Strona 40 z 409
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Junior Member
    KateMar

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-05 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny
    chciałabym dołączyć do Waszej grupy. termin mam na 5 września. W domu mam dwie córeczki 10 i 7 lat wszyscy razem wyglądamy na maluszka

2. dzieckozakupy.pl
    Ja też się dołączę Termin mam na 15.09. Pierwszą wizytę miałam 2tyg temu. Serduszko było widać ale na słuchanie jeszcze było za wcześnie. Niestety okazało się że mam krwiaka i kosmówka sie odkleja. Dziś mam kolejną wizytę i chociaż myślę pozytywnie to starsznie się boję.
    Pierwszą ciąże stracilam w grudniu 2011 ale za pół roku bylam w ciąży i w kwietniu 2013 urodził się syn.

Tak wiec witam i proszę o kciuki!

Ja dzisiaj byłam na pierwszych badaniach, w tym tsh takze miałam robione, ale najbardziej ciekawi mnie wynik z toksoplazmozy bo mam dwa koty. Do środy musze poczekac a w poniedziałek do lekarza i usg :-)

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Cytat Zamieszczone przez stokrotka201 Zobacz posta
    widzę joasiu, że ty też z mięsem nasz nie po drodze .

ja tylko wędlinę toleruje ale tylko w takiej postaci jak mąż kanapki zrobi bo jak ja otwieram lodówkę to mnie odrzuca od razu.

my dalej z synem w domu siedzimy......mnie coś rozkłada non stop zimno mi. Ciśnienie niskie. U mnie w domu mam zawsze ok 110 na 65 a jak tylko u rodziców zmierze to mam 135 na 90 .

jutro mam wizytę na 15.20 na obiór wyników. Mam nadzieje, że glukoza wyjdzie mi w normie.
    Hihihihihi Dokładnie stokrotko tylko taką wersję mięsa przyswajam . lodówka też dla mnie strasznie śmierdzi
    Poza tym mi też jest strasznie zimno. Od kaloryfela normalnie bym nie odchodziła. W poprzednich ciążach było mi co chwila strasznie gorąco. Tym razem jest mi okropnie zimno. Jakieś dreszcze i co tam jeszcze może być. Dobrze ze to nie przeziębienie. Przynajmniej nie muszę męczyc się z katarem

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Trzymam kciuki za kolejne wizyty i wyniki

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Witajcie
    I ja dołączam się do wątku. Termin mam na 03.09, mdłości mam okropne a od piątku do niedzieli walczyłam z jelitówką okropność, na wadze od razu 2 kg mniej ale jak znam życie to szybko one wrócą .
    Pozdrawiam

Junior Member
    Daguśka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-25 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Joasia123 Zobacz posta
    Hihihihihi Dokładnie stokrotko tylko taką wersję mięsa przyswajam . lodówka też dla mnie strasznie śmierdzi
    Poza tym mi też jest strasznie zimno. Od kaloryfela normalnie bym nie odchodziła. W poprzednich ciążach było mi co chwila strasznie gorąco. Tym razem jest mi okropnie zimno. Jakieś dreszcze i co tam jeszcze może być. Dobrze ze to nie przeziębienie. Przynajmniej nie muszę męczyc się z katarem
    Dziewczyny mi też lodówka strasznie śmierdzi bleee, a mięso tylko gotowane lub duszone toleruje wędlin zero. Mi też ciągle zimno ale myślę że to przez to że mało jem przez te mdłości i wymioty.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Daguśka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-25 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Patrycja Łuczkowska Zobacz posta
    Cześć dziewczyny no to mamy nowy tydzień :-) jak się czujecie?
    za dwa tyg wracamy do Pl i juz odlicza dni, umowilam się dziś jeszcze do endokrynologa, czy któraś z Was też ma niedoczynność tarczycy i hasimoto?
    Hej Patrycja.
    Ja też mam niedoczynność tarczycy tsh mam teaz 3,2o i na razie biorę tylko jod. W pierwszej ciązy pani doktor stwierdziła mi Haschimoto bez zbadania przeciwciał i bralam euthyrox po którym moje serce szalało. Teraz chodzę do innego lekarza mam niedoczynność ale nie haschimoto, przeciwciala w normie. Jaki ty masz wynik tsh i ile euthyroxu bierzesz?

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Witam nowe kobitko:-)
    Daguska ja miałam badana tarczyce miesiąc temu i wynik miałam 2,26 i biorę euthyrox 25 2 tabletki każdego dnia, jak mi się skończą to mam euthyrox 75 i wtedy tylko 1 tabletkę, ale wtedy nie wiedziałam,że jestem w ciąży i 23.02 mam kolejna wizytę i badania wiec jestem ciekawa czy lekarz mi zmieni dawkę.
    a po euthyroxie zdarzało Ci się pić do godz czasu po zażyciu tabletki kawę?

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Mam już wyniki i tsh wyszło 1,97. Nie jest źle, gorzej z cukrem bo wyszło mi 92 a max granica wynosi 99 a Wy jaki macie wynik z cukrem na czczo?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów