Strona 354 z 419
Pokaż wyniki od 3,531 do 3,540 z 4188

Wrześniowe mamy 2017

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Orientujecie sie czy ulozenie nog dziecka w pozycji do porodu ma znaczenie? w sensie takim...dziecko jest głowa w dół, ale zamiast podjętych nic w kolanach ( i wtedy kopniaki w zebra) ma nogi wyprostowany tak, ze stopy sa przy buzi ( kopie w pęcherz mimo że głowa ustawioną w dol) ? Wydaje mi sie, ze maly sie obrocil i kopie mnie w pęcherz. A właśnie ciagle ma stopy przy twarzy i zaesze mnie kopał w okolicach swojej głowy Tylko nie wiem czy taka pozycja jest dobra dla porodu sn? w sensie czy podczas porodu najpierw pójdzie głowa a potem jakos sie wyciągnie reszta? chyba głowa ze stopa nie wyjdzie co za dramat

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Kasik33

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Karolek 27 Zobacz posta
    ja tam też ktg nie miałam i jak się pytałam jednej kolesiówki no to ona miała bo bliźniacza ciąża, a tak to nie dają na ktg... no ja za tydzien mam wizytę to zobacze.

Stokrotka no ja dziś byłam w biedronce bo miały być po 10zł dada 1 ale oczywiście ani widu ani słychu, w gazetce co innego, w sklepie co innego masakra. No i ja teraz dopiero tak się przyjrzałam tym pieluchom i może wy mi wytłumaczycie co to za sens skoro 1 są od 2-5kg a 2 są od 3-6 kg, to w takim razie jak kupie 2 od razu to małemu będą ok jeśli będzie miał np 3,5 kg, czy one są jakoś dużo większe od 1?

Karolek, moja pierwsza córcia urodziła się 3150 i śmiało do wagi 5-6kg używałam pampersów 1, bo 2 były po prostu za duże a na 2 tak naprawdę przeszłam dopiero przy wadze ponad 6kg.

Member
    Jagoda333

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Anitas oj chyba pójdzie główka najpierw..jest to w koñcu położenie główkowe a że nogi są przy twarzy to trudno... pójdą jako ostatnie. Zresztą jeszcze się może zmienic na pewno przed porodem to lekarz oceni.
    Ja dzisiaj po wizycie. Han8a ma w 37tc 2800 także ponad 4kg jak rodzeñstwo nie da rady dobić. No i dobrze bo takie duże niemowle to tez nie tak fajnie nosic z przeciętym brzuchem. Oczywiście moje dzieci zawsze rodzą się latem no i znowu lekarz nam idzie na urlop. Chyba że się zacznie do 21 sierpnia, ale u mnie nigdy się samo nie zczęło.19 sierpnia mam się pokazac i wtedy lekarz oceni kiedy cięcie.Ktg miałabym dzis pierwsze gdyby nie pobyt w szpitalu w 30tc

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Magda to wcalę się nie dziwie że masz dylemat co by było lepiej....ale zdugiej strony już byś miała wszystko za sobą.

Anitas bardzo dobre pytanie sama jestem ciekawa, bo moje bobo jest też główką w dół i też dostaje kopy w żebra i nieraz w pęcherz ;p

Kasik dzięki, tak zrobię, kupię 1 na początek i zobacze jak to dalej będzie nooo chyba że synek będzie miał ponętny tyłek za mamusia i tatusiem

Junior Member
    Kasik33

O mnie
    Ja dziś miałam wizytę, 36 tydzień. Lekarz mi pobrał posiew, zapisałam się na ostatnie usg w piątek. Bardzo mnie negatywnie zaskoczyła informacja, że kolejna wizyta dopiero 5 września razem z jednym ktg przez całą ciążę. Myślałam, że w medicoverze bardziej się interesują kobietami w ciąży a tu chyba gorzej niż na nfz.
    Widać, że wszędzie inaczej prowadzą ciążę.

Junior Member
    Kasik33

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Karolek 27 Zobacz posta
    Magda to wcalę się nie dziwie że masz dylemat co by było lepiej....ale zdugiej strony już byś miała wszystko za sobą.

Anitas bardzo dobre pytanie sama jestem ciekawa, bo moje bobo jest też główką w dół i też dostaje kopy w żebra i nieraz w pęcherz ;p

Kasik dzięki, tak zrobię, kupię 1 na początek i zobacze jak to dalej będzie nooo chyba że synek będzie miał ponętny tyłek za mamusia i tatusiem

różnie bywa

Senior Member
    Anitas

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    Teraz mi coś wypycha na samym środku brzucha przy moim pepku co za dziecko...juz leżał na wizytach głowa na prawej stronie i na lewej stronie i do gory...czyli zawsze to określenie "miednicowe" (choc te dwa pierwsze to poprzeczne )czyli źle. Ale za każdym razem stopy na twarzy, bo lekarz ciagle mowil "Co on tu stopy ma?!....a bo to chlopak" ...tylko nie wiem skąd ta zależność, że jak chłop to stopy na twarzy chyba chodzi o to że kombinuje za dużo no nic czekam cierpliwie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Magdalena73

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.09.2017
    Karolek ja strasznie boje sie cc a najbardziej tego lezenia po gdyz mam problem z lezeniem na wznak , po pierwsze dusi mnie wtedy biust i strasznie ciezko mi sie oddycha wrecz wpadam w panike . Np jak robia mi ktg to tylko na boku daje rade na wznak odrazu panikuje zreszta jest tez to zwiazene z tym ze kiedys bylam napadnieta i kazde unieruchominie mnie wywoluje we mnie straszne lęki i paniczny strach to jest wręcz nie do opanowania

Senior Member Awatar Karolek 27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-14 zobacz kalendarz
    Magda to straszne! Nie dziwię się wcale że nie lubisz tak leżeć w takim razie ;/ trzymam za Ciebie kciuki!

Anitas z tym kombinowaniem chłopców to coś moze być, bo to co mój robi mi w brzuchu to po prostu jakiś parkour albo boks .... Damian się śmieje że on mi narządy przestawia tak żeby mieć wygodniej

Member
    Margola29

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-24 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny. Ja w szpitalu bede dziś wieczorem. Moja lekarka proponowala wtorek bo to lepiej dla mojego spokoju. Musze mieć porównanie na Usg a przy malej różnicy czasowej i innym sprzęcie mogę sie tylko denerwować, a lekarzy jakoś stresujące moja obecnosc i wszystko próbują mi zrobic od razu. Lewa strona jest teraz dla mnie wskazana bo wtedy doplywa do dziecka wiecej tlenu, a mialam juz wcześniej problemy lozyskowe.Dziś od rana po lekach krwawilam z nosa trochę. Mały sie rusza zdrowo i to mnie uspokaja. Dziś na spokojne skupilam sie na wpisach i Justa przepraszam ze nie odpowiedziałam na twoje pytanie. Jesli chodzi o fizjologie porodu to nie mialam na myśli konkretnego artykułu. W necie jest tego sporo jak i fizjologi jak i o bólu. Moja ciotka mowi że bardzo jej takie przygotowanie pomoglo. Wystarczy poczytać pozycję które wyskocza w wyszukiwarce. Magdalena dzięki za troskę. Rzeczywiście jesli masz taka traumę po napadzie moze być ci ciężko podczas samej operacji. Wiem z doświadczenia bo jestem po próbie gwaltu i to w biały dzień. Od tamtej pory tez nie cierpię skrępowania ruchów i boje sie jak ktoś za mną biegnie. Jutro dam znać jak po badaniach jak na razie tylko spokój mnie ratuje.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Wrzesniowe mamy 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów