Strona 371 z 409
Pokaż wyniki od 3,701 do 3,710 z 4082

Wrześniowe mamy 2017

Member
    niesia2708

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-21 zobacz kalendarz
    Ja też pierwszy raz od dawna cieszę się, że pogoda się pogorszyła. Ostatnie 2 dni nie miałam absolutnie na nic siły... Wczoraj wieczorem to miałam taki kryzys że o mało się nie popłakałam.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    U mnie od dwóch dni jest chłodniej ale i tak nadal mam lenia strasznego w 8 miesiącu miałam syndrom czyszczenia gniazda a teraz mam syndrom lenistwa totalnego nawet naczyń ze zmywarki nie chce mi się wyciągać, po kilku godzinach się zmuszam i idę to zrobić. Jutro odwozimy maluchy do mojej mamy. A wyobraźcie sobie, że moja teściowa wybiera się do mnie 20.08 myśli, że już wrócę ze szpitala hmm okaże się. Jak dla mnie to taka wizyta za wczesna jest . Zastanawiam się bo na paznokciach od nóg mam czerwony lakier czy zmyć go u może jakiś subtelniejszy kolor wybrać co myślicie ?

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Wyczytałam w necie , że podczas znieczulenia podpajęczynowego lekarz anestezjolog może wprowadzić pacjenta w płytki sen lub w płytkie znieczulenie ogólne w przypadku gdy pacjent wpadnie w panikę kolejna alternatywa dla mnie hehe. Normalnie przez tę ciążę to ile wiedzy zdobędę.

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Magdalena na bloku operacyjnym Panie podniosły mi łóżko pod głowa. Teraz na sali tez mam uniesione. Tylko glowy na samym poczatku samemu nie mozna podnosic. I wiecie co? podnioslam 3 razy i 3 razy dostalam opieprz. Ale mają rację po 5 min głowa zaczęła mnie boleć i już nie podnosiłam sama i przestała

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    No moja siostra pisała o tym zeby nie podnosic, bo potem do 24 godzin moze glowa bolec. Mam nadzieję, ze juz lepiej sie czujesz i leki przeciw bolowe działaja

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Ja już lepiej. Trochę drzemki łapie i się regeneruje. Dziękuję Wam bardzo za słowa otuchy. Z Wami mi raźniej i lzej na sercu, bo wiecie co czuje.
    Ściskam

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Ojej! ale niespodzianka, gratulacje!! Mały na pewno raz dwa zacznie sprawnie oddychać, on pewnie też jest w szoku że tak szybko to poszło

Nie no teraz to ja już jestem tak zmotywowana przez nasze mamuśki, że dziś ostatnie zakupy, prasowanie i pakuje torbę. Wczoraj mnie też w krzyżu zaczęło łamać, brzuch mi twardniał i jak pomyślałam że to by miało być już, to jestem jeszcze w dupie za przeproszeniem ;p

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Anitas ale nas zaskoczyłas. Gratulacje synka. I trzymajcie się ciepło. Zobaczysz, wszystko będzie dobrze i mały też się unormuje. Powiedz, miałaś jakieś oznaki wcześniej?jakieś skurcze bolesne czy jakieś inne objawy??

Ewelinas, ja tez tak mam z tym porodem ze już bym chciała A z drugiej strony boję się tego momentu jak mnie skurcze złapią no i samego porodu.Ja obecnie mam 37tc. Po za tym brzuch mi się stawia i podczas tych skurczy czasami czuje taki delikatny ból jak na okres. I czasami coś mnie kluje w pochwie.

Co do tych testów na gbs to właśnie się zastanawiam czy te testy na szybko są wiarygodne. Muszę dopytać lekarza.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Wiecie doczytałam się, że ból w pachwinach jest oznaką, ze dziecko wstawia się główką w kanał rodny. Ale teraz to juz nie wiem czy tu na forum czy
    na stronce gdzieś to juz chyba oznaka, że za dużo czytam hehe. Co chwile mam dzis skurcze ciężko euszac sie po domu i ciągle głodna jestem

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Magda serio? Ale to znaczy, że już nie długo by się poród zaczął? No bo mnie właśnie tak w pachwinach ciągnie i teraz mam rozkmine ;/ i dziś złapał mnie taki jakby dosłownie sekundowy skurcz....no chyba że mały mnie tak kopnął i przeszło po macicy ;p

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów