Strona 44 z 419
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Junior Member
    Daguśka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-25 zobacz kalendarz
    Anla 3 i Marti ja rano też pierwszą godzine spędzam w toalecie kilkanaście razy wymioty i potem mam chwile spokój i biorę lek na receptę Metoklopramidum przez gina wypisany i mi pomaga, czasami biore też wieczorem druga tabletke jak bardzo mnie męczą wymioty. Te tabletki sa przebadane i nie są szkodliwe więc warto spytać o nie ginekologa i się męczyć trochę mniej, tylko one hamują mi odruch wymiotny.

2. dzieckozakupy.pl
    Dziś poproszę lekarza bo mam dość.Od3 w lazience tak mnie szarpalo ze krew się pojawiła..A jeszcze dobrze wymioty nie przeszły jak poszła krew z nosa..wnętrzności tak mnie bolą że mam dość.rano zjadalam trochę na siłę to chociaż wymioty mijały a dziś guzik.zjadłam i od razu łazienka no tak ciężko to jeszcze nie było

Marti możemy sobie przybic 5..
    Ja obudziłam się po 1 na siku i rak do 5 w łazience przesiedzialam A mąż ze mną bo się martwił.. takich przebojów to w żadnej ciąży nie miałam. W 1 rzygalam do końca jeszcze na sali porodowej Ale tylko po razie rankani.
    W 2 dwa miesiące A teraz to masakra.

Musimy to przetrwać, za 15 tyg będziemy narzekać na kopniaki i zgage

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Hej ślicznotki
    U mnie na szczęście już dużo lżej z nudnościami. Recepta jest unikanie mięsa - nawet jego widoku Za to jogurty jogurciki (szczególnie bananowe ) jak najbardziej mi wchodzą
    Idźcie kochane do lekarza po jakieś leki bo wyzioniecie ducha. Skoro są tabletki które nie szkodzą- warto wziąć.

W końcu przestało u nas sypać.....Lubie zimę, ale tan atak to po prostu jakiś szok przecież.takie zaspy i kurhany.... Dawno tak nie było. Najgorzej że ten wiatr jakiś silny wieje i niestety nagania i zasp i mróz silniejszy się wydaje

Patrzyłam sobie troache dzisiaj sukienek slubnych.....W czerwcu mam wesele. Siostra mi wychodzi za mąż. No i to będzie jakaś końcówka 5 miesiąca u mnie. Obawiam się, że brzuszek będzie juz pokaźniejszy i nie będzie mi łatwo coś znaleźć....tym bardziej że jestem niska.....echhh troszeczkę mnie to martwi. Nie chciałabym wyglądać jak baleron na ślubie własnej siostry. No ale nic. Narazie oglądam a martwić się bedę w maju

Member Awatar Gonia22
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-20 zobacz kalendarz
    Część dziewczyny. Wczoraj u mnie znów jakieś niewielkie plamienia. Pół nocy nie spałam chyba z nerwów . Dziś wogole brak apetytu na co kolwiek. Jutro wizyta az się boję czy wszystko będzie dobrze

Niech mnie dziś ktoś dobije

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, przykro mi, że tak ciężko macie tymbardziej,że ja przesypiam całą noc jak małe dziecko budzę się tylko jak pęcherz daje o sobie znać.
    Joasiu ja pod koniec kwietnia idę też na wesele i bez nowej sukienki nie obejdzie, już mam mały brzuchol a co będzie za 2,5 mies :-)
    Gonia jeśli nie ma żywej krwi to nie powinnaś się martwić,ale każde plamienie powinnaś skonsultować z lekarzem .
    Marti o której masz wizytę u lekarza?

Senior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    dziewczyny, czy wam też jest tak zimno? nie chodzi mi o chłód na dworze ale w domu. Piec chodzi na maxa...mąż prawie nago chodzi a ja w bluzie i non stop pod kołdrą siedzę. zimno mi ze szok.

zaraz znów idę do lekarza ale tym razem z synem bo znów chory. meliśmy dziś miec dzień babc i dziadka i dupa ucho całą noc bolało i zaraz znó wyda się z 2 stóki na leki ;/

Patrycja o 16..czekam wl pod gabinetem i jakiegoś stracha zaczynam łapać.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów