Strona 358 z 419
Pokaż wyniki od 3,571 do 3,580 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    No a moja polozna jak rodzilam dziewczyny sn to byla tylko do ich narodzin a potem szła sobie do domu i wcale na poporodowym jej nie widzalam
    A finansowo tak samo jak u ciebie

2. dzieckozakupy.pl
    Margola przesyłam mocne uściski dla Was, niech będzie jak najlepiej i pomyślnie się rozwiąże Wasza sytuacja zdrówka dla Was
    Widzę, że szykuje się coraz więcej rozpakowań w najbliższym czasie, kurcze kiedy to zleciało, jeszcze trochę i wszystkie będziemy cieszyć się dzidziusiami i narzekać na nieprzespane noce ale w sumie każda będzie mieć najpiękniejsze, najmądrzejsze i najbardziej grzeczne dziecko
    Też się cieszę z forum, zawsze można się poradzić, wyżalić, fajnie że taka jest tu atmosfera
    A mnie zaczynają też brać humory ciążowe, płacz z byle powodu i wieczorne schizy typu a może coś się dzieje mimo że nie mam do tego konkretnych powodów... W dzień ok, tylko przed spaniem takie głupie myśli, pewnie dlatego, że koniec coraz bliżej.

Senior Member
    magdaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-17 zobacz kalendarz
    Magda to już teraz musisz sama ocenić czy potrzebujesz kogoś żeby był obok oprócz męża....

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Moje cc bylo wielkim zaskoczeniem w pierwszej ciazy. I w ogóle cały porod wywołany w 38tc. Ja dostałam znieczulenie od pasa w dół i mialam cc ok 22.00, a o 6 rano juz kazali isc samemu sie umyć...co prawda przy umywalce tylko mialam siedzieć. Potem cały dzień bylam na sali operacyjnej (maly mnie odwiedził tylko, bo był w inkubatorze do rana) i o 22.00 przenieśli mnie na położnictwo i wtedy na stałe można dostać dziecko.
    U mnie tak to wygladalo

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Nata ja o moim pierwszym synku od około 1 roku do 2 roku życia ciagle mówiłam wszystkim, że jest taki niegrzeczny i w sumie zalilam sie tylko złymi chwilami Utarło się tak, ze moj synek to lobuziak i teraz po 6 miesiącach jak spotkaliśmy się ze znajomymi to te ich grzeczne i wspaniale dzieci to fikcja. A nasz maly najgrzeczniejszy i każdy w szoku i wielkie zaskoczenie. A ja taka okropna matka jestem, bo uważałam synka za lobuza a on serio grzeczny, oczywiście nie idealny, bo każde dziecko ma humory
    Tak to jest z tymi opowieściami mam raz przesądzone w jedną raz w druga strone wszystko zależy od punktu widzenia

Dziewczyny,dlaczego nie można podnosić głowy po cc? Chodzi o kręgosłup? U nas w szpitalu leży się prawie dobę bez wstawiania. Więc gdybym miała mieć cc to też lekko nie będzie.A wydaje mi się że naturalnie nie dam rady.Ja na nic nie mam siły,może też dlatego że ostatnie dwa miesiące lezalam w domu.moja aktywność fizyczna była minimalna.

Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Anitas na temat tego co czasami niektórzy rodzice mówią o swoich dzieciach mozna by książkę napisac. Najczęściej jak już dzieci zaczynaja chodzić do szkoły to większość tych dzieci to sami geniusze, srednie ocen nimum 4,5 jezyki w jednym palcu a grzeczne jak aniołki . A potem wychodzi jaka prawda

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Data
    03.09.2017
    Iza ja czytałam, ze nie wolno podnosic glowy zeby potem nie bolała, no i zeby kręgosłup nie bolał

No to fakt, że niektórzy przesadzają z tym wychwalaniem dziecka i udowadnianiem jakie to ono genialne. Ja, mam nadzieję, staram się trzymać tę bezpieczną, neutralną granicę i widzieć swoją córkę taka, jaka jest
    Kurczę jak tak piszecie o tym leżeniu tyle w jednej pozycji to masakra. Słyszałam o 12 godz ale żeby prawie dobę... Już te 12godz to długo.

Nata ja też nie wyobrażam sobie tyle leżeć ale jak trzeba to nie ma wyjścia. Rok temu miałam usuwana ciąże i po narkozie miałam leżeć tylko dwie godziny i powiem Wam ze ból głowy,a raczej migreny miałam przez jakieś dwa tygodnie jak nie więcej.Więc lepiej poleżeć tyle ile trzeba i później nie mieć żadnych problemów.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów