Strona 369 z 398
Pokaż wyniki od 3,681 do 3,690 z 3979

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Tak na szybko wyczytałam w necie, ze sa takie testy ale wykorzystywane w przypadku podejrzenia paciorkowca w gardle ale byc moze tez juz wykorzystuje sie je do badania pochwy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Hej kochane,
    Chyba Was zaskoczę, tak jak i mnie zaskoczył synek. Wczoraj trafiłam do szpitala ze skurczami i niestety nie udało sie ich wyciszyć (walczylismy o to, ale porod postepowal). Ukłozenie miednicowe i tym samym dzis 3.25 rano droga CC pojawił się na świecie moj synek. Jest wczesniakiem i wspomagany jest poki co tlenem (po 15 min na oddziale noworodkowym zaczal miec problemy).
    Bardzo sie o niego martwie staram się myśleć pozytywnie.
    Trzymajcie proszę za nas kciuki.

Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Anitas trzymam kciuki za małego z całych sil. Rzeczywiście zaskoczenie, gratulacje dla dzielnej mamy. Który to był tydzień ?

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    No to faktycznie nas zaskoczyłas , napewno bedzie wszystko dobrze maly sobie poradzi . Ile wazyl a cc mialas na cito w narkozie ? Szybko wracaj do siebie . Trzymam kciuki za Was i dawaj znac co u was

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Margola z tego coś pamietam to Anitas zaczęła 37 tydz

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    dzis 36tc3d i pociesza mnie fakt, ze maly spory jest 2730g i 55cm i 10pkt dostal. Moj pierwszy synek w 38tc4d mial 2750g i 54cm. Wiec pod tym względem super, jeśli oddech sie unormuje, to będę spokojna.
    Dostałam znieczulenie w kręgosłup i dopiero 4h jestem na sali pooperacyjne jakos. Nogi juz czuje, tylko czekam na morfine, bo już mnie ciągnie. No i leżę poki co na wznak, bo dopiero niedawno czucie odzyskałam. Nie mogę zasnąć w ogóle.
    Oki moze uda mi się zasnąć, bo nic nie spałam.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    A,lezusz calkiem plackiem czy masz troszke podniesiony zaglowek. I w jakim miescie ty rodzilas.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Anitas, ogromne gratulacje! Dobrze, że z Wami wszystko w porządku! Duzo zdrowka!

Ehhh, to sie troche zestresowalam, bo ja jestem mniej wiecej w tym samym tygodniu co Anitas i jak pamietam to podobnie nam sie stawial i twardnial brzuch... Ja ciagle biore czopki rozkurczowe na skurcze krzyzowe, takze licze, ze wyciszaja te skurcze... Wy tez tak macie, ze z jednej strony juz byscie chciały miec Maluszka obok, a z drugiej jak tylko cos gdzies zaboli itp to od razu mysl-o Boze tylko jeszcze nie dzis :-) chyba ciezko byc naprawde gotowa na ten moment, zwlaszcza jesli to pierwszy porod... Ale w momencie zaskoczenia i tak nie ma czasu juz na zastanawianie sie...

A co do tych szybkich testów na paciorkowce, to czy one sa wiarygodne w ogole? Moze juz sa na tyle zaawansowane, ze wystarcza. A moze jak juz wyjdzie na nim dodatni to dopiero uznaja, ze trzeba posiew zrobic... Hmmm co kraj, to obyczaj :-)

Anitas gratulacje i duzo zdrowka życzę dla Ciebie i maluszka, ale zaskoczenie. Jak to położna u mnie powiedziała : to dziecko wybiera czas na poród .

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Ewelinas ja tez tak mam,ze juz bym chciala miec mala przy sobie a z drugiej strony wiem ze jeszcze ani szyjka ani ja nie jestem gotowa. Ale i tak w moim przypadku decyduja lekarze tymbardziej, ze mala malo sie rusza. Moja siostra w koncu odpisala mi na sms-a i wyjasnila co nieco ona twierdzi ze narkoze omijala by szerokim łukiem bo jednak ma wpływ na cały organizm no chyba, ze nie ma innejbmozliwosci to juz trzeba dac sie uspic . Ostatecznie stwierdzila,ze ostatnie slowo nalezy do mnie i powinnam gadac z anestezjologiem

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów