcej :-) ja dopiero na pierwszą wizytę wybieram się po 20.02, Agnus wypoczywaj jak najwięcej

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Salome wg om to równo 6 tc. Na zdjęciu widać czarny balonik w środku pęcherzyk a obok moja kijanka mała mierząca 2 mm i migał punkcik malutki Pan dr ocenił to na 100% serduszko które właśnie dosłownie chwile temu rozpoczeło pracę .

Jak Wam dziewczyny minęła niedziela?
    Stokrotka zazdroszczę widoku serduszka. Mi pewnie nie będzie dane ja już na cyklonaminie jadę. Boję się nocy ale wiem że nie mam wplywu..

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Moja niedziela? Nienaturalnie ruchliwa. Trochę gości przewinęło mi się przez dom.
    Stokrotka- gratuluję serduszka.

Agnes- trzymam złociutka kciuki. Po prostu musi być dobrze.

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    teraz tylko aby te dwa tyg szybko mineły i następne oglądanie dzidzi

mam zwolnienie z 1 czyli leżące ze względu na ból brzucha, wymioty itp.
    czy na takim zwolnieniu mogę jechać odebrać syna z przedszkola? czy lepiej poprosić lekarza o następne zwolnienie z 2 czyli chodzące?

Stokrotka ja w ostatniej ciąży od 6 tyg do porodu miałam typ 1 robiłam wszystko częściej w domu nie byłam niż byłam. Kontroli nie miałam l4 wysłałam do Ostrołęki A należę pod ZUS Tarnów. Moja znajoma miała kontrolę na 2..
    Chyba że Tobie nie chodzi o kontrolę, tylko o to ze po prostu boisz się o dzieciątko.

Aniołki :''* 21.09.2010 10tc 04.09.1016 8tc
    4 ciąże biochemiczne

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Agnus jak u Ciebie? jak się czujesz?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Patrycja dzięki ze pytasz. Dzisiaj jest nawet dobrze. Niestety nie poleze bo mąż w terenie i obowiązki domowe czekają. Jutro gin jestem.dobrej myśli.

A jak Wy się kobietki czujecie?
    Mi niedobrze pomagają kabanoski drobiowe hehe może dlatego że słone. Noc kiepska bo małą dużo wypiła na wieczór i w nocy chciało jej się siku rozbudzila się i.Ciężko było jej usnąć. Nie zna szukania w nocy bo przesypiala całą bez problemu.

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Ja się wczoraj zestresowalam bo zaczęło mnie tak kluc w prawym boku dosyć długo i to aż promieniowalo na udo a naczytalam się o ciąży pozamacicznej i teraz kazde klucie z prawej strony stresuje mnie. Mam wrażenie że cały czas boli mnie tylko prawa strona...już nie mogę doczekać się usg ale chce iść tak w 7 tyg żeby już wszystko było widać. Chyba przejdę się pierw do ginekolog pod koniec miesiaca.
    Ostatnio edytowane przez salome ; 16-01-17 o 09:15

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Salome- to może idź wcześniej do twojego lekarza. Może bedzie za wcześnie i nie zobaczysz jeszcze serduszka, ale przynajmniej wykluczysz ryzyko ciąży pozamacicznej.
    Hej kochane

Agnus- strasznie się ciesze że troche lepiej się czujesz I bardzo dobrze cię rozumiem, bo wiem jak to jest mieć młodsze dziecko w domu, które wymaga ciagłej uwagi

Umówiłam się na wizytę 15.02. Teraz bedę siedziala jak na szpilkach i bedę czekać żeby wszystko bylo jak najlepiej

dziewczyny, niepotrzebnie naczytałam się w internecie o ciąży po 30..... wkrótce skończe 32 lata, a w necie pisza że jest więcej komplikacji po 35 roku zycia.... no niby 32 to nie 35, ale niepokój pozostał. No i po co mi to było? A tak się starałam żeby nie czytac Dr GOOGLA.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów