Strona 49 z 398
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 3978

Wrześniowe mamy 2017

Ja po cytologii także miałam krwawienie w ten dzień a przez 3 kolejne lekkie plamienie, mi lekarz powiedział że to normalne

2. dzieckozakupy.pl
    Dzieki Ewa0289 za informacje bo oczywiście jak na zlosc wszelkie takie rzeczy dzieja sie w weekend zeby człowiek musial sie zamartwiac do poniedziałku...

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Kwiatowa mi zawsze po moja gin mówiła,że może wystąpić plamienie i żeby się nie martwić bo to normalne. nie martw się :-)

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Patrycja nie przejmuj się. Ja swoją pierwszą wizytę mam dopiero we środę. Im bliżej tym większe nerwy.
    Super że wszystkie wizytki okej

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Ale tu cisza jak tam się czujecie dziewczyny? Ja wczoraj miałam bol brzucha taki ze myślałam żeby wziąć lek Ale jakoś wytrzymałam. Niestety przy tylozgieciu muszę wytrzymać ból kiedy to macica musi naprostowac się i kierować w stronę brzucha. W portfelu trzymam receptę na silniejszy lek przecowbolowy niż apap Ale nie wiem czy odważe się go zazyc bo mimo zapewnień lekarza boję się ze może wpynac na zdrowie dziecka.

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Cześć kobitki, ja dziś miałam zły dzień tak się dziś zdenerwowalam na męża, że dostałam brązowe plamienia, które nie są widoczne na wkladce tylko na papierze, cały dzień leżałam plackiem podlamana. Powolutku plamienia ustępują

Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Salome ja również mam tylo zgiecie Ale jeszcze nie miałam żadnych takich boli jak Ty opisujesz . Może każda kobieta inaczej to odczuwa w innym stopniu .

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Ja przy pierwszej ciąży miałam i teraz tez boli mnie kręgosłup i brzuch. Obecny gin dał mi od razu silniejszy lek przeciwbolowy żebym się nie meczyla i ze nie zaszkodzi dziecku ale póki co wytrzymuje. niby tak moge sie meczyc do 12 tyg. Gonia to nie jest reguła ze kazda może mieć bóle tak jak z wymiotami ale lekarze naogol uprzedzaja w przypadku tylozgiecia o bólach na początku ciąży oraz bólach krzyżowych przy porodzie - niestety :/ ja na twoim miejscu bym się cieszyła bo te bóle przypominają bóle miesiaczkowe :/

O mnie
    Patrycja nogi do góry i rozluznij się. Faceci bywają wkurzajacy właśnie w tym okresie bo ja ze swoim tez w weekend koty darlam.

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    U mnie niedzielka mecząca Ale w sumie fajna . Pojechaliśmy w odwietki śliczniutki bobasek Ale podróż jak i wizyta dość mocno mnie zmęczyła. Także w domu wieczorkiem plackiem leżałam i odpoczywałam. A mąż obrabiał dzieciaki
    Mój wyprowadza mnie z równowagi dosłownie co chwila. I nic nie jestem na to poradzic. Ale wyprowadza mnie z równowagi swoim gadaniem. Po prostu takie historie potrafi opowiadac i snuc plany że ja tego juz sluchac nie moge. No ale oprócz tego to nic nie moge złego powiedziec na tego mojego wreda. Bo dzieciaki ogarnia jak ja się źle czuję, wczoraj miałam ochotę na jogurt bananowy to objechał wszystkie sklepy, a jak nie dostał to sam zrobił Boże jak on mi wczoraj dobrze zrobił tym jogurtem bananowym

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów